Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

 

Помилка 404 - документ не знайдений (Not Found)

Спробуйте скористатися меню сайту для пошуку потрібної інформації!

  Випадкові Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу  
 
Послуги бармена за викликом

Послуги бармена за викликом

Бізнес-ідея по роботі барменом за викликом підходить в першу чергу для людей хто вже знайомий з даною професією. Для початку вам буде потрібно купити чи виготовити на замовлення переносну барну стійку. Вартість барної стійки становить близько 400$.


Збір і продаж лікарських трав і рослин

Збір і продаж лікарських трав і рослин

Ідея бізнесу на збір і продаж лікарських трав і рослин підійде будь-якій людині бажає мати додаткове джерело заробітку, без початкового капіталу. Так само величезним плюсом даного бізнесу є єднання з природою, яке допомагає відчути справжнє щастя і забутися від нагальних справ.


Вирощування нутрій

Вирощування нутрій

Ідея бізнесу на вирощуванні нутрій підійде для жителів сільської місцевості. Можливі інвестиції в цей бізнес від 3000 - 25000 руб. Це залежить від наявності матеріалів для виготовлення будинків, облаштування місця вигулу, а також місця для купання нутрій.


Виготовлення безкаркасних меблів

Виготовлення безкаркасних меблів

Ідея для бізнесу виготовлення безкаркасних меблів відмінно підійде для творчих жінок з можливістю роботи на дому. Для організації, вам достатньо мінімальних інвестицій. Гроші підуть на купівлю швейної машинки, якщо її немає, і на витратні матеріали.


Шовкографія у себе на балконі

Шовкографія у себе на балконі

Ідея бізнесу шовкографія в домашніх умовах на своєму балконі підходить практично для будь-якої людини і не вимагає великих витрат на початковому етапі. Можна вкластися в 5000руб.


  Ще Бізнес Ідеї >>>

 

  Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани  
 
Бізнес План автомайстерні

Бізнес План автомайстерні

З кожним роком все більше людей набувають статусу автовласників. Багато банків пропонують вигідні умови автокредитування, з'являється можливість швидкого придбання авто. Якщо ви зібралися зайнятися бізнесом в сфері авто ремонтних послуг, для початку необхідно визначитися, яких масштабів вона буде, де буде розташовуватися.


Бізнес План магазину сантехніки

Бізнес План магазину сантехніки

Найбільш позитивним аспектом організації магазину сантехніки, є потреба в придбанні сантехнічного обладнання, як жителів зростаючих районів новобудов, так і періодично власників вже існуючих будівель.


Бізнес План виробництво води

Бізнес План виробництво води

Ні для кого не секрет, що для вживання в їжу, люди намагаються вибирати найбільш чисту і якісну воду. Її виробництво та доставка в наш час є альтернативним заняттям. На думку багатьох експертів зараз відбувається певний бум в цьому роді діяльності і з часом, тенденція його зростання буде тільки збільшуватися.


Бізнес План ремонт квартир

Бізнес План ремонт квартир

Необхідно врахувати, що робота такої фірми носить сезонний характер, левова частка замовлень припадає на період з ранньої весни до кінця осені. Цей фактор необхідно врахувати при рекламної кампанії. В місяці найменшого попиту, залучати клієнтів з допомогою різних знижок і акцій


Бізнес План юридичні послуги

Бізнес План юридичні послуги

Бізнес-план юридичної контори - це бізнес план проекту, який полягає у відкритті компанії по наданню юридичних послуг. Сьогодні в інтернеті можна скачати такий проект.


  Ще Бізнес Плани >>>

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011


 

 

 

Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей