Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

"Перепелиний" старт

   

Перепелині ферми відносяться до високо рентабельним підприємствам. З мінімальними витратами, необхідними базовими знаннями та господарським підходом перепела знесуть Вам не одне «золоте» яєчко. Такими курочками-«рябами» можуть стати японські перепели, точніше перепілки.

Як про діабетичному продукт, про перепелиних яйцях знають всі. Тому ринок їх збуту можуть бути не тільки магазини, супермаркети і ресторани, але і лікувально-санаторні установи. Фахівці стверджують, що м'ясо перепели і дорожче, і корисніше, ніж куряче. Систематичне вживання яєць і м'яса допомагають у лікуванні хвороб серця, гіпертонії, недокрів'я, астми, навіть туберкульозу. Очевидною подвійна вигода: і дохід, і здоров'я. Будь-який бажаючий зможе заробляти на цих птахів.

При якісно організованої реалізації прибутковість перепелиної птахоферми становить 50-70%. За рік одна перепілка несе до 300(!) яєць. Продуктивний вік настає за 35-40 днів. Перепеловодство краще вести з яєчними, і з м'ясними породами. До яйценосних відносяться перепела мармурової, британської чорної, білої англійської, сорочкою порід. М'ясними - американські бройлерні, фараони.


 

 

Організація бізнесу

Основними витратами є закупівля несучості птиці. Її ціна становить 2-3$ за штуку. Якщо є бажання, то можна купувати інкубаційні яйця по 0,01$ за штуку і відразу ж купити інкубатор для виведення курчат.

Не обов'язково мати спеціальне приміщення, підійде балкон в міській квартирі, дачі в передмісті, порожній гараж. Але дуже важливо створити в ньому постійний певний температурний режим - 20°С при відносній вологості 60-70%. Освітлення не повинне бути занадто яскравим, його птахи не люблять На одному квадратному метрі можна розмістити близько 200 перепілок. Для поголів'я в 1000 птахів досить приміщення в 12-15 м2, на якій розміститься до 12 спеціальних клітин. Якщо є інкубаційне обладнання, то для нього потрібно додаткова площа - до 5м2. Для кормів для утримання молодої птиці - плюс 15м2. Важливо: для розвитку бізнесу необхідно передбачити можливість збільшення площ.
Курчат до 3 тижнів містять у звичайних фанерних ящиках, молодняк до 2 місяців - на посипати тирсою підлозі. Всі приміщення повинні бути добре провітрюваними, щоб не допустити захворювань у птахів.

Для дорослих перепелів купуються клітинні батареї - основне обладнання птахоферми. Вони складаються із шести клітин з напувалками і годівницями. З боків є якісь пристосування для уловлювання яєць - «бортики». Для цієї ж мети підлога в такій клітці розташований під нахилом. Вартість такої клітинної батареї коливається від 80$ до 100$. Можна і самому змайструвати таку кліть з оцинкованої сітки, арматури, фанери і металевого листа.

Про необхідність придбання інкубатора говорилося вище. Він повинен мати функцію автоматичного перевертання яєць, щоб не робити це 5-6 разів на день вручну і підтримувати постійну температуру 37-39 °С. Готовий інкубатор можна придбати на перепелиних фермах за 150$ - 500$.

Готові комбіновані корми для перепілок, на жаль, не містять всі життєво необхідні компоненти. Тому птахівників рекомендують навіть в саму хорошу кормову суміш додавати крейду, рибне борошно, черепашник, вітаміни. Головне правильно розрахувати дози для певної породи щоб уникнути захворювань від передозування мінеральних добавок і вітамінів і зниження продуктивності. Ціна кормів коливається від 90$ до 190$ за тонну.

Впорається з перепелиної ферми на стартовому етапі цілком можна вдвох. Тому краще починати вести цей бізнес сім'єю. Необхідним навичкам по годівлі, приготування кормових сумішей, прибирання приміщення, його провітрювання, підтримання потрібної температури і вологості, збору яєць та забою дорослої птиці можна оволодіти за кілька днів. Коли поголів'я перевалює за 1000 штук, доцільніше обзавестися помічником. Це може бути і ще один член сім'ї, і найманий працівник. Зарплата складе 70$ - 140$.

Підрахуємо бізнес-план
1. Купівля перепелів (1000 штук × 3$) - 3000$;
2. Купівля клітинних батарей (5 штук × 100$) - 500$;
3. Купівля інкубатора - 500$;
4. Купівля кормів (на 1 рік 4 тонни) - 760$
Загальний витрата: 4700$

1. Продаж яєць (1000 перепілок знесуть за рік 300 000 яєць, вартість 1 яйця - 0,01$) - 3000$;
2. Продаж м'яса (1000 перепілок наростять м'ясо за 1-2 міс) - 7500$
Загальний доход: 10500$
Чистий дохід 10500$ - 4700$ = 5800$

1

Читайте також:

Бізнес розведення перепелів. Вирощування перепілок

Бізнес розведення перепелів. Вирощування перепілок

Одним з головних плюсів у даному бізнесі є невеликі приміщення в яких можуть розміститися досить багато перепелів, які дають нам дуже корисну продукцію.

Бізнес з вирощування мускусних качок

Бізнес з вирощування мускусних качок

Перевага мускусної породи полягає у швидкому зростанні, хорошому вазі якого качка досягає за 50 днів. Так само мускусна порода качок є "тихою", тобто дорослі качки не крякають, вони вміють тільки шипіти.

Вирощування Індиків

Вирощування Індиків

Бізнес ідея з вирощування індиків досить перспективна для жителів сільської місцевості. Для організації вам знадобиться підсобне господарство з облаштованими клітинами розміром близько 1 квадратного метра. Для підстилки використовують сіно і тирсу.

Вирощування курчат і виробництво курячих яєць як бізнес></td>
      <td width=

Вирощування курчат і виробництво курячих яєць як бізнес

Для вирощування курчат для виробництва курячих яєць краще всього вибрати найбільш мчать породи курей. Дана ідея бізнесу найкраще підходить для сільської місцевості.

Перепилиная ферма. Бізнес на розведенні перепілок та продажу яєць

Перепилиная ферма. Бізнес на розведенні перепілок та продажу яєць

Для тих, хто бажає добре заробляти, живучи в сільській місцевості, відмінним варіантом може послужити створення перепелиної ферми.


Тому Вперед -Створення страусиної ферми

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Організуємо дискотеку. Прибуток з дискотеки

Організуємо дискотеку. Прибуток з дискотеки

Дискотека для багатьох людей є місцем де можна дозволити себе розкріпачити в якійсь мірі. Темні приміщення, гучна музика - це невід'ємна частина відпочинку молоді. Організацією дискотек займаються активні люди, що ведуть нічний спосіб життя.


Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива

Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива

Справжнє смачне пиво - це напій для небідних людей. Поціновувачів цього напою дуже багато і тому правильно обрана і оформлене приміщення для Бару (Пабу) завжди буде збирати безліч небайдужих людей, ваших клієнтів.


Запуск кавового бізнесу

Кавові апарати як малий бізнес. Запуск кавового бізнесу

Кава свого роду наркотик для багатьох людей, вони не уявляють себе без цього напою. Даний вид малого бізнесу абсолютно не вимагає великих вкладень потрібно лише правильно підібрати місце і можна сміливо стартувати.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей