Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Вкладення грошей у будівництво тенісного корту. Бізнес на спорті

   

Тенісний корт - це бізнес з досить довгою окупністю. Але вкладення грошей майже напевно окупиться, тому що великий теніс улюблена гра багатьох наших співгромадян.

Без сумніву, сам процес будівництва тенісного корту - це досить складно побудована послідовність з безлічі інженерних рішень і строймероприятий. Тенісні корти, які будуються для проведення змагань, наприклад, повинні відповідати всьому спектру вимог ITF - Міжнародної федерації тенісу. З метою влаштування змагань та організації якісного тренувального процесу і зводяться професійні корти.

Ще перед початком проектування слід відразу визначитися, змагання якого рівня будуть проводитися на цьому корті і яким вимогам він має відповідати.


 

Вкладення грошей у будівництво тенісного корту. Бізнес на спорті

 

З комерційного боку, будівництво корту справа досить витратна - звичайний грунтовий обійдеться приблизно в 20-25 тисяч доларів, критий - від 100-150 тисяч доларів і вище. Однак і вигідну: незважаючи на те, що кортів сьогодні в Москві будується досить багато, цей бізнес окупить себе неодмінно. Правда, не так вже і швидко - мінімум за три роки. Але це цілком нормальний термін. До речі, західні бізнесмени, на відміну від російських, отримувати прибуток від подібних проектів раніше, ніж через 3-5 років і не розраховують.

Недорого обійдеться і будівництво каркасно-тентового корту. Він цілком підійде для клімату середньої смуги Росії (якщо, звичайно, на каркас натягнути кілька шарів покриття з утеплювачем). Він теж легко підіймається і переноситься, тентове покриття обіцяє прослужити мінімум років десять. Причому, він більш комфортний, ніж повітряопорні або навіть капітальний корт: у жарку і сонячну погоду бічні поверхні тенту можна закочувати вгору, взимку, природно, корт обігрівається за допомогою системи кондиціонерів.

Важливою перевагою всіх тканинних споруд є можливість виконувати напівпрозорі даху. Це, по-перше, створює приголомшливий візуальний ефект внутрішнього об'єму при рівномірному природному освітленні і, по-друге, дозволяє істотно економити на електриці.


  Вкладення грошей у будівництво тенісного корту. Бізнес на спорті  

 

Технічно грамотний аналіз дозволяє зробити правильний вибір у кожному конкретному випадку. Але передусім слід зауважити, що вартість одного кв. метра цих споруд приблизно однакова (від 80 до 120 доларів), що на 40-60% дешевше порівняно з конструкціями із сталі і бетону.

Для підвищення рентабельності бізнесу краще, якщо в споруді буде два або більше тенісних корти. При великій популярності тенісу можна не побоюватися того, що вони будуть простоювати. Тим більше, що гідних майданчиків не так вже й багато.

1

Читайте також:

Малий будівельний бізнес

Малий будівельний бізнес

Перші «швидкі» гроші ви зможете заробити на будівництві малих будинків як правило безпосередньо для клієнта, плюс крім грошей ви отримаєте безцінний досвід і краще, якщо ви самі візьмете безпосередню участь у виконанні робіт, як кажуть «своїми руками поторкайте будівництво».

Пейнтбол клуб

Пейнтбол клуб

У вікні форту знову промайнула тінь. Судячи з усього, він останній з їх команди, як і я з нашої. Убити його - і перемога за нами. Втім, він думає про те ж. З боєзапасом туго, залишилося всього-то 20 кульок і одна граната.


Від мети бізнесу - один крок! Правило успіху.

У кожного існує свій, індивідуальний рецепт щастя. Але є сфери людської діяльності, які базуються на загальних законах, які будуть сприяти досягненню поставленої мети.


Тому Вперед -Велотаксі - річний бізнес в центрі міста

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Взуттєвий бізнес. Відкриваємо магазин взуття

Взуттєвий бізнес. Відкриваємо магазин взуття

Для відкриття взуттєвого магазину потрібно приділити увагу якості продукції, що продається, тому що на якість взуття клієнт в першу чергу звертає увагу.


Вирощування квітів - свій невеликий бізнес

Вирощування квітів - свій невеликий бізнес

Вирощування квітів краще починати з самих затребуваних а так само рідкісних рослин. Для старту цього невеликого бізнесу зійде і ваша власна квартира, з часом ви зможете краще розібратися в даному бізнесі і збільшити свої масштаби.


Кулінарний бізнес. Відкриваємо свою кулінарію

Кулінарний бізнес. Відкриваємо свою кулінарію

Кулінарний бізнес на пряму відноситься до общепиту і тому для старту потрібно отримати всі необхідні дозволи. Масштаби цього бізнесу можуть бути вельми різноманітними як малий, так і середньої величини.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей