Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Флокування для дизайнера

   

Якщо Ви вирішили зайнятися приватним бізнесом, а в душі Ви дизайнер, зверніть свій погляд на колір, це досить цікава ідея для відкриття своєї справи. Саме поняття "колір" для більшості вітчизняного населення ні про що не говорить, вони навіть не зможуть сказати, хоч до якоїсь області це відноситься. Так що в Росії це не "паханый" сегмент в бізнесі.

Що ж являє із себе ця технологія? {Колір} - це технологія, при якій матеріалу з абсолютно гладкою поверхнею надається вигляд, що нагадує хутро, оксамит, велюр або замшу. Але лише нагадують, оскільки вони насправді покриті флоком, тобто нанесені подрібненими волокнами в електростатичному полі на основу, покриту спеціальним клеєм. Фахівці, простими словами, називають цю технологію процесом отримання "оксамитової" поверхні: спочатку нанесення клейової системи на об'єкт, потім сама флокування, після чого сушіння і чищення.

Треба зауважити, що в залежності від поверхні здійснюється підбір структури клею, доводиться навіть і вспінювати клей. Підбирається також індивідуально метод нанесення і сушіння. При вдалому виборі всіх складових процесу флокірування можна домогтися шлюбу мінімуму і максимуму продуктивності.

Флокування для дизайнера

Дана технологія знаходить широке застосування в багатьох дизайнерських починаннях, починаючи від обробки дрібної упаковки і до дизайну фешенебельних салонів автомобілів, а саме:
- текстильна промисловість (різні тканини декоративного напряму, підлогові покриття і ін);
- промислове виробництво пластмаси . В першу чергу випуск ложемента - виду упаковки, яка характеризується індивідуально розробленим для конкретного товару місцем, що забезпечує надійну фіксацію його всередині упаковки. Флокированний ложемент забезпечують відмінне зберігання продукції, але при цьому надає їй привабливий і стильний вигляд. Тому, дана упаковка застосовується, коли маємо "презентабельне" справа з оптикою, косметичними наборами, зброєю та багатьма іншими речами подарунково-сувенірного характеру;
- будівельний бізнес. Облицювання стін і стель. Застосування деревно-стружкових плит;
- паперова промисловість. Велюрові шпалери, різні види декоративного паперу, картини;
- меблева промисловість. Це та деталі для м'яких меблів, різноманітні вішалки для одягу;
- промислова шкіргалантерея. Валізи, сумки, футляри та багато-багато іншого.

Як бачите, величезний спектр застосування. Так що є де застосувати свій дизайнерський креатив і відкрити свій {бізнес}. І що ще істотно важливо, так це те, з фінансової сторони технологія флокірування є більш дешевої в порівнянні з натуральними матеріалами.

Флокування для дизайнера

При цьому зберігаються всі найважливіші властивості - міцність і неперевершена м'якість, яскравість і неймовірна палітра фарб. Флок більш красивий і бархатист, допускає неймовірне різноманітність кольорів і відтінків. І що важливо, їм можна обробляти фактично будь-яку поверхню (пластик і скло, метал і дерево тощо).

Техніка флокірування поки не набула широкого поширення в Росії, а це дає Вам, як підприємцю, певні шанси відвоювати свій вітчизняний "шматочок ринку". Не втрачайте часу, вивчайте технологію, набирайтеся практичних навичок і стати "піонером" флокірування як елемента дизайну у вашому місті. Фахівці у весь голос стверджують, що широке поширення даної технології в усіх галузях життєдіяльності не за горами. Не можна упустити свій шанс!


Флокування салону автомобіля

Флокування салону автомобіля

Сучасні автовласники по-різному намагаються поліпшити своє авто з точки зору дизайну і комфорту. Одним з модних напрямів в цьому відношенні є флокування. В автомобільній промисловості флокування набирає все більших обертів.

Рентабельність Бізнесу на флокування

Рентабельність Бізнесу на флокування

Вам вже довелося почути про неймовірні цифри рентабельності в малому бізнесі, використовуючи технологію флокірування? Ви просто чули про таку технологію і не вірите в реальність заробітку? А може тільки що почули, і хотіли б дізнатися детальніше? Тоді пропонуємо вам розібратися разом з нами, і знайти відповіді на найважливіші питання.

Призначений як Бізнес

Призначений як бізнес може бути досить перспективним. Ця Тема цікава, не дуже розповсюджена, однак викликає до себе інтерес у споживачів. Рідко хто, стикаючись з незвичайним за фактурою, м'яким, приємним на дотик покриттям, не помацає його рукою і не задумається - а як це зроблено?

 

Відео Призначений для дизайнера:

  /td>  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Переробка димового газу - як ідея для бізнесу

Переробка димового газу - як ідея для бізнесу

До недавнього часу переробкою вторсировини майже ніхто не займався, але у зв'язку з екологічною обстановкою підприємці почали створювати свій бізнес і в цій сфері, переробка димового газу не є винятком.


Виготовлення кишенькових календариків - домашній бізнес

Виготовлення кишенькових календариків - домашній бізнес

Кишеньковий календарик з гарним зображенням завжди привертає увагу, плюс календарик несе в собі корисну і потрібну інформацію. Так що для домашнього бізнесу ця ідея буде дуже корисною.


Приватний розплідник. Розведення тварин для продажу

Приватний розплідник. Розведення тварин для продажу

Організацією приватного розплідника безперечно повинні займатися люди, які дуже не байдужі до тварин. Крім надання всілякої допомоги братам нашим меншим ви зможете ще не погано заробляти.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей