Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Організуємо дискотеку. Прибуток з дискотеки

   

Дискотека для багатьох людей є місцем де можна дозволити себе розкріпачити в якійсь мірі. Темні приміщення, гучна музика - це невід'ємна частина відпочинку молоді. Організацією дискотек займаються активні люди, що ведуть нічний спосіб життя.


Більшість професіоналів вважають, що головним в дискотеці є свіжа концепція або, як кажуть у молоді - «фішка». Варто знати, що основною відмінністю однієї дискотеки від іншої стане саме концепція. Причому та дискотека, де вона буде цікавіше і оригінальніше, в підсумку і виграє.


З допомогою особливого оздоблення приміщення, сучасного світлового обладнання, переваги певних музичних напрямків і високопрофесійного ді-джея можна навіть зі звичайного ангара зробити елітну дискотеку, яка буде приносити власнику серйозні гроші.
Тому правильний бізнес-план допоможе вирішити питання, на що необхідно безпосередньо витратити гроші, а що можна докупити згодом. Він дозволить правильно розпланувати дії і провести рекламну кампанію так, щоб ви не просто відкрили свою дискотеку, але і зробили її процвітаючою, подарувавши молоді драйв, а її власникові, тобто вам - серйозний прибуток.


  Організуємо дискотеку. Прибуток з дискотеки  

На початку дев'яностих років минулого століття можна було спостерігати цікаву тенденцію: для організації дискотек і клубів активно використовували старі або все ще працюють палаци і будинки культури, фойє концертних залів і кінотеатрів. Але потім їх всіх просто розібрали. Однак у регіонах до цих пір є можливість зустріти такі будівлі, які простоюють без господаря.


Ще однією тенденцією тепер уже середини 90-х стала активна перебудова колишніх цехів непрацюючих підприємств. Їх головним достоїнством стала досить велика площа за цілком доступними цінами. Такі варіанти, порівняно з будівництвом «з нуля», вимагає набагато меншого вкладення коштів. Вашим завданням залишиться тільки демонтаж верстатів або старих крісла, облаштування роздягалень та бару. Не варто забувати про необхідність розробки сучасного дизайну, а головне - встановлення якісного звукового і світлового обладнання.

Однією з самих незвичайних і приголомшливих по своїй простоті ідей бізнесу є шкільна дискотека для молоді 10 - 15 років. І справді, якщо задуматися, то саме в цьому віці школярам дуже хочеться потанцювати, повеселитися. Тим не менш, в такому віці ще не пускають в нічні клуби і дискотеки.


У середній школі можна продати 200-300 квитків за вечір.
Організація дискотек в школі зажадає обов'язково знайти хороших музикантів. Це не обов'язково повинні бути «розкручені» гурти. Досить пошукати молодих амбіційних юнаків та дівчат, які грають на музичних інструментах. Вони «заведуть» публіку набагато краще, ніж, ніж професіонали, які зажадають великі гроші за свої виступи.


  Організуємо дискотеку. Прибуток з дискотеки  


Далі, необхідно укласти договори з навчальними закладами на проведення подібних заходів. Можна платити школі близько 30% від чистого прибутку.


Давайте приблизно порахуємо. Вартість квитка - нехай буде 100 рублів. Візьмемо відвідуваність - 200 осіб з однієї школи. Нехай у вас договору з 15 школами. 1 виступ на місяць у кожній школі. Разом отримуємо. 20 000 рублів в день. Витрати близько 20% - 16 000 чистий прибуток. 16 000 х 15 = 240 000 рублів чистого прибутку на місяць!

1

Читайте також:

 

Бізнес-план для нічного клубу

Більшість експертів вважає, що для нормального функціонування нічного закладу у російській столиці необхідно близько п'ятисот тисяч доларів. Рентабельність такого закладу буде коливатися від двадцяти до п'ятдесяти відсотків.

 

Тому Вперед - Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес послуги з ремонту взуття

Бізнес послуги з ремонту взуття

Послуги з ремонту взуття це малий бізнес, який вимагає більше не грошових вкладень, а вкладень в свою майстерність і вміння, тому для початку варто повчитися і попрацювати за наймом в діючих майстерень.


Організуємо дискотеку. Прибуток з дискотеки

Організуємо дискотеку. Прибуток з дискотеки

Дискотека для багатьох людей є місцем де можна дозволити себе розкріпачити в якійсь мірі. Темні приміщення, гучна музика - це невід'ємна частина відпочинку молоді. Організацією дискотек займаються активні люди, що ведуть нічний спосіб життя.


Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива

Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива

Справжнє смачне пиво - це напій для небідних людей. Поціновувачів цього напою дуже багато і тому правильно обрана і оформлене приміщення для Бару (Пабу) завжди буде збирати безліч небайдужих людей, ваших клієнтів.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей