Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес на курячих яйцях. Продаж курячих яєць

   

У бізнесі на курячих яйцях основною умовою є збут продукції. Якщо у вас є вихід на ринок, то вам з легкістю вдасться окупити спочатку вкладені кошти.

Напередодні свята Великодня один з найбільш затребуваних товарів - це курячі яйця. У цій статті піде мова про те, як розвивати бізнес на продаж яєць не точки зору масштабів птахофабрики, а в рамках домашнього бізнесу. Зрозуміло, що інтерес до яєчного бізнесу являє здебільшого для людей, які проживають у приватних будинках.

Важко уявити собі, як би ми жили на світі, якби курки не неслись і якщо б вчені не придумали інкубатор. Немає іншого такого ж доступного і простого в обігу продукту, як яйця. Зробивши яєчню, нагодувати себе може самий закоренілий холостяк. Будь-яка господиня може запропонувати гостям яєчню. Із задоволенням їдять яєчню навіть маленькі діти.


  Бізнес на курячих яйцях. Продаж курячих яєць  

Ну а як уявити собі приготування салату без додавання яєць? Практично в кожному салаті яйце є одним з основних компонентів, який, прекрасно доповнюючи смак, вписується в загальний ансамбль страви і додає йому поживних властивостей. Навіть дієтичний салат стає ситним, якщо покласти в нього яйця.

Проте ніхто не стане заперечувати той факт, що найкращими яйцями є ті, які купують у прямого постачальника а найкраще у сільських фермерів або жителів сільських поселень. Вирощувати курей безумовно вигідний бізнес.

Уявіть: ви самі завжди забезпечені птахом і можете отримувати при цьому дохід від продажу курячих яєць, які за одну хвилину йдуть в будь-якому місці, де б ви їх не продавали. Любителів домашніх яєць незліченну безліч, і вони готові віддавати будь-які гроші, аби отримати заповітний десяток, тому що знає: яйце, яке курка знесла нещодавно , незрівнянно з тим, що купили в магазині.

В основному, в «яєчному» бізнес приваблює висока рентабельність, яка досягає 100%, невибагливість птахів, і можливість безперешкодного збуту продукції.

Певні труднощі можуть бути пов'язані з необхідністю постійної присутності поруч з курником, людину, яка буде годувати курей. Як правило, догляд за курми вимагає тимчасових витрат від двох до чотирьох годин протягом дня.


  Бізнес на курячих яйцях. Продаж курячих яєць  


Якщо у ваших планах - вихід на магазини для збуту великої кількості продукції, природно вам буде потрібно зареєструватися як Індивідуальний Підприємець, щоб укласти договір поставки. Безумовно, з боку адміністрації магазину виникне питання про наявні сертифікати якості та ветеринарного свідоцтва. Отримати ці документи ви можете в органах ветеринарного нагляду.

Ще однією умовою укладення договору буде регулярність поставок в певних кількостях у чітко обумовлені строки та в упаковці. Нескладно домовитися про виробництво картонної або пластикової упаковки для яєць в найближчій друкарні.

1

Читайте також:

Вирощування курчат і виробництво курячих яєць як бізнес></td>
      <td width=

Вирощування курчат і виробництво курячих яєць як бізнес

Для вирощування курчат для виробництва курячих яєць краще всього вибрати найбільш мчать породи курей. Дана ідея бізнесу найкраще підходить для сільської місцевості.

Бізнес план птахівництво

Бізнес план птахівництво

У більшості випадків розведенням бройлерних курей займаються жителі сіл, які мають можливість територіально облаштувати цей вид бізнесу. Тому практично кожен житель тут може похвалитися власною птицефермой.

Перепилиная ферма. Бізнес на розведенні перепілок та продажу яєць

Перепилиная ферма. Бізнес на розведенні перепілок та продажу яєць

Для тих, хто бажає добре заробляти, живучи в сільській місцевості, відмінним варіантом може послужити створення перепелиної ферми.

Розведення курей несучок

Останнім часом, все більша кількість підприємців починає освоювати ідеї бізнесу у сфері сільського господарства. До речі кажучи, це непогана можливість заробити на свій шматок хліба з маслом. Наприклад, розведення курей-несучок - це досить прибутковий вид бізнесу.

 

Тому Вперед - Бізнес на в'язання і шиття. Виготовлення в'язаних виробів

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес організація платної риболовлі. Створення платного ставка

Бізнес організація платної риболовлі. Створення платного ставка

При правильному підході бізнес на платній риболовлі здатний приносити хоч і не велику, але зате стабільний прибуток дуже довгі роки. Але організовуючи платний ставок ви самі повинні бути людиною захоплюється риболовлею.


Бізнес на послуги по зборці меблів. Збірка корпусних і м'яких меблів

Бізнес на послуги по зборці меблів. Збірка корпусних та м'яких меблів

Бізнес на послуги по зборці меблів можна починати з мінімальними вкладеннями, за основу для початку бізнесу можна взяти вміння і навички збирачів. Так само додатковими послугами може стати і доставка меблів.


Бізнес на свіжовичавлених соках. Організація торговельної точки

Бізнес на свіжовичавлених соках. Організація торгової точки

Чим менше натуральних продуктів залишається на вітринах магазинів, тим більший попит на них з'являється. Так само розвитку бізнесу на продаж свіжих соків сприяє прагнення людей вести здоровий спосіб життя.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей