Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Ринок послуг таксі безлімітного

   

Ринок послуг безлімітного таксі
Ви можете собі уявити безліміт при використанні таксі? Ви платите сорок вісім євро і місяць має право їздити на таксі скільки завгодно і куди завгодно (в межах межі міста). І це вже реальність. Таку можливість надає компанія Taxmobil. Для того щоб скористатися послугою "безлімітний таксі" необхідно придбати спеціальну карту і ви спокійно їздите по своїх справах. Таким чином, Ви отримуєте особистий автомобіль з шофером на цілий місяць.

Ідея чудово продумана. Система оплати послуги цілком зручна, використання послуги також дарує клієнтам тільки приємні емоції. В цьому випадку не доводиться навіть мріяти про власній машині. Компанія фактично дає роботу великій армії сторонніх таксистів і пропонує постійне таксі споживачеві. А це означає, що пасажир не турбується про місце для паркування власного авто, страхування та інших проблемах, які забирають так багато часу і сил. В даному випадку стабільна плата позбавляє від подібної головного болю. Якщо певний маршрут дуже популярний.

Оплачувати послугу можна за допомогою Інтернету, а також купівлею вже згадуваних карт.

Автором ідеї і засновником компанії є Берт Никерман, має великий досвід роботи в сфері транспорту. Першим населеним пунктом, який зможе на собі відчути принади даної системи, стане Беблінген, невелике містечко, розташований в південній частині Німеччини. Офіційний старт проекту - початок 2009 року. Згодом планується поширити діяльність і на інші європейські міста. Спочатку перевезення будуть здійснюватися тільки в межах міста, але в перспективі володарі передплаченого карти зможуть користуватися послугами таксі і в іншому місті. На цей випадок передбачено щось типу автомобільного роумінгу. Крім того, компанія збирається розробити спеціальні бонусні програми і різні пільгові умови, якими могли б скористатися корпоративні клієнти.

Тому  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на продажі автозапчастин. Магазин Авто-ремонту

Бізнес на продажі автозапчастин. Магазин Авто-ремонту

Спочатку даний вид бізнесу був суто чоловічим заняттям, але часи міняються і це прибуткова справа стала втягуватися не мало жінок, які розбираються в пристрої автомобіля не гірше сильної статі.


Бізнес на м'ясі. Відкриття торгової м'ясної точки

Бізнес на м'ясі. Відкриття торгової м'ясної точки

Займаючись бізнесом на м'ясі, ви повинні чітко засвоїти головне правило м'ясного бізнесу, ваша продукція повинна бути завжди свіжою, а інакше всі ваші клієнти розбіжаться. Спочатку краще вибрати невеликий масштаб, для того щоб зрозуміти всі підводні камені.


Як почати бізнес копі-центр. Копіювальний центр

Як почати бізнес копі-центр. Копіювальний центр

У послугах копі-центрів потребують багато людей від студентів до інженерних працівників архітектурно-будівельних фірм. Копі-центр однозначно повинен розташовуватися поблизу місць скупчення людей, що потребують копі-послуги.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей