Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес-план магазину автозапчастин

   

Дохід магазинів з продажу автозапчастин, в основному, становить від 20% -110%. Таким чином власник може заробити за перший рік близько 3 млн. р.
Експерти підрахували, що ринок автозапчастин в Росії оцінюється приблизно в 52 млрд. дол. Він поділяється на такі основні сегменти: продаж автозапчастин для європейських, американських, японських, а так само запчастин для російських автомобілів. Існують фірми, які займаються продажем товару для конкретної марки (наприклад, Toyota, BMW), і є магазини з продажу запчастин гоночних автомобілів. Конкуренція досить висока, але все одно багатьом гравцям вдається утримуватися на плаву, отримуючи при цьому непоганий прибуток.


Крім звичних нам стаціонарних магазинів успішно функціоную і віртуальні. Таким способом можна добре заощадити на оренді приміщення під магазин та складських площах. Часто навіть звичайний магазин має свій інтернет-сайт, який збільшує клиентооборот і, як наслідок, приносить додатковий прибуток, а так само допомагає в територіальному розширенні.

Документація

Для роботи магазину (за умови роздрібної торгівлі) з продажу автозапчастин буде цілком достатньо зареєструватись індивідуальним підприємцем. Якщо ж ви плануєте здійснювати оптові продажі, краще мати реєстрацію юридичної особи (наприклад, ТОВ).

  Бізнес-план магазину автозапчастин  

Оренда та інвентар

Мінімально необхідна площа приміщення повинна бути не менше 50-60 кв. метрів (з урахуванням місця для торгівлі та складських приміщень. При цьому треба враховувати специфіку товару). Велику увагу треба приділити місцевості, де планується розташувати такий магазин. Ідеальний варіант для розташування магазину, який орієнтований на роздрібну торгівлю, по сусідству з гаражними комплексами, автостоянками чи СТО.
На оренду приміщень, в середньому йде від 45 тис. рублів на місяць.
Що стосується інвентарю, то вам знадобляться:
- касовий апарат
- стелажі
- вітрини
- стійки
- комп'ютери
Для оформлення магазину вам знадобиться приблизно 200-250 тис. рублів.

Персонал

Кількість персоналу, необхідного для роботи магазину з продажу автозапчастин, залежить від обсягу продукції, який ви плануєте реалізовувати. Обов'язковими є посади продавців-консультантів, бухгалтера, керівника і менеджера по закупкам. Природно, за своїм розсудом, якісь обов'язки ви можете взяти безпосередньо на себе.

Товар і постачальники

Постачальниками можуть бути зарубіжні, російські компанії або самі заводи-виробники. В основному у заводів продукція дешевше. При виборі треба брати завжди під увагу, що досить часто постійним клієнтам пропонуються знижки і бонуси. Найкраще робити акцент на якість, щоб не підірвати репутацію свого магазину і не втратити постійних клієнтів.

Реклама

Для ведення практично будь-якого бізнесу реклама є основним засобом залучення нової клієнтури, тому фахівці не рекомендують нехтувати нею і не шкодувати коштів. Прийнятний і раціональний вид реклами для вашого магазину ви можете вибирати, природно самі. Основні види реклами для магазину по продажу автомобільних запчастин:
- каталоги постачальників;
- друкована реклама (візитки, рекламні смуги);
- спонсорство;
- свій логотип;
- церемонія відкриття магазину;
- проведення виставок;
- сарафанне радіо.

Фінансовий розрахунок:

Рекламна компанія - від 50 000. руб.
Обладнання офісу - від 150 000. руб.
Оренда - 45 000. руб.
Розробка та розкрутка web-сайту - від 8 000. руб.
Вкладення в товар - до 400 000. руб. млн. рублів
Фонд заробітної плати працівників - до 70 000. руб./міс.
Необхідний капітал для відкриття бізнесу - 723 тис. руб.
Якщо зумовити націнку на товар в межах 20-100%, то отримаєте 70% рентабельність бізнесу. Таким чином вже в перший рік роботи є можливість покрити витрати і почати отримувати прибуток.

 

Бізнес-план магазину автозапчастин - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес - магазин автозапчастин | Млин Бізнес Ідей

Бізнес - магазин автозапчастин

При відкритті магазину автозапчастин варто приділити увагу підбору персоналу, так як багато авто власники приходячи в магазин за запчастинами для своєї машини, хочуть ще й отримати грамотну консультацію.

Бізнес План автомагазину

Бізнес План автомагазину

Створюючи такого роду магазину потрібно спочатку визначитися, чи буде він співпрацювати лише з фізичними особами або також обслуговувати і підприємців та юридичні особи. На даному ринку існує конкуренція, яка може залишити відбиток на роботі магазину - це потрібно обов'язково врахувати.

Бізнес на продажі автозапчастин. Магазин Авто-ремонту

Бізнес на продажі автозапчастин. Магазин Авто-ремонту

Спочатку даний вид бізнесу був суто чоловічим заняттям, але часи міняються і це прибуткова справа стала втягуватися не мало жінок, які розбираються в пристрої автомобіля не гірше сильної статі.

 

Тому Вперед -Бізнес План магазину з продажу чаю

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План пивного бару - Завантажити

Бізнес План пивного бару

Ви хочете почати свій бізнес? Ви хочете, що б ваше хобі приносило вам гроші? Ви хочете, що б одного разу вашою справою була зайнята вся сім'я? Тоді відкриття пивного бару це саме для вас!


Бізнес-План перукарні економ класу - Завантажити

Бізнес-План перукарні економ класу

Ринок індустрії краси розвивається дуже активно, тому для того щоб вижити в умовах конкуренції, необхідно ретельно розробити бізнес-план. При складанні бізнес-плану спершу необхідно визначити для якої категорії клієнтів буде створюватися перукарня.


Бізнес План кавові автомати - Завантажити

Бізнес План кавові автомати

Створити свій бізнес на кавових автоматах нескладно, достатньо лише скласти бізнес-план і мати невеликий стартовий капітал. Ви можете скачати цей бізнес план і скористатися ним для відкриття власної справи.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей