Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес - Розведення худоби. Скотарство і Тваринництво

   

Розведенням худоби люди займалися з давніх часів і це заняття завжди приносило прибуток. Тут важливо самому розбиратися в скотарстві і розуміти що користується попитом у вашому районі. Скотарство і Тваринництво - це сільськогосподарський бізнес.

Почнемо з того, що в першу чергу необхідно визначитися, з якою метою Ви будете розводити тварин. У сучасному сільськогосподарському бізнесі існує кілька різних напрямків з розведення великої рогатої худоби розведення м'ясних порід, розведення молочних порід розведення м'ясо-молочних порід (комбінований метод) і розведення для подальшого продажу молодняку.

На виробництво продукції тваринництва мають неабиякий вплив внутрішні та зовнішні ризики.
На внутрішні чинять вплив наступні фактори:
Виробничий потенціал
Рівень спеціалізації
Технологічна оснащеність
Рівень продуктивності праці

А на зовнішні:
Демографія (зміна кількості народу - споживача продуктів тваринництва)
Економіка (вплив прибутку на галузі тваринництва)
Політика (державні програми) і тп
Тваринництво - невід'ємна частина сучасного життя населення всієї планети. Більше того, відмова від нього означав би для людства повернення до первісних часів. Але тваринництво, як і будь-яку іншу галузь треба розвивати і підтримувати. І тільки тоді успіхи будуть множитися.

 

Свинарство.

  Бізнес - Розведення худоби. Скотарство та Тваринництво  

Найбільш динамічно розвиваються галузі тваринництва в сучасний час є свинарство. У світі зараз налічується більше 800 мільйонів голів свиней. Успіхи в розвитку свинарства призвели до того, що вартість свинини менше, ніж вартість яловичини. Важливо, що свинарство можливо не тільки в районах, де проводиться пасовищне утримання худоби, але часто здійснюється цілорічно в стійлах з використанням привізних кормів і відходів харчової промисловості.

Однак пасовищне утримання свиней при достатніх площах земель поширене слабо з-за того, що на цих площах набагато вигідніше розвивати такі галузі тваринництва, як розведення великої рогатої худоби і вівчарство. Крім того свинарство практично відсутня в мусульманських країнах з релігійних причин.

Зазвичай свинарство розташовується ближче до густонаселених областях і районах, де інтенсивно розвиваються картоплярство та інші галузі з вирощування кормових продуктів. Майже половина всього поголів'я свиней у світі припадає на країни Азії, в першу чергу це Китай.

 

Розведення великої рогатої худоби - корів.

  Бізнес - Розведення худоби. Скотарство та Тваринництво  

Якщо Ви плануєте розводити молочні породи, то при покупці звертайте увагу на наступні фактори:
- Високоудійних корів завжди характеризує бочкоподобная форма середини тулуба, об'ємистий живіт, недостатньо розвинена мускулатура, тонкий, але міцний кістяк. Це свідчить про добре розвинених легких і травній системі. Молочні корови мають видовжену легку голову, невеликі тонкі рогу, не гостру і не роздвоєну холку. Спина з задньою частиною тулуба зверху утворює пряму лінію.


- Особливу увагу при вивченні будови тіла приділяють вимені. У високоудійних корів, як правило, велике вим'я, вкрита ніжними рідкими волосками. Воно після доїння значно зменшується в об'ємі, утворюючи складки шкіри на задній частині (запас вимені), і стає м'яким. Шкіра на ньому при цьому легко відтягується, виглядає пружною і дуже рухливою по відношенню до внутрішньої залозистої частини. У малоудойных корів після доїння вим'я майже не змінюється в обсязі, залишається м'ясистим, щільним. Форма вимені також має велике значення. Найбільш бажаною вважається ваннообразная або чашевидних. Корови, які мають округле, козяче і примітивне вим'я, як правило, менш продуктивні.


- Найвища продуктивність корів в першій третині лактації поступово знижується до її закінчення. З віком продуктивність зростає до сьомої лактації, а потім поступово знижується, тобто потрібно знати вік тварини. Ще краще - точну дату народження, а якщо це неможливо встановити, то вік визначається за кількістю валиків на рогах, які свідчать про кількість отелень. До цього числа слід додати 2 роки.
Суть бізнес ідеї в тому, щоб самому організувати свою ферму, на якій буде сезонне розведення великої рогатої худоби. Можна домовитися з яким-небудь колгоспом, який надасть в оренду якийсь луг для випасання ВРХ. Потім навесні купити штук 10-20 (а може і більше - все залежить від Ваших фінансових та фізичних можливостей) телят, і відгодовувати їх до осені. Восени ж бичків, які набрали пристойний вага заколоти, або здати живою вагою на м'ясокомбінат. Виходить пристойна різниця у вазі - це і буде Ваш прибуток.


А тепер про цифри, які дає нам розведення великої рогатої худоби. Припустимо, що Ви вирішили виростити 10 бичків. Розпишемо всі за етапами:
1. закуп телят - 2-3 тис.руб. за штуку * 10 = 30 000 руб.
2. відгодівля телят: 1000р. * 10 = 10 000 руб.
3. випас телят на пасовищі: оренда + зарплата 2-х пастухів + інші = 2000 (на бичка) * 10шт. = 20 000 руб.
4. транспортні витрати - доставка бичків на м'ясокомбінат = 3 000 руб.
Разом витрати за сезон на розведення ВРХ (10 бичків): 63 000 рублів.


Тепер про доходи. За сезон бички наберуть близько 110 кг м'яса кожен (за мінусом початкового ваги). Вартість 1 кг м'яса яловичини в нашому регіоні в середньому восени становить 115 руб. Відповідно виручка від реалізації по десяти бычкам складе: 110кг * 10шт. *115р. = 126 500 руб.
Разом прибуток складе: 126 500 - 63 000 = 63 500 руб.

Інші галузі тваринництва, зокрема вівчарство, також переважають у районах, де є великі пасовища. При цьому в районах, де більш посушливий клімат, а також на напівпустельних і степових пасовищах частіше ведеться тонкорунне вівчарство. У тих районах, де більш м'який клімат і вони краще забезпечені вологою, переважає мясошерстное вівчарство. Найбільша в світі місце поширення вівчарства - це напівпустельні і степові райони Австралії.

1

Читайте також:

Свій бізнес - Свиноферма

Свій бізнес - Свиноферма

Свинарство традиційно є провідною галуззю вітчизняного тваринництва. У структурі ринку м'яса на свинину припадає понад 30%. Племінні господарства країни сьогодні розводять понад 10 порід свиней.

Розведення гусей - ідея для бізнесу

Розведення гусей - ідея для бізнесу

Перспективність бізнес-ідеї відкриття гусячої ферми зумовлена трьома причинами. По-перше, цей бізнес можна відкрити і в звичайному селі, та на присадибній ділянці на околиці мегаполісу. По-друге, це дуже різноплановий бізнес, адже гусей розводять заради отримання пір'я, пуху, печінки і, звичайно ж, смачного м'яса.

Розведення овець - «теплий» бізнес

Розведення овець - «теплий» бізнес

Ідея розведення овець і баранів лежить тут, що називається, на поверхні, а точніше на гірських схилах і степових просторах, де острівці овець радують око очманілий від спеки російського мандрівника.

Бізнес на розведенні кроликів

Бізнес на розведенні кроликів

Кролівництво - вважається одним із найпрестижніших, а головне надприбуткових бізнесів в Європі, зокрема в Німеччині. Чому б не спробувати застосувати ідею такого бізнесу до російської дійсності.

Вирощуємо фазанів для продажу. Бізнес фазановодческая ферма

Вирощуємо фазанів для продажу. Бізнес фазановодческая ферма

Вирощуванням фазанів краще всього займатися фермам, які вже розводять якихось тварин. Можливість освоїти новий додатковий напрям і отримувати непогані доходи, застосувавши при цьому свої знання.

Створення страусиної ферми

Створення страусиної ферми

Страусина ферма - куточок екзотичної живої природи, привертає увагу багатьох людей. Не багато хто з жителів нашої країни бачили африканських чорних страусів, фазанів, павичів, вільно розгулюють у великих за площею загонах.

 

Тому Вперед - Випуск свого журналу - Ідея для бізнесу

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Вигідна утилізація пластикових відходів. Переробка ПЕТ-пляшок

Вигідна утилізація пластикових відходів. Переробка ПЕТ-пляшок

В даної бізнес ідеї розглядається саме збір у населення пластикових відходів. Якщо організувати збір, то буде можливим отримання майже за даром ПЕТ відходів для переробки, що підвищить рентабельність бізнесу.


Вкладення грошей у будівництво тенісного корту. Бізнес на спорті

Вкладення грошей у будівництво тенісного корту. Бізнес на спорті

Тенісний корт - це бізнес з досить довгою окупністю. Але вкладення грошей майже напевно окупиться, тому що великий теніс улюблена гра багатьох наших співгромадян.


Заробляємо на копченні м'яса, риби, сала. Бізнес ідея

Заробляємо на копченні м'яса, риби, сала. Бізнес ідея

Головне в цьому бізнесі вибрати зручне місце для торгівлі. З правильним підходом і знанням своєї справи, незабаром, у вас з'являться постійні клієнти, а можливо вам вдасться домовитися з ресторанами і поставляти свою продукцію оптом.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей