Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес на свіжовичавлених соках. Організація торгової точки

   

Чим менше натуральних продуктів залишається на вітринах магазинів, тим більший попит на них з'являється. Так само розвитку бізнесу на продаж свіжих соків сприяє прагнення людей вести здоровий спосіб життя.

З чого ж почати свій бізнес з продажу свіжих соків? По-перше, варто розуміти, що відкриття однієї точки з продажу свіжого соку багато прибутку не принесе. Значить, слід відразу розраховувати свої фінансові та організаційні можливості на мережу з декількох точок. Благо відкриття однієї точки, яка торгує свіжовичавленими соками, обійдеться в порівняно невелику суму (250-300 тис. рублів). Ідеальний варіант - відпрацювати технологію продажів на одній торговій точці, а потім вже будувати мережу.

Найпопулярніша суміш - мікс з апельсина, грейпфрута і лимона. Часто його просять розбавити газованою водою або тоніком. Напій освіжає у спеку і містить багато вітамінів. Також він зазначає, що поступово збільшується попит серед любителів свіженького і корисного на гранатовий і морквяний соки.


  Бізнес на свіжовичавлених соках. Організація торговельної точки  

Отже, статистики та досвіду продавців відомо, що для отримання одного літра апельсинового соку потрібно в середньому 2,1 кілограми апельсинів. Це обійдеться від 70 до 150 рублів, якщо брати сировину у звичайних роздрібних продавців. Як правило, 300-грамовий стакан апельсинового соку в торгових центрах продають за 80-100 рублів. Неважко підрахувати приблизну рентабельність цього бізнесу. Вона, зазвичай, перевалює за 100 відсотків. Є і більш сміливі цифри, наприклад - деякі продавці соку говорять про 172-відсоткової рентабельності бізнесу.

З місцем для розміщення точки торгує свіжовичавленими соками варіантів не багато, в основному підійдуть тільки активно відвідувані торгові центри та супермаркети, інші місця просто не підійдуть. Також непоганий варіант можна розглянути місце в фуд-корті торгового центру. Площа необхідна для торгівлі свіжовичавленими соками потрібна невелика від 4 кв. м., якщо асортимент маленький, то можна розміститися навіть на 2 кв. м. Але орендна плата за кожний квадратний метр такої площі, та ще й в прохідному місці буде немаленька, це варто враховувати при відкритті бізнесу.


  Бізнес на свіжовичавлених соках. Організація торговельної точки  


Обладнання для бізнесу:

1. Обладнання для приготування млинців;
2. Холодильники;
3. Соковижималка;
4. Якісні овочі та фрукти в холодильнику;
5. Столи і стільці;
6. Стійка;
7. Обладнання для приготування соку;
8. Цінники на вивісці;
9. Оформлення у фірмовому стилі;
10. Мусорка;
11. Касовий апарат;

Бізнес на торгівлі свіжовичавленими соками має непогані перспективи, ринок активно зростає, а націнка на соки становить мінімум 100%. Якщо будувати зовсім наполеонівські плани, то, як варіант розвитку напрямки здорового харчування, можна подумати над відкриттям кафе або навіть ресторанів здорового харчування. В цій ніші головне почати працювати, а придумати нові формати і напрями не складе труднощів при належній фантазії і отриманому досвіді.

1

Читайте також:

Виготовлення та продаж свіжовичавленого соку

Виготовлення та продаж свіжовичавленого соку

Здравствуйте, хочу запропонувати таку ідею як продаж свіжовичавленого соку. На ринку повно соків це правда але всі вони в пачках, пляшках , а уявіть що вам видавлюють стаканчик прямо при вас з фруктів, а незрозуміла з чого там його роблять великі фірми.

Фреш-бар. Бізнес на продажу свіжих соків

Фреш-бар. Бізнес на продажу свіжих соків

Організовувати фреш-бар найкраще в місцях скупчення людей, таких як великі їдальні або кафе в торгових центрах. В місцях літнього відпочинку людей так само є сенс займатися продажем свіжовичавлених соків.

 

Тому Вперед - Бізнес на цукровому піску. Виробництво цукру рафінаду

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес розведення перепелів. Вирощування перепілок

Бізнес розведення перепелів. Вирощування перепілок

Одним з головних плюсів у даному бізнесі є невеликі приміщення в яких можуть розміститися досить багато перепелів, які дають нам дуже корисну продукцію.


Свій бізнес ЗМІ. Доходи від Засобів Масової Інформації

Свій бізнес ЗМІ. Доходи від Засобів Масової Інформації

ЗМІ - це такий вид діяльності, який повинен працювати завжди 24 години на добу. Працівники ЗМІ це дуже активні й комунікабельні, творчі особистості. Чим краще ви будете доносити до народу свої думки тим більшого успіху зможете досягти.


Послуги з виготовлення зліпків - ідея для бізнесу

Послуги з виготовлення зліпків - ідея для бізнесу

Розвиток технологій дає нові можливості для реалізації бізнес проектів, послуги з виготовлення зліпків є напрямком малого бізнесу з дуже низькою собівартістю продукції і досить привабливою кінцевою ціною.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей