Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес на м'ясі. Відкриття торгової м'ясної точки

   

Займаючись бізнесом на м'ясі, ви повинні чітко засвоїти головне правило м'ясного бізнесу, ваша продукція повинна бути завжди свіжою, а інакше всі ваші клієнти розбіжаться. Спочатку краще вибрати невеликий масштаб, для того щоб зрозуміти всі підводні камені.


М'ясний бізнес, так само як і всі інші напрямки має свою чітку структуру, оскільки в іншому разі підприємцю не вдасться стежити за всіма моментами виробництва і в кінцевому підсумку йому загрожує повне фіаско.

Наприклад, все м'ясо, яке продається і пропонується потенційним споживачам обробляється прямо на очах у покупця, який стоїть біля прилавка. Адже для кожного з нас дуже важливо бачити те, що власне ми і купуємо, так як тільки в цьому випадку у нас не виникає побоювань за своє життя та здоров'я.

По-перше, вся оброблення м'яса відбувається на очах покупців, тут же перемелюю фарш і додають в нього спеції. Обману при такій торгівлі бути просто не може, при бажанні покупець може навіть продегустувати готовий фарш. По - друге, кваліфікація продавців, які на око визначають якість м'яса. Скориставшись цією успішної ідеєю можна відкрити свою власну справу.


  Бізнес на м'ясі. Відкриття торгової м'ясної точки  

Насамперед для організації свого м'ясного бізнесу потрібно місце торгівлі, а саме торгова точка в продуктовому магазині, площею не менше 6 кв. м. Орендувати її можна двома способами: перший укласти договір про спільну діяльність з магазинами, в разі чого ви отримуєте готове місце з усім необхідним обладнанням та дозвільними документами. Але в цьому випадку ви спільно з магазинам ведете фінансову звітність. Другий спосіб - чиста оренда торгової площі. В цьому випадку все необхідне обладнання ви купуєте самі і всі дозвільні документи оформляєте теж самостійно. Вартість оренди залежить від місця і умов договору і може становити від 300 до 1500 дол.


В обох випадках варто приділити увагу правильному складанню договору і передбачити штрафні санкції за його порушення, що не рідкість при подібній практиці.


Документи, необхідні для початку м'ясного бізнесу
Для початку діяльність вам необхідно зареєструвати ІП і ТОВ, зібравши абсолютно стандартний пакет документів на відкриття торгового підприємства по продажу продовольчих товарів.
Важливо: вже кілька років відсутній ліцензування торгівлі продуктами харчування. Ця діяльність (за винятком продажу алкоголю) не вимагає ліцензії. Не користуйтеся застарілою інформацією: санепідемстанцій теж немає. Санэпидемзаключение Росспоживнагляду вам потрібно отримати, якщо ви будете виробляти товар (наприклад, напівфабрикати з м'яса), а продавати його не в місці виробництва. Росспоживнагляд приходить лише за скаргами або планово - не частіше одного разу на три роки.

Обладнання
Обладнання для вашої торгової точки має виглядати респектабельно але бути доступним за ціною. Довіриться іноземним виробникам або вітчизняним - вирішуйте самі. У будь-якому випадку вам необхідно придбати:

  • Морозильний прилавок (середня вартість 2 000 USD)
  • Касовий апарат (90 USD)
  • Електром'ясорубка (460 USD) -
  • Набір ножів
  • Сокира
  • Також вам буде потрібно спецодяг для м'ясника. Для зручності поряд з прилавком можна обладнати раковину. Красива вивіска над прилавком одночасно послужить і рекламним, і естетичним цілям. В сумі всі ваші витрати не перевищать 3 000 USD.

Одне з найголовніших умов для того, щоб м'ясний бізнес був успішний - це гарантія свіжості і високої якості продукції. У цьому випадку, Ви завжди будете мати постійних клієнтів. У тому випадку, якщо Ви хочете, щоб Ваш бізнес активно розвивався і надалі, необхідно продумати про придбання ексклюзивного товару, наприклад м'яса страуса.
Якщо Ви зможете правильно скласти бізнес план м'ясної крамниці, підготувати всі дозволи і створити м'ясний бізнес, то Ваша справа, безсумнівно, буде прибутковим!

 

  Бізнес на м'ясі. Відкриття торгової м'ясної точки  


Прибуток
Звичайний магазин продає в середньому близько 250 кг яловичини (одна туша) і 150 кг баранини (одна туша). Витрати на закупівлю сировини складуть близько 850 USD. Середній дохід однієї точки в день складе 400 USD. З урахуванням всіх витрат ваша місячна прибуток може скласти 5 000-6000 USD (до оподаткування).

1

Читайте також:

Бізнес План м'ясного магазину

Бізнес План м'ясного магазину

Мета інвестиційного проекту - відкрити магазин або м'ясну лавку, що здійснює роздрібну торгівлю м'ясом та м'ясними напівфабрикатами. Продукція в магазині орієнтована на клієнтську базу з різним достатком. Перед тим як почати бізнес, Вам просто необхідний бізнес-план м'ясного бізнесу.

  М'ясної і ковбасний бізнес відкриваємо магазин-крамницю

Невеликий М'ясний бізнес досить прибуткове заняття з досить невеликим початковим капіталом. Якщо ви зібралися відкрити невелику м'ясну лавку наприклад на якому з ринків свого міста, то тут найголовніше, що може призвести до загибелі ваш бізнес - це ваш продавець. Добре, якщо ви самі або хтось із ваших близьких стоїть за прилавком і дорожить кожним клієнтом.

 

Тому Вперед - Як почати бізнес копі-центр. Копіювальний центр

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Свій бізнес ЗМІ. Доходи від Засобів Масової Інформації

Свій бізнес ЗМІ. Доходи від Засобів Масової Інформації

ЗМІ - це такий вид діяльності, який повинен працювати завжди 24 години на добу. Працівники ЗМІ це дуже активні й комунікабельні, творчі особистості. Чим краще ви будете доносити до народу свої думки тим більшого успіху зможете досягти.


Послуги з виготовлення зліпків - ідея для бізнесу

Послуги з виготовлення зліпків - ідея для бізнесу

Розвиток технологій дає нові можливості для реалізації бізнес проектів, послуги з виготовлення зліпків є напрямком малого бізнесу з дуже низькою собівартістю продукції і досить привабливою кінцевою ціною.


Переробка димового газу - як ідея для бізнесу

Переробка димового газу - як ідея для бізнесу

До недавнього часу переробкою вторсировини майже ніхто не займався, але у зв'язку з екологічною обстановкою підприємці почали створювати свій бізнес і в цій сфері, переробка димового газу не є винятком.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей