Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес на продажі автозапчастин. Магазин Авто-ремонту

   

Спочатку даний вид бізнесу був суто чоловічим заняттям, але часи міняються і це прибуткова справа стала втягуватися не мало жінок, які розбираються в пристрої автомобіля не гірше сильної статі.


Кількість автотранспорту на дорогах збільшується стрімкими темпами. З цієї причини бізнес, пов'язаний з обслуговуванням та ремонтом автомобілів, буде затребуваним ще дуже довгий час. До числа найбільш простих напрямків авто-бізнесу можна віднести діяльність магазину автозапчастин. Але, незважаючи на простоту, при торгівлі запчастинами важливо слідувати чітко продуманої схеми організації бізнесу, яка враховує його специфіку і особливості.

Перед тим, як відкривати магазин автозапчастин слід провести аналіз ринку, який дозволить виявити більш-менш вільну нішу у вашому регіоні. Наприклад, не варто відкривати п'ятий магазин запчастин до російським автомобілям, якщо на ринку району або міста відсутні магазини, профилирующиеся на продажу запчастин до транспортних засобів японського або американського або європейського походження.


  Бізнес на продажі автозапчастин. Магазин Авто-ремонту  

Після того, як визначено напрямок діяльності, можна приступати безпосередньо до організації бізнесу, метою якого є відкриття магазину запчастин до автомобілів. Першим кроком буде реєстрація діяльності. Для роздрібної торгівлі більш зручною організаційно-правовою формою є індивідуальний підприємець. Ця форма зручна більш спрощеними підходами до ведення бухгалтерського обліку. В якості системи оподаткування підійде Єдиний податок на поставлений дохід.

1) Аналіз ринку регіону, у якому планується відкриття магазину. Дана процедура допоможе скласти бізнес-план максимально наближений до реальності, що і стане визначальним фактором у визначенні рентабельності і розумних масштабів бізнесу.
2) Приміщення для магазину необхідно вибирати з урахуванням важливих критеріїв:
- Приміщення повинно знаходитися в будинку розташованому біля дороги;
- Територіальне розташування ближче до центру, але не в самому центрі;
- Зручна паркувальний майданчик;
- Вписуватися в необхідну площу;
3) Вибір постачальника - вирішальний фактор, що стосовно необхідних вкладень в бізнес. На ринку автозапчастин багато пропозицій, але договір необхідно укласти з постачальниками, які готові залишати запчастини на реалізацію, що дозволить мінімізувати витрати на організацію бізнесу і позбавить багатьох проблем.
4) Закупівля торгового обладнання проводиться з урахуванням асортименту магазину.
5) Збір необхідного пакету документів.
6) Реклама магазину проводитися кількома способами:
- Реклама по радіо;
- Безкоштовні календарі з коротким описом продаваної номенклатури;
- Розповсюдження листівок;
- Вивіска;
7) Збут продукції можна реалізовувати як з магазину, так і за попередньою домовленістю з власниками великих підприємств і автобаз.
8) Цінова політика має бути продуманою і упор в ній повинен ставитися на встановлення нижчих цін, ніж у конкурентів, хоча б на перший час. Що дозволить відбити частину клієнтів у конкурентів і влаштуватися на цій «ниві». Після закінчення певного часу ціни можна відрегулювати до середнього показника по регіону.

 

  Бізнес на продажі автозапчастин. Магазин Авто-ремонту  

 

Перед тим, як відкрити магазин автозапчастин, слід скласти докладний план робіт з підготовки та відкриття магазину. Для цього потрібно скласти бізнес-план магазину автозапчастин.
Для початку вам потрібно визначитися, запчастинами для яких автомобілів ви будете торгувати: для машин вітчизняного виробництва, іноземного, для всіх або відкриєте спеціалізований магазин для автомобілів тільки однієї марки (наприклад, тільки «Тойота» чи «БМВ»). Запишіть це основний напрямок роботи в бізнес-план магазину автозапчастин. Від обраної спеціалізації буде залежати площа приміщення, яке вам належить вибрати.


Якщо ви вирішили торгувати запчастинами для будь-яких автомобілів, то вам буде потрібно дуже велике приміщення, щоб розмістити всі пропоновані товари на прилавках. Рекомендується вибрати магазин більш скромних розмірів, звузивши вибір до декількох марок автомашин, однак пропонувати дуже широкий асортимент. Бізнес-план магазину автозапчастин повинен містити детальний аналіз ринку автомобілів. Вам слід знати, які автомашини користуються великим попитом, які деталі найчастіше зношуються і запитуються у майстернях і в магазинах.


Приміщення магазину повинно бути оснащене прилавками, стійками касовими апаратами. Добре б мати електронну систему пошуку товарів, щоб замовляти відсутні деталі у постачальників прямо в присутності клієнтів. Крім торговельного залу, в приміщенні повинен бути присутнім і досить просторий складської відсік.

 

  Бізнес на продажі автозапчастин. Магазин Авто-ремонту  


Місцерозташування для магазину автозапчастин:

Для відкриття магазину запчастин підійде приміщення, розташоване в спальному районі. Площа магазину повинні бути від 100 кв.м. (Площа магазину залежить від кількості реалізованих марок) При виборі приміщення необхідно звернути увагу на наступні моменти:

  • Наявність необхідних комунікацій (Тепло, електрика, гаряче та холодне водопостачання, каналізація);
  • Наявність зручної парковки перед магазином (як мінімум на 5-7 автомобілів);
  • Відсутність поруч магазинів автозапчастин реалізують аналогічні марки запчастин;
  • Приміщення магазину, повинна мати як мінімум 3 кімнати: торговий зал, підсобні приміщення і склад;

Якщо ви берете магазин в оренду, то вам необхідно уважно вивчити договір оренди і звернути особливу увагу на наступні пункти:

  • Включені в орендну плату, комунальні платежі, або сплачується орендарем самостійно;
  • У договорі оренди має бути чітко прописано як часто і наскільки може орендодавець підвищити вартість оренди;
  • При укладенні договору оренди необхідно включити в договір оренди пункт про пролонгацію оренди на новий період, а так само штрафні санкції за умови дострокового розірвання договору оренди;
  • При укладенні договору оренди обов'язково обговорити з орендодавцем можливість укладення довгострокового договору оренди.

 

  Бізнес на продажі автозапчастин. Магазин Авто-ремонту  

 

Давайте подивимося на розрахунок витрат, прибутку, а також від економічної ефективності нашого магазину автозапчастин. Для даного розрахунку використовувалися приблизні цифри.

Орентировочная ціна оренди приміщення в місяць складає 1000$, за шість місяців це буде 6000$.

Перед відкриттям магазину приміщенню потрібен ремонт та оздоблення. Це обійдеться вам в 2000$.

Магазин потребує торгового обладнання, яке буде необхідно при роботі, воно обійдеться приблизно в 2000$.

Меблі для магазину автозапчастин буде коштувати 1000$.

На закупівлю запчастин в місяць доведеться витрачати більше 8000$, а на першу закупівлю знадобиться 16000$.

3000$ в місяць - це фонд заробітної плати, за два місяці, це виходить 6000$.

Також будуть потрібні витрати на комунальні платежі та Інтернет, які складуть 500$ в місяць.

Маркетинг потребує витрат 1000$ в місяць.

Для відкриття магазину автозапчастин потрібен стартовий капітал у сумі не менше 35 тисяч доларів.


Торговельна націнка, встановлювана в такого роду магазинах може коливатися від 20 до 100%.
Середньомісячний оборот магазину автозапчастин в середньому становить 10 тисяч доларів, рівень рентабельності - від 25%. Термін окупності бізнесу знаходиться в межах від півроку до року.

1

Читайте також:

Бізнес-план магазину автозапчастин

Бізнес-план магазину автозапчастин

Дохід магазинів з продажу автозапчастин, в основному, становить від 20% -110%. Таким чином власник може заробити за перший рік близько 3 млн. р. Експерти підрахували, що ринок автозапчастин в Росії оцінюється приблизно в 52 млрд. дол.

Бізнес - магазин автозапчастин | Млин Бізнес Ідей

Бізнес - магазин автозапчастин

При відкритті магазину автозапчастин варто приділити увагу підбору персоналу, так як багато авто власники приходячи в магазин за запчастинами для своєї машини, хочуть ще й отримати грамотну консультацію.

Бізнес План автомагазину

Бізнес План автомагазину

Створюючи такого роду магазину потрібно спочатку визначитися, чи буде він співпрацювати лише з фізичними особами або також обслуговувати і підприємців та юридичні особи. На даному ринку існує конкуренція, яка може залишити відбиток на роботі магазину - це потрібно обов'язково врахувати.

 

Тому Вперед - Бізнес на м'ясі. Відкриття торгової м'ясної точки

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Міні-друкарня - як розпочати свій бізнес?

Міні-друкарня - як почати свій бізнес?

Для організації міні - друкарні головне правильно вибрати формат пропонованої послуги, а саме від бізнесмена потрібно підлаштуватися під попит в конкретному регіоні.


Вирощування ялинок для продажу

Вирощування ялинок для продажу

Вирощування ялинок - це сезонний бізнес, основна частка продажів якого доводиться під новий рік. Вирощування ялинок на відміну від вирощування квітів потребує набагато більших територій і приміщень.


Створення весільних журналів - як бізнес. Види весільних журналів

Створення весільних журналів - як бізнес. Види весільних журналів

Весільні журнали бувають трьох видів: 1) Електронний весільний журнал;
2)Глянсовий весільний журнал; 3) Змішаний - це друковане видання та CD диск.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей