Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Свій бізнес ЗМІ. Доходи від Засобів Масової Інформації

   

ЗМІ - це такий вид діяльності, який повинен працювати завжди 24 години на добу. Працівники ЗМІ це дуже активні й комунікабельні, творчі особистості. Чим краще ви будете доносити до народу свої думки тим більшого успіху зможете досягти.


ЗМІ - це така робота, яка завжди вимагає нового і свіжого. Газета містить розробку концепції, маркетингової стратегії, унікального дизайну. Потрібно придивитися до вибору друкарні, вона повинна бути з налагодженим циклом. Після цього можна приступати до випуску тиражу. Цей етап не складний, але вимагає терпіння, а також уваги. Важливо вибрати цікаві статті, потрібну рекламу.
На початкових етапах зовсім не обов'язково мати журналіста, можна використовувати якісні статті з інших джерел. Але при цьому, пам'ятайте про авторські права, тобто, якщо Ви друкуєте чужу статтю, вказуйте автора, а також джерело, звідки вона взята. Якщо не дотримуватися таких простих правил, то порушення може призвести до судового розгляду.


На Вашому комп'ютері обов'язково повинна бути присутня верстка обраних матеріалів. Далі переходимо до друку. Обов'язково потрібно вивчити всі друкарні і друку, яка вартість, якість і т.д. Але можливо це зробити і самому. Для цього Вам знадобитися різограф і здатність організувати свою міні-друкарню. В цьому випадку Ви зможете не тільки заощадити кошти, але й отримати з цього додатковий дохід.


  Свій бізнес ЗМІ. Доходи від Засобів Масової Інформації  

Реалізація відбувається за допомогою співпраці з організаціями та приватними підприємцями, які займаються друкованими виданнями. Для збільшення продажу газет і можливості збільшити тиражу, Вам необхідно постійно стежити за кількістю проданих примірників, а також правильно вибирати і розподіляти їх по торговим точкам.
Таким чином, можна вивести передбачуваний витрата. Вартість друку в друкарні може складати від 3 до 6 руб. в залежності від тиражу (чим вищий наклад, тим менше собівартість). Оформлення газети і кількість сторінок при випуску понад 800 примірників становить від 3000 - 6000 руб. Витрати, які будуть супроводжувати, можуть становити до 3000 руб.
Доходи з тиражу газет, можуть перевищити Ваші очікування при правильному плануванні бізнесу. Одна стаття коштує від 5 - 10 руб., якщо вважати, що випускається Вами тираж, то це може становити від 9 000 до 16 000 руб. Також не забувайте, що Ви можете отримати додатковий дохід від розміщення реклами у вашій газеті. І тоді Ваша чистий прибуток може становити від 2000 до 10000 руб. за один вихід. А якщо знайти видання, яке видає тираж щотижня, тоді можемо отримати в місяць до 25 000 крб. чистого доходу.
Реєстрація ЗМІ необхідна для початку випуску ЗМІ. Послуга реєстрації ЗМІ відбувається в реєструвальному органі та передбачає

  • складання та подання необхідних для реєстрації документів ЗМІ;
  • контроль за поданою заявкою на реєстрацію ЗМІ;
  • отримання готового свідоцтва про реєстрацію ЗМІ;

Термін реєстрації ЗМІ

Заява про реєстрацію ЗМІ підлягає розгляду в реєструвальному ЗМІ орган у місячний термін.

Вартість реєстрації ЗМІ

Вартість послуг реєстрації ЗМІ - 9000 рублів. Також необхідно сплатити державне мито за реєстрацію ЗМІ.

Держ. мито за реєстрацію ЗМІ

Ставки мита для реєстрації ЗМІ розрізняються по території розповсюдження і по виду ЗМІ

Реєстрація друкованих ЗМІ

 

Звичайна

Рекламна

Еротична

Для дітей, освітня

на території більше одного суб'єкта РФ, всієї Російської Федерації, за кордоном

4000

20000

40000

800

на території одного суб'єкта РФ, одного населеного пункту

2000

10000

20000

400

Реєстрація електронних ЗМІ

 

Звичайна

Рекламна

Еротична

Для дітей, освітня

на території більше одного суб'єкта РФ, всієї Російської Федерації, за кордоном

6000

30000

60000

1200

на території одного суб'єкта РФ, одного населеного пункту

3000

15000

30000

600

Якщо я хочу відкрити свою газету, куди я повинна звернутися в першу чергу?
Нікуди не треба звертатися... Спочатку ви формулюйте, що ви хочете сказати у своїй газеті, для якої аудиторії, де ця аудиторія знаходиться, придумуйте назву, заповнюєте заяву (яке існує прямо в законі) і звертаєтеся в регіональну інспекцію з захисту свободи друку в Єкатеринбург. Якщо ж видання планується у перспективі на вихід більш широкий, то краще відразу звернутися в міністерство.
До написання заяви стане питання, хто буде засновником. Краще всього, якщо засновником буде юридична особа. Воно, в цьому випадку, бере на себе всі функції управління, менеджменту і різноманітні організаційні питання. Визначившись з засновником, заяву відправляєте поштою, рівно через місяць отримуєте свідоцтво про реєстрацію.
Тільки після його отримання визначаєтеся, з якою друкарні будете працювати, бо без реєстрації ані одна друкарня не візьметься вас друкувати. Потім "утрясаете" технічні питання, а після - питання поширення. До моменту виходу першого тиражу, ви повинні чітко усвідомлювати, куди тираж поїде і, не просто поїде, а як ви зумієте повернути свої гроші. Тому ще юридична особа зі своєю бухгалтерією, знанням усієї фінансової сторони питання зручніше в якості засновника . Після всіх процедур формуєте редакційний колектив.


  Свій бізнес ЗМІ. Доходи від Засобів Масової Інформації  


Як же залучити рекламодавця в нове видання?
У нове видання рекламодавець не піде, він його не знає, не вірить і його і так вже все замучили. Рекламодавець піде в те видання, яке має стабільний тираж, зрозуміла аудиторія видання, тому на першому етапі краще зосередитися на зміст газети. Якийсь час реклами не буде, і це не смертельно. Зате через півроку вам є, що запропонувати рекламодавцеві.

1

Читайте також:


Як правильно стартувати в малому бізнесі? 10 перших кроків.

В наш час нові підприємства малого бізнесу створюються постійно. Але далеко не всі вони стають успішними проектами. Зробити процвітаючим ваш бізнес допоможуть кілька нескладних правил.


Теоретичні основи реклами

Реклама - це безперечно двигун торгівлі. Головне завдання реклами - це залучити якомога більше покупців (клієнтів) на рекламовану продукцію. Але для того, щоб не робити дурних помилок і не розполохувати клієнтів, рекламу потрібно вивчати, хоча б її основи!

Кар'єрні можливості жінки у сфері бізнесу

Кар'єрні можливості жінки у сфері бізнесу

Мета
Виявити можливості і проблеми кар'єрного росту жінок в бізнес сфері, а також розглянути динаміку кар'єрних можливостей жінок у 2008-2010 рр.

Терміни проведення дослідження - січень-лютий 2010 року 76 компаній взяли участь у дослідженні.
Дослідження проведено методом заочного анкетування.Детальніше...

 

Тому Вперед - Послуги з виготовлення зліпків - ідея для бізнесу

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Виготовлення більярдних київ. Бізнес для любителів більярду

Виготовлення більярдних київ. Бізнес для любителів більярду

Виготовлення більярдних київ досить специфічний і потребує певних знань бізнес. На виробництво хорошого кия йде досить багато часу.


Як заробити в декретній відпустці. Бізнес не виходячи з дому

Як заробити в декретній відпустці. Бізнес не виходячи з дому

Є безліч варіантів бізнесу, перебуваючи у декретній відпустці, головне знайти заняття по душі, то яким ви готові присвятити свій час і можливо після закінчення декрету вам не доведеться виходити на звичну роботу.


Кафе-морозива - ідея для бізнесу. «Кафе-морозиво»

Кафе-морозива - ідея для бізнесу. «Кафе-морозиво»

Формат для кафе - морозива потрібно вибирати в залежності від місця розташування, один з демократичних варіантів, це відкриття свого кафе на території торгового центру, де багато відвідувачів.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей