Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Теоретичні основи реклами

   

Теоретичні основи реклами

Реклама - це безперечно двигун торгівлі. Головне завдання реклами - це залучити якомога більше покупців (клієнтів) на рекламовану продукцію. Але для того, щоб не робити дурних помилок і не розполохувати клієнтів, рекламу потрібно вивчати, хоча б її основи!

Типи реклами

Існує два основних типи рекламних стратегій. Вони розрізняються тим, на що спирається реклама: на реальні утилітарні властивості товару на його психологічні значимі, часто уявлювані властивості.
Перший тип одержав назву раціоналістичної реклами, другий тип емоційної чи проекційної реклами. Ці два типи стратегій звичайно використовують у якості основного різні канали повідомлення. У першому випадку домінує вербальна інформація (рекламний текст), у другому невербальна (рекламні образи, музика, загальне стильове рішення і т.д.). Це поділ, однак, умовно, тому що нерідко сильний емоційний ефект може створюватися за допомогою тексту, і навпаки, зображення може доносити гранично ясну фактичну інформацію. Два різних типи впливу: вплив на розум і вплив на емоційну сферу - насправді тісно взаємодіють один з одним. Так зустрічається і змішаний тип рекламування, що сполучає риси раціоналістичного й емоційного підходів.

Теоретичні основи реклами - Завантажити

 

Психологія Реклами

Зміст:

1. Асоціативні методики. Рекламні помилки. Приклади невдалої реклами
2. Можливості застосування асоціативних методів у маркетингових, рекламних та політологічних дослідженнях
3. Аналіз мотивів та його використання в рекламі
4. Структура потреб і мотиви з позиції психології реклами
5. Повернення до переживань дитячого віку у психології реклами

 

Асоціативні методики. Рекламні помилки. Приклади невдалої реклами

Часом навіть досвідчені фахівці не застраховані від помилок, в результаті яких виникають непередбачені асоціації.
Випустивши новий високосортне і більш дороге віскі, фірма поширила рекламу, в якій була поміщена фотографія: склянка золотистого напою з парою золотих монеток на дні. Напис під зображенням свідчив: "За кілька зайвий центів Ви зможете придбати набагато краще віскі!". Віскі успіху не мала: посипалися скарги, що у нього якийсь металевий присмак. Довелося прибрати з реклами монетки, потім знизити ціну, змінити форму пляшки і назву, щоб нейтралізувати асоціації, викликані невдалої рекламою.

  Психологія Реклами. Теоретичні основи реклами  


Продаж сигарет "Філіп Морріс" після їх реклами з написом "Сигарети, не дратують горло" скоротилася. Вираз "не дратівливі" хоч і містить негативну частку, але все одно асоціюється з якимось подразненням горла. Справи пішли краще, коли цей вираз було замінено словом "м'які".
Реклама супу, в якій був відривний купон, який давав право на премію у вигляді нейлонових панчіх, сильно образила жінок, які заявили, що ніг не місце в супі.

Психологія реклами - Завантажити

 

Канали поширення реклами - достоїнства і недоліки

Введення.
1. Рекламні повідомлення: їх суть, створення і розміщення.
1.1 Сутність і значення рекламного повідомлення.
1.2 Особливості створення і розміщення рекламного повідомлення.
2. Специфіка каналів поширення реклами: переваги і недоліки.
2.1.Характеристика каналів поширення реклами.
2.2 Переваги та недоліки основних носіїв реклами.

 

По мірі зростання ролі маркетингу збільшилася роль реклами в сучасному суспільстві, а ефективна організація рекламних заходів стала ключовим чинником успіху будь-якої організації. Покупці прагнуть точно упевнитися, чи задовольняє товар, що купується ту потребу, задля якої набувається.

На рішення споживача може вплинути багато аспектів діяльності підприємства, не пов'язаних з комерційними характеристиками товару, що купується, тому підприємство змушене пояснювати свої дії широкої общественности.Несомненную важливість реклама представляє і для області психології, так як має потужний вплив на людину. Деколи таке потужне, що людині, що піддається рекламному впливу необхідна медична допомога. Саме тому на сучасному етапі зростає роль ефективності рекламних повідомлень і каналів їх розповсюдження.

  Канали поширення реклами - достоїнства і недоліки. Теоретичні основи реклами  

 

Реклама як суспільний феномен поширює свій вплив не лише на економічну сферу людських відносин, але і впливає на соціальну поведінку, ціннісний вибір і психологічний комфорт личности.Одна з найбільш актуальних проблем у вивченні реклами - це вивчення ступеня сприйняття рекламних повідомлень, їх позитивні і негативні сторони, і впливу на поведінку і ціннісні орієнтації людини, вік, соціальний статус, життєвий орієнтири і цінності якого передбачають постійну "відкритість" або навпаки, "закритість" психіки до зовнішнього впливу, високий або низький рівень сприйняття і пошук самоствердження в середовищі міжособистісних відносин.

Канали поширення реклами - достоїнства і недоліки - Завантажити

 

Вплив реклами на споживача

Лише деякі комерційні підприємства можуть сьогодні успішно вести справи без реклами в тому або іншому вигляді. У великих фірмах, де є штатні фахівці і забезпечена підтримка рекламного агентства, різні функції легко розподілити серед придатних для їх виконання працівників. Багато загальнонаціональні рекламодавці щорічно витрачають мільйони доларів і охоче ризикують величезними сумами заради виведення на ринок нових марочних товарів або послуг.


І навпаки, дрібна фірма повинна забезпечити витягання максимальної вигоди з кожного цента, виділеного нею на досягнення популярності. До речі, на початкових етапах розвитку, коли залучення професійних послуг виявляється ще не по кишені, власнику або комерційному директору доводиться виконувати в мініатюрі всі функції, які у великих фірмах входять в обов'язки експертів і співробітників їх рекламних агентств. Йому доводиться бути і контактором, і розробником плану використання засобів реклами, і текстовиком, і закупником художнього оформлення, і закупником місця в засобах друкарської реклами, і контролером за виробництвом початкових матеріалів для реклами в пресі, фахівцем з прямої поштової реклами ("директ мейл"), і керуючим по оформлювальним робіт, і фахівцем в інших областях.

  Вплив реклами на споживача. Теоретичні основи реклами  


Напевно, не багато знайдеться громадських явищ, думка про які в нашій країні була б настільки разноречиво, як про рекламу. З одного боку, є чимало свідчень, що люди потребують її, навіть шукають її. Багато галузей народного господарства відчувають справжню потребу в оперативному сповіщенні споживачів. І цю потребу задовольняє ціла мережа різних по структурі і можливостям рекламних організацій. А з іншого боку, досить широко існує вельми скептичне ставлення до реклами. На жаль, сьогоднішня наша рекламна практика укупі з якістю деяких товарів і послуг дають чимало мотивів і для гумору, і для скепсису.
Рекламу можна розглядати як форму комунікації, яка намагається перевести якості товарів і послуг, а ідеї на мову потреб і запитів споживача. Взаємовідношення це аж ніяк не проста. Так, із самого початку важливо пам'ятати, що рекламні оголошення, які ми бачимо і чуємо, є кінцевими продуктами цілого ряду досліджень, стратегічних планів, тактичних рішень і конкретних дій, які становлять у своїй сукупності процес реклами.


Таким чином, актуальність даної роботи очевидна.
Об'єкт дослідження споживачі рекламних послуг
Предмет - реклама та її основні складові.
Отже, основна мета роботи полягає в дослідженні аспектів впливу реклами на споживача.
Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити наступні питання:

  1. Проаналізувати поняття, функції та засоби реклами
  2. Розглянути основні складові впливу на споживача.
Вплив реклами на споживача - Завантажити

 

Тому  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Гарний бізнес. Павичі

Гарний бізнес. Павичі

Для розведення цієї чудової птиці необхідно знати, що на одного самця має припадати дві або три самки. Від погодних умов безпосередньо залежить те, скільки будуть нестися самки. Несуться вони з квітня по липень.


Заробіток в інтернеті - хто вважає це нереальним?

Заробіток в інтернеті - хто вважає це нереальним?

Щодня мільйони людей користуються інтернетом, і напевно переду кожним користувачем рано чи пізно виникає питання: «А чи можна заробити в мережі, і наскільки взагалі реальний заробіток в інтернеті?».


Початок готельного бізнесу

Початок готельного бізнесу

Готельний бізнес - один з найбільш стабільних бізнесів у світі на сьогоднішній день, оскільки галузь туризму розвивається з кожним днем. Вкладення грошових коштів у відкриття готелю чи готелю може виявитися безпечним і прибутковим.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей