Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Велотаксі - річний бізнес в центрі міста

   

Найкраще дана бізнес ідея буде працювати в містах, де багато туристів і довгий літній період. Основні місця роботи: парки, набережні, місця скупчення людей, історичні та просто цікаві місця для відвідування.

Велотаксі являє собою різновид громадського транспорту, за допомогою якого силою велосипедиста здійснюється перевезення пасажирів на велосипеді, має особливу конструкцію.

Якщо заглибитися в історію, то варто зазначити, що велорикші з'явилися в Японії незабаром після появи там звичайних підлітків, і вже звідти цей вид транспорту поширився на багато країн Південної і Східної Азії. А в другій половині 20 століття велотаксі в якості розваги для туристів почали з'являтися в містах Америки і Європи. У Росії велотаксі з'явилися в 2006 році, правда, тільки в Санкт-Петербурзі і Москві на Пушкінській площі.


 

Велотаксі - річний бізнес в центрі міста

 

Парки. Так як цей вид діяльності вважається атракціоном, то охочих під час прогулянки покататися знайдеться чимало. Бажано, щоб орендована майданчик, де будуть розташовуватися велосипеди, перебувала в людному місці, інакше вас можуть просто не помітити.

Акції, свята та конкурси. Під час проведення святкових заходів місцеві жителі особливо хочуть спробувати що-небудь незвичайне, тому у ці дні всі підприємці намагаються заявити про себе і отримують прибуток, який іноді перевищує місячний заробіток.

Реклама. Додатково можна заробляти, не докладаючи особливих зусиль, продавши місце на поверхні велосипеда для розміщення будь-якої інформації. Зробити це можна за допомогою рекламного агентства.

Туристичні екскурсії по місту та пам'ятних місцях. Деколи, щоб оглянути всі визначні місця певної місцевості, необхідно витратити мінімум один день. Як же бути туристам в цьому випадку, коли вже через пару годин піших прогулянок під палючим сонцем ніякого бажання, окрім як присісти на лавочку і відпочити, ні? Природно - скористатися вашими послугами, від чого вони подвійно виграють, так як і місто оглянуть, і проїдуть з комфортом.

Швидкість пересування велотаксі становить до 20 км/год, що цілком порівнянно, а іноді навіть вище ніж середня швидкість переміщення по місту на автомобілі. Більш того, велотаксі здатні проїхати там, де для інших видів транспорту рух заборонено. Серед інших переваг можна відзначити надійність велотаксі, відсутність шуму і вихлопу, невеликі експлуатаційні витрати та можливість використання в якості яскравого, привабливого місця для реклами.


  Велотаксі - річний бізнес в центрі міста  

 

Ціну за прогулянку по центру міста вони розрахували з вартості ...трьох пляшок пива. Будучи досвідченими психологами, бізнесмени вирахували, що дорожче святкувальники не заплатить. У Москві, до речі, прогулянка коштує 150 рублів.

За день заробіток одного велорикші може скласти за скромними підрахунками 700 рублів. Але якщо мова йде все-таки про німецьких машинках, то заробіток повинен збільшуватися в рази - там зовсім інша економіка.

Столична «Велосити платить своїм велорикшам фіксований оклад - 400 доларів.

Європейська модель - здавати засіб пересування водіям в оренду, але для цього потрібно, щоб наш російський ринок визнав цю нішу своєї і щоб з'явилися якісь чіткі правила гри.

1

Читайте також:

Мототаксі

Мототаксі

Вже скоро Санкт-Петербург побачить першу експериментальну групу мототаксі. Для початку місто отримає двадцять мотоциклів. Вони будуть входити до складу транспортних засобів служби Gold-Line.

Безліміт для таксі

Безліміт для таксі

Ви можете собі уявити безліміт при використанні таксі? Ви платите сорок вісім євро і місяць має право їздити на таксі скільки завгодно і куди завгодно (в межах межі міста). І це вже реальність.

Прокат велосипедів як бізнес></td>
                <td width=

Прокат велосипедів як бізнес

Організовуючи даний вид культурного відпочинку населення можна виграти, як подарувавши людям гарний настрій, так і поповнивши свою кишеню. Бізнес прибутковий в літній час, а точніше в період з травня по листопад до зимових холодів.


Тому Вперед - Бізнес послуги на оформлення вітрин для магазинів

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Послуги з виготовлення зліпків - ідея для бізнесу

Послуги з виготовлення зліпків - ідея для бізнесу

Розвиток технологій дає нові можливості для реалізації бізнес проектів, послуги з виготовлення зліпків є напрямком малого бізнесу з дуже низькою собівартістю продукції і досить привабливою кінцевою ціною.


Переробка димового газу - як ідея для бізнесу

Переробка димового газу - як ідея для бізнесу

До недавнього часу переробкою вторсировини майже ніхто не займався, але у зв'язку з екологічною обстановкою підприємці почали створювати свій бізнес і в цій сфері, переробка димового газу не є винятком.


Виготовлення кишенькових календариків - домашній бізнес

Виготовлення кишенькових календариків - домашній бізнес

Кишеньковий календарик з гарним зображенням завжди привертає увагу, плюс календарик несе в собі корисну і потрібну інформацію. Так що для домашнього бізнесу ця ідея буде дуже корисною.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей