Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Початок готельного бізнесу

   

Готельний бізнес - один з найбільш стабільних бізнесів у світі на сьогоднішній день, оскільки галузь туризму розвивається з кожним днем. Вкладення грошових коштів у відкриття готелю чи готелю може виявитися безпечним і прибутковим. Природно, дуже складно і трохи ризиковано братися відразу за будівництво великого готельного комплексу в столиці, і це вимагає величезних початкових капіталовкладень. Тому актуально розглянути перспективи створення невеликого готелю в регіоні з кількістю номерів до 30.

Поетапний бізнес-план відкриття міні готелі буде описано трьома основними кроками.
В першу чергу необхідно підібрати відповідне приміщення. В цьому випадку довгострокова оренда не настільки вигідна і доречна. Кращим варіантом можна вважати будівництво нового будинку по Вашому індивідуальному замовленню, а також придбання у власність вже готового приміщення. Зручним будинком для невеликої готелі можна вважати двоповерхова з кількістю номерів на поверсі до 10. На першому поверсі найчастіше розташовують ресепшн, допоміжні приміщення, бар, і кілька номерів. На другому поверсі - кімнати.

Після підготовки приміщення краще відразу дослідити особливості ринку, оцінити конкурентів, визначитися з концепцією роботи. Зазвичай ринок міні-готелів розвинений у південних регіонах з великим потоком туристів і розвиненою інфраструктурою. Але в будь-який регіон люди можуть приїхати у відрядження, на екскурсію, для тимчасової зупинки на пару днів. І потребують вони в готелях невисокою цінової категорії або домашнього типу. А великі готелі в цьому плані програють дрібним, адже вони несуть чималі постійні накладні витрати на обслуговуючий персонал, який вони змушені утримувати.


 

Початок готельного бізнесу

 

І звичайно ж важливою є економічна складова. Вартість будівництва або оренди будівлі буде обов'язково залежати від регіону. У видаткову частину включаються одноразові витрати (якщо це будівництво або купівля нерухомості), включаючи придбання обладнання та інвентарю, щорічні - це експлуатаційні і ремонтні витрати, орендна плата (при оренді приміщення для готелю), зарплата персоналу, накладні витрати (на побутові товари, собівартість продуктів харчування для бару, оплата комунальних послуг тощо). У дохідній частині буде враховуватися здавання в найм номерів, виручка бару, оплата оренди конференц-залу (якщо такий є), тобто щорічний грошовий потік.

Термін окупності готелю можна розрахувати, проаналізувавши і розділивши витрати на щорічні доходи, порівняти щорічну одержану виручку та понесені витрати. Не варто забувати про те, що одноразові капітальні витрати у витрати включаються тільки для першого року. Після цього можна сміливо оцінити актуальність і прибутковість готельного міні-бізнесу.
Зазвичай розрахунки і практика показують, що середній термін окупності такого бізнесу становить приблизно 3-4 роки.

1

Читайте також:

Бізнес План міні готель

Бізнес План міні готель

Організація міні-готелів - бізнес досить прибутковий і, головне, найбільш безпечний. Грамотний бізнес-план і правильний менеджмент дозволять окупити витрати на невелику готель менш ніж за два роки, середній період окупності цього сегменту бізнесу від двох до п'яти років

Бізнес-План готельного бізнесу

Бізнес-План готельного бізнесу

Розвиток туризму у світі продовжує зростати, Росія не є винятком. Як результат, на території нашої країни за останні десять років кількість готелів зросла більш, ніж на 30%. Не дивлячись на такий стрімкий розвиток готельної індустрії, існує гостра нестача готельних місць за прийнятними цінами.

Готелі Москви

Готелі Москви

Готельний бізнес - це такий бізнес, який вимагає спочатку великих вкладень з досить довгою окупністю, але цей бізнес здатний пропрацювати довгі роки з великим потенціалом розвитку.

Готель в селі | Бізнес на селі

Готель в селі | Бізнес у селі

Мало хто з нас може сказати про себе як про людину фінансово забезпеченого і успішного. Але при цьому всі прагнуть до матеріального благополуччя. Звичайно, найпростіше знайти роботу або створити свою справу саме в місті.

Бізнес План хостелу - Скачать

Бізнес-План хостелу

Хостелами називаються готелі, в яких надаються спальні місця без особливих зручностей. За рахунок високої ціни, хостели користуються великою популярністю у молоді.


Тому Вперед -Бізнес проект вантажоперевезень

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на неоні. Неонове світлове обладнання

Бізнес на неоні. Неонове світлове обладнання

Бізнес на неоні - це виготовлення різноманітних підсвічувань і реклами. Найскладніше в даному бізнесі, це знайти хорошого склодува, який тягнутиме на собі виробничу складову фірми


Бізнес на масажних кріслах. Витрати і Прибуток

Бізнес на масажних кріслах. Витрати і Прибуток

Для запуску даного бізнесу необхідно визначитися з місцем установки масажних крісел, від цього буде залежати ваша майбутня прибуток. Місця установки повинні бути з великою прохідністю людей і в той же самий час, люди бажають скористатися вашою послугою, повинні мати можливість розслабитися.


Бізнес на курячих яйцях. Продаж курячих яєць

Бізнес на курячих яйцях. Продаж курячих яєць

У бізнесі на курячих яйцях основною умовою є збут продукції. Якщо у вас є вихід на ринок, то вам з легкістю вдасться окупити спочатку вкладені кошти.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей