Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Флокування салону автомобіля

   

Сучасні автовласники по-різному намагаються поліпшити своє авто з точки зору дизайну і комфорту. Одним з модних напрямів в цьому відношенні є флокування. В автомобільній промисловості флокування набирає все більших обертів. Все частіше в автомобілях можна зустріти флокированные віконні утеплювачі та інші ізолюючі профілі. Красивий і стильний вигляд флокированний приладових панелей, ніш, ящиків, а також функціональне значення флокірування роблять дану технологію дуже популярною і широкою в застосуванні.

Флокування по суті являє собою штучно нанесене оксамитове покриття. Будучи синтетичним матеріалом, флок нагадує собою оксамит, але на відміну від другого, він є більш зносостійким і надійним в плані захисту від шкідливих впливів середовища. Флок не може промокнути, він не акумулює в собі запахи, пил. Для салонів автомобілів використовується флок, що складається з частинок ворсу, невеликих за розміром. Ці різнокольорові порошинки наносяться спеціальним пристроєм - флокатором на робочу поверхню, попередньо змащену клеем.Флок володіє електростатичним зарядом.

Завдяки флокатору і його електромагнітному полю, частки флока, пройшовши по перпендикулярній відносно оброблюваної поверхні лінії, встромляються в неї. Вони прилипають на нанесений клей і після висихання являють собою приємний на дотик красивий, оксамитову поверхню. В результаті такої технології матеріал із звичайною гладкою поверхнею отримує вигляд текстильного оксамитового покриття.

Флокування салону автомобіля

Таким чином, для флокування потрібно сам флок, флокатор, відповідний клей і, звичайно, тюнингуемая поверхню. Але щоб ці складові красиво заграли, потрібен художник - професійний майстер з модернізації автомобілів. Звернення до фахівця виправдає надії будь-якого автомобіліста.

Переваг у цього «напилення» маса і, в першу чергу, звичайно, це надання вишуканого зовнішнього вигляду. Оригінальні дизайнерські рішення з питань кольору, комбінації кольорів можуть зробити улюблене засіб пересування чарівним.
 
Крім суто естетичних функцій, флокування виконує безліч функціональних завдань. Дана обробка відрізняється довговічністю і стійкістю до перепадів температурних показників. Вона практично не тріскається і не стирається. Те ж можна сказати про забарвлення.

Вона не втрачає з часом своєї яскравості і свіжості, не вигоряє і не тьмяніє. Флок чудово миється і не вбирає дим сигарет, пилу і т.д. Навпаки, він створює дивно легкий і приємний мікроклімат, який не зникає навіть з плином тривалого часу. Крім цього, флокірована поверхня має здатність утримувати тепло і стримувати шум, це обумовлено тим, що флок поглинає будь-які по частоті звуки, а також холод, спеку, сонячні промені.

Флокування салону автомобіля

Виготовлена із важкозаймистих і не всмоктують вологу матеріалів флок особливо надійний щодо спалаху і підвищеної вологості. Тому він терплячий і до тютюнового попелу, і до води. Дуже важливою перевагою флокованного салону є простота в прибиранні внутрішнього простору автомобіля. Він легко миється будь-якими хімічними засобами, при цьому можна не боятися , що колір може поміняти свій початковий вигляд. Один раз протягом кількох тижнів можна обробити пилососом.
 
Ціна на флокування досить доступна і це ще один великий плюс даного покриття. Володіючи великою кількістю корисних властивостей, не вимагає особливих фінансових вкладень, флокування салонів автомобілів може стати непоганою ідеєю для початку розвитку бізнесу.

 

Призначений як Бізнес

Призначений як бізнес може бути досить перспективним. Ця Тема цікава, не дуже розповсюджена, однак викликає до себе інтерес у споживачів. Рідко хто, стикаючись з незвичайним за фактурою, м'яким, приємним на дотик покриттям, не помацає його рукою і не задумається - а як це зроблено?

Рентабельність Бізнесу на флокування

Рентабельність Бізнесу на флокування

Вам вже довелося почути про неймовірні цифри рентабельності в малому бізнесі, використовуючи технологію флокірування? Ви просто чули про таку технологію і не вірите в реальність заробітку? А може тільки що почули, і хотіли б дізнатися детальніше? Тоді пропонуємо вам розібратися разом з нами, і знайти відповіді на найважливіші питання.
Флокування для дизайнера

Флокування для дизайнера

Якщо Ви вирішили зайнятися приватним бізнесом, а в душі Ви дизайнер, зверніть свій погляд на колір, це досить цікава ідея для відкриття своєї справи. Саме поняття "колір" для більшості вітчизняного населення ні про що не говорить, вони навіть не зможуть сказати, хоч до якоїсь області це відноситься.

 

Відео Колір салону автомобіля:

  /td>  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Виготовлення кишенькових календариків - домашній бізнес

Виготовлення кишенькових календариків - домашній бізнес

Кишеньковий календарик з гарним зображенням завжди привертає увагу, плюс календарик несе в собі корисну і потрібну інформацію. Так що для домашнього бізнесу ця ідея буде дуже корисною.


Приватний розплідник. Розведення тварин для продажу

Приватний розплідник. Розведення тварин для продажу

Організацією приватного розплідника безперечно повинні займатися люди, які дуже не байдужі до тварин. Крім надання всілякої допомоги братам нашим меншим ви зможете ще не погано заробляти.


Відкриваємо свій магазин продажу шоколаду. Шоколадний світ

Відкриваємо свій магазин продажу шоколаду. Шоколадний світ

У нашій країні останнім часом з'явилося безліч міні магазинів, які спеціалізуються на продажу якого-небудь конкретного товару - це і чай і сигарети та кави, а чому б не відкрити магазин з продажу шоколаду?


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей