Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Перепилиная ферма. Бізнес на розведенні перепілок та продажу яєць

   

Для тих, хто бажає добре заробляти, живучи в сільській місцевості, відмінним варіантом може послужити створення перепелиної ферми.

У цього бізнесу є маса переваг.
По-перше, для організації ферми Вам не знадобляться великі витрати. Більшість підприємців починали свою справу з поголів'я чисельністю в 500 штук. За такою кількістю птахи легко зможе доглядати і один чоловік. Крім того, її зміст не вимагає великого простору. На 1кв.м. цілком поміщаються 5-6 клітин з кількістю перепілок в 300 штук. На закупівлю обладнання (клітини, інкубатор, корм тощо) і обробку приміщення піде близько 2000 доларів в залежності від кількості птиці. А при бажанні можна заощадити частину обладнання, ті ж клітини, наприклад, зробити самому.

По друге даний бізнес легко окупається протягом декількох місяців. Пов'язано це з тим, що вже через 30-40 днів перепілки досягають репродуктивного віку. А в рік кожна з них приносить близько 280 яєць. Так само завдяки цьому фактору протягом року можна легко збільшити своє поголів'я майже в 10 разів.

По-третє, перепелині яйця користуються сьогодні гарним попитом. Перепілки не хворіють на сальмонельоз, а значить їх яйця, на відміну від курячих, можна вживати в сирому вигляді. За вмістом вітамінів і мікроелементів яйця перепелів так само перевершують курячі. Їх вживання не викликає діатезу і алергічних реакцій. А ще яйця перепілок мають досить тривалі терміни зберігання в холодильнику-до 60 діб, при кімнатній температурі-30 діб.

По - четверте виробництво практично безвідходне. Спочатку Ви отримуєте велику кількість яєць, а потім, коли репродуктивність знизиться, откармливаете птицю 2-3 тижні і відправляєте на забій. Адже м'ясо перепелів користується не меншим попитом, ніж яйця. А за своїм корисним властивістю воно перевершує яловичину, свинину і курятину.

Ще одним корисним «продуктом» є перепелячий послід, який можна використовувати в якості добрива.


 

Перепилиная ферма. Бізнес на розведенні перепілок та продажу яєць

 

Звичайно у цього бізнесу є і свої мінуси. До труднощів, з якими доведеться зіткнутися, можна віднести збут. Потрібно докласти зусиль і витратити деякий час, щоб знайти постійних клієнтів і налагодити збут своєї продукції. Продавати можна своїм друзям і знайомим, розвозити по сусіднім населеним пунктам. Але як правила цього не достатньо. Так само можна домовитися з власниками магазинів і великих торгових мереж. Але для цього необхідно буде підтвердити якість своєї продукції, оформивши всю необхідну документацію.

Ще одна проблема це корм. У тих кормах, які сьогодні можна придбати на комбікормових заводах, як правило, не вистачає важливих для життя і розвитку перепелів інгредієнтів. За цим фермерам часто доводиться або самим готувати кормову суміш, або додавати у вже готову необхідні вітаміни і мінерали.

Ще одним неприємним моментом є те, що продуктивність перепілок вже через рік знижується в два рази, з-за чого виникає необхідність постійно оновлювати поголів'я.
І останній істотний мінус-перепела дуже примхливі до умов утримання. Вони не переносять протягів, але постійно потребують свіжому повітрі. Так само для нормальної життєдіяльності їм потрібна постійна температура +18 градусів.

Але, не дивлячись на всі вищевикладені труднощі, перепеловодство залишається досить прибутковим і перспективним заняттям, що не вимагає від Вас ніяких спеціальних знань. При правильному підході бізнес легко окупиться і буде приносити стабільний дохід. А успішність даної справи в основному залежить лише від бажання працювати і досягати результатів.

1

Читайте також:

Бізнес розведення перепелів. Вирощування перепілок

Бізнес розведення перепелів. Вирощування перепілок

Одним з головних плюсів у даному бізнесі є невеликі приміщення в яких можуть розміститися досить багато перепелів, які дають нам дуже корисну продукцію.


Тому Вперед -Бізнес на виробництві мила ручної роботи

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на караоке. Відкриваємо караоке клуб (бар)

Бізнес на караоке. Відкриваємо караоке клуб (бар)

У нашій країні дуже багато людей бажають реалізувати свій естрадний потенціал, але не у всіх є можливість виступати на сцені, а куди податися цим людям? Спеціально для них і придумали караоке клуб.


Бізнес на виготовленні офісних табличок. Офісні металеві таблички

Бізнес на виготовленні офісних табличок. Офісні металеві таблички

Виготовлення офісних табличок навряд чи можна виділити в окремий напрямок бізнесу, це скоріше всього доповнення до вже діючого рекламному бізнесу.


Бізнес на грибах. Збір і заготівля грибів

Бізнес на грибах. Збір і заготівля грибів

Організовуючи свій бізнес на грибах ви повинні спочатку чітко розуміти, в якому напрямку ви будете працювати, так як можливостей дуже багато, починаючи від збирання і приготування делікатесів і закінчуючи поєднанням всіх стадій до столу покупця.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей