Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Бізнес ідея - пейнтбол клуб

   

У вікні форту знову промайнула тінь. Судячи з усього, він останній з їх команди, як і я з нашої. Убити його - і перемога за нами. Втім, він думає про те ж. З боєзапасом туго, залишилося всього-то 20 кульок і одна граната. В голові зріє план: перекатом дістатися до найближчого вікна, пірнути всередину форту, ну а там подивимося, хто кого...

Бізнес-план пейнтбол клубу

Сума необхідних інвестицій - $ 10-15 тис.

Термін окупності - 6-12 міс.

Відразу обмовлюся - я шанувальник пейнтболу, грає в нього влітку і взимку, в лісі у межах міста. І короткий "бойовик" на початку статті - це пересічний момент гри, в якій довелося взяти участь. Розділити зі мною переконання, що пейнтбол - це здорово, і розповісти про пейнтбольному бізнесі погодився керівник одного з найбільших російських клубів "Top Gun" Ігор Воронін.

- Коли в Росії стали грати в пейнтбол ?
- Перші "пострелялки" почалися в 1992 році, а щось серйозне - з середини 1990-х. Почали виникати клуби по всій країні пройшли перші змагання, з'явилися різні асоціації і федерації, а крім того, в 1996 році гра була визнана "рекомендованої до розвитку" комітетом з туризму і спорту.
- І що тепер? В якому стані цей ринок сьогодні?
- Російський пейнтбол потихеньку розвивається, вбивається в колодочки. У Москві і Підмосков'ї, за моїми оцінками, вже працює близько 30-35 клубів . Є непогані клуби в регіонах СНД. Хоча до західної пейнбольной статистики нам далеко. У США в пейнтбол грають близько 9 млн осіб, гра стає популярнішим "споконвічного" американського бейсболу. Приміром, у багатьох університетах і коледжах постійно працюють пейнтбольні команди, а вже маркери і шоломи продаються майже у всіх спортивних магазинах. Сподіваюся, і у нас буде "дев'ятий вал", бум пейнтболу. Було б цікаво взяти участь в цьому.

Побудувати будинок, викопати дзот
Підприємцю, задумав відкрити своє пейнтбольне "стрільбище", треба пам'ятати про декілька заповідях.
Пейнтбол - це своєрідний туризм. Люди виїжджають великою компанією на природу і хочуть відпочити. Отже, для цього потрібна інфраструктура відпочинку, харчування, побуту. Густа лісова гущавина "без зручностей" для цього малопридатна.
- На мій погляд, найбільш вигідна модель організації пейнтбольного клубу - створити його на території якої-небудь бази відпочинку або пансіонату. Можна приїхати до директора подібної бази і закинути вудку: мовляв, шановний, давай ми на твоїй території організуємо пейнтбол . Тобі - додаткове розвага для відпочиваючих плюс відсоток з прибутків, а нам - майданчик для відпочинку та інфраструктура гравців. Сьогодні це найбільш ефективний варіант "запуску" клубу .

- В яку суму обійдеться start-up?
- Давайте підрахуємо. Відкривається клубу потрібно мінімум двадцять комплектів маркерів, масок, комплекти камуфляжного одягу, захисних жилетів та іншого. Вартість маркера - близько $200, балони зі стисненим повітрям - $140-160, маска обійдеться в $30-35. Разом один комплект "зброї" обійдеться в $380, а двадцять - близько $7600.

Камуфляж можна запросто придбати в магазинах "Полігон". Хоча більш дешевий варіант - просто купити відріз "військової" тканини і замовити швачки пошиття партії костюмів. Дешево і сердито.

Крім того, потрібно спеціальний повітряний компресор для накачування балонів, орієнтовною вартістю $2,5-3 тис. до Речі, без нього можна обійтися, якщо поруч є, скажімо, аероклуб - там є такі апарати. Альтернативний варіант - домовитися з іншими клубами і заправляти балони у них. Деякі наші колеги цілком обходяться такими "манівцями".

Якщо гра проходить у зоні відпочинку і поряд ходять люди, то без загороджувальної сітки не обійтися. Вартість сітки у середньому близько 50-60 крб. за квадратний метр. Скажімо, при розмірі ігрового майданчика близько гектара і висоті близько сітки двох метрів, потрібно близько 800 кв. м сітки вартістю приблизно $1400.
Ще обов'язково варто витратитися на створення улюблених гравцями укриттів, фортів, дзотів і іншого. Це навряд чи стане в копієчку, благо будівельний матеріал буквально валяється під ногами. Знадобляться використані гумові покришки, іржаві корпусу автомашин, яких хоч греблю гати на автокладбищах. Можна спробувати створити будинок-фортеця. Для цього потрібно п'ять-десять кубометрів необтесаних колод чи дощок. І рукаті хлопці, які вміють орудувати сокирою і молотком.
У підсумку на організацію клубу буде потрібно від $10 тис. до $15 тис.
- Як бути з персоналом?
- Можна запросити студентів або навіть школярів, які проживають поблизу. Їх денний заробіток - до 500 руб. в день. Для обслуговування ігри з 20 учасниками потрібні три-чотири людини.

Ціна пострілу
- Багато чи можна заробити на пейнтбольних іграх?
- Дохід клубу складається з декількох статей. По-перше, це плата за вхід (10-20$), продаж куль, а також додаткові послуги - харчування, сауна, більярд та інше.
- А що дає найбільший прибуток?
- У більшості клубів основний заробіток - це продаж кульок. Вартість ста кульок складає близько $6, а коробки в 2 тис. кульок - близько $110. Витрата кульок у гравця за ігровий день - від 200 до 500, у команди 10 осіб - 3-5 тис. Разом, якщо до вас за один день приїхало пограти 20 осіб, то денна виручка від продажу куль може становити від $200 до $400 за маржі до 50%. А якщо це корпоративна гра, то і гравців, і кульок, а значить, і прибутку може бути значно більше.
- Корпоративні ігри більш вигідні?

- Звичайно, оскільки компанії найчастіше замовляють одразу комплекс послуг - гру, харчування, доставку з Москви і т. д. Однак це і найбільш вимогливі клієнти - для роботи з ними потрібна налагоджена інфраструктура і багата програма розваг.
- Варто чи молодому клубу орієнтуватися саме на корпоративних клієнтів?
- Навряд чи. Щоб вони до вас поїхали, потрібно як слід вкластися в інфраструктуру, заробити авторитет і репутацію на ринку.
- Який же варіант кращий?
- Перспективний напрям - створення пейнтбольного клубу у вигляді додаткового бізнесу для центрів відпочинку, турбаз і т. д. Вдалий приклад - наші колеги з Смоленська, які приїхали до нас на консультацію пару років тому. У них своє мисливське господарство, і їх основний бізнес - мисливські тури. Зрозуміло, у них є повноцінна туристична інфраструктура - ресторанне харчування, сауна, більярд та інше. І в якості додаткового розваги для приїжджаючих вони організували пейнтбол . При цьому всі їх вкладення - це ті ж $10 тис.

- А наскільки складно буде керувати таким "факультативним" клубом ?
- Все залежить від організаційних талантів підприємця. До нас за останні кілька років зверталися за консультацією близько 20 підприємців, які хотіли організувати подібні пейнтбольні "господарства". В основному це були наші колеги з регіонів - Смоленськ, Самара, Тамбов, Архангельськ, інші міста. Звичайно, не у всіх бізнес склався вдало, але багато і цілком рентабельних клубів .

- А в Москві і Підмосков'ї? Чи є сенс організовувати клуб тут?
- В Москві і Московському регіоні конкуренція досить жорстка, клубів вже чимало. Так що перед відкриттям треба все зважити, продумати бізнес-план до дрібниць.

- Чи можливий варіант організації професійного пейнтбольного клубу ? А також заробляння грошей грою в пейнтбол ?
- У США ця індустрія вже склалася з усіма характерними інститутами - спонсорами, рекламними бюджетами, телетрансляцією пейнтбольних ігор, купівлею гравців, etc. Але вже і в Росії є клуб , гравці якого професійно грають в пейнтбол , заробляючи цим гроші. Це "Російський легіон", команда з Москви, причому, на мій погляд, найкраща в світі. Завдяки спонсорству у хлопців є всі умови для тренувань. І тренуються вони, судячи з результатів, на совість. Досить сказати, що в Національній лізі пейнтболу в Штатах "легионовцы" представляють Бостон. Кістяк команди складають колишні співробітники безпеки Пробизнесбанка. Самі розумієте: ці хлопці не хиблять.

Газета Бізнес

Тому  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес послуги з ремонту взуття

Бізнес послуги з ремонту взуття

Послуги з ремонту взуття це малий бізнес, який вимагає більше не грошових вкладень, а вкладень в свою майстерність і вміння, тому для початку варто повчитися і попрацювати за наймом в діючих майстерень.


Організуємо дискотеку. Прибуток з дискотеки

Організуємо дискотеку. Прибуток з дискотеки

Дискотека для багатьох людей є місцем де можна дозволити себе розкріпачити в якійсь мірі. Темні приміщення, гучна музика - це невід'ємна частина відпочинку молоді. Організацією дискотек займаються активні люди, що ведуть нічний спосіб життя.


Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива

Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива

Справжнє смачне пиво - це напій для небідних людей. Поціновувачів цього напою дуже багато і тому правильно обрана і оформлене приміщення для Бару (Пабу) завжди буде збирати безліч небайдужих людей, ваших клієнтів.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації


Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей