Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес розведення перепелів. Вирощування перепілок

   

Одним з головних плюсів у даному бізнесі є невеликі приміщення в яких можуть розміститися досить багато перепелів, які дають нам дуже корисну продукцію.

Перепел - маленька пташка, що приносить величезну користь. Яйця цих птахів - цінний продукт харчування. Незважаючи на свій мініатюрний розмір, вони є справжнім джерелом корисних речовин. Якщо ми покладемо на одну чашу ваг 100 г курячих яєць, а на другу - 100 г перепелиних, то, на перший погляд, отримаємо однакову кількість яєчної маси.

Але якщо б існували ваги, вимірюють не вага, а поживну цінність і користь продуктів, - чаша з перепелиними яйцями тут же переважила б. Адже в 100 г цих маленьких яєчок у 2,5 рази більше вітамінів В1 і В2, у 4,5 рази більше заліза, в 5 разів більше калію, ніж в 100 г курячих яєць. За змістом фосфору, кобальту, міді та деяких інших мікроелементів перепелині яйця також перевершують курячі. Крім того, цей продукт - прекрасне джерело протеїну.


  Бізнес розведення перепелів. Вирощування перепілок  

Самки перепелів починають нестися вже на другому місяці життя, в той час як кури - тільки у віці 4-6 місяців. Вага всіх яєць, знесених за рік однієї перепілкою, перевищує масу її тіла більш, ніж у 20 разів. У курки цей коефіцієнт значно нижча: від 1 до 8.

Але гідність перепелів полягає не тільки в їх прекрасною несучості, але і в дешевизні їх вирощування. Інкубаційний період у цих пташок триває всього 2,5 тижні. Ледь обсохнув, пташенята починають клювати корм. Вони швидко ростуть, і вже до півтора-двох місяців досягають розміру дорослої птиці. Особин чоловічої статі у віці 4 тижнів від роду можна відправляти на забій. А ось самки нам ще знадобляться. Як правило, їх забивають через рік, оскільки в цьому віці їх несучість починає знижуватися. А за цей рік одна перепілка може знести до 280-300 яєць. До речі кажучи, починаючи цей бізнес, можна придбати самок у віці 1-2 місяців, які відразу ж почнуть нестись і приносити прибуток.

 

  Бізнес розведення перепелів. Вирощування перепілок  


За рік самка з'їдає близько 10 кг корму. Отримуємо: мішок комбікорму вагою 40 кг коштує 400 р. Один кілограм доброго комбікорми коштує 10 р. Витрати на корм становлять 10*10рублей (в реальності ця ціна нижче на 20-60%, за рахунок застосування запропонованої нами технології розведення перепелів) = 100 рублів. 250 яєць при ціні 18 рублів за 1 десяток (це оптова ціна прийому яєць в магазинах, розницная ціна яєць - від 25 р./десяток) дадуть 25*18 = 450 рублів. Разом прибуток становить 450-100 = 350 рублів, і це тільки з продажу яєць. Через рік самку забиваємо, що також принесе ще 70 рублів. Таким чином одна самка за рік дає дохід у 400-420 рублів. В середньому в домашніх умовах в невеликому сараї можна утримувати 2 тисячі перепілок, таким чином, використовуючи нашу технологію, Ви отримуєте в рік 800 - 840 тисяч рублів або 67 тисяч рублів щомісяця. В даний час завдяки простоті утримання і годівлі перепелів розводять багато любителі-птахівників та фермерські господарства. Дорослі перепели досить невибагливі. Вони практично не хворіють інфекційними захворюваннями. А паразити їм загрожують лише на волі. Інтерес до розведення перепелів викликана як високими смаковими якостями їх яєць і м'яса, так і тим, що витрати на розведення дуже швидко окупаються.

1

Читайте також:

'Перепелиний' старт

"Перепелиний" старт

Перепелині ферми відносяться до високо рентабельним підприємствам. З мінімальними витратами, необхідними базовими знаннями та господарським підходом перепела знесуть Вам не одне «золоте» яєчко. Такими курочками-«рябами» можуть стати японські перепели, точніше перепілки.

Перепилиная ферма. Бізнес на розведенні перепілок та продажу яєць

Перепилиная ферма. Бізнес на розведенні перепілок та продажу яєць

Для тих, хто бажає добре заробляти, живучи в сільській місцевості, відмінним варіантом може послужити створення перепелиної ферми.

 

Тому Вперед - Бізнес розведення медичних п'явок

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Модельне Агентство. Організація свого модельного агентства

Модельне Агентство. Організація свого модельного агентства

Організація модельного агентства вимагає постійного розвитку в даному напрямку, вам потрібно відстежувати всі новітні тенденції та віяння моди, адже у модельного бізнесу є свої закони.


Міні-пекарня - бізнес відкриття своєї пекарні

Міні-пекарня - бізнес відкриття своєї пекарні

В наш час для того, щоб відкрити міні-пекарню напевно потрібно мати спочатку якісь передумови, це може бути устаткування, приміщення, або ринок збуту.


Майстерня по ремонту побутової техніки. Ремонтні послуги

Майстерня по ремонту побутової техніки. Ремонтні послуги

Майстрами по ремонту побутової техніки, як правило, стають люди, хобі яких переросло в бізнес, адже не у кожного є можливість купити нову побутову техніку після поломки старої, так і буває ремонт для старої техніки, потрібен зовсім незначний.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей