Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес на грибах. Збір і заготівля грибів

   

Організовуючи свій бізнес на грибах ви повинні спочатку чітко розуміти, в якому напрямку ви будете працювати, так як можливостей дуже багато, починаючи від збирання і приготування делікатесів і закінчуючи поєднанням всіх стадій до столу покупця.

Найбільшого успіху в цьому виді бізнесу можна досягти, якщо здійснювати все самостійно, починаючи від збирання грибів та ягід, закінчуючи приготуванням готових делікатесів, що представляють собою соління і варення. Але навіть при такому підході найголовнішим є забезпечувати високу якість продукції.

Найбільш цінними вважаються білі гриби, далі йдуть маслюки, підберезники, красноголовці, грузді, опеньки й лисички


 

Бізнес на грибах. Збір і заготівля грибів

 

Вартість грибів залежить від їх виду і врожайності. Зазвичай ціна складає 15 - 80 рублів за кілограм. Найдорожчі - білі гриби, лисички. Лисичок у наших лісах небагато, і збирати їх досить складно, тому вони найчастіше купуються по ціні до 50 рублів за кілограм.

У заготівельних пунктах проводить не тільки закупівля грибів, а також їх обробка. Свіжі гриби зберігаються не більше доби. Щоб гриби не зіпсувалися, їх відразу ж варять. Для цього використовується грібоварка - великий казан, об'ємом в 100 і більше літрів.

Бізнес з виробництва грибів може включати в себе і цех по їх консервації. Обладнання потрібно не настільки дороге - закаточна машинка коштує 10 тисяч доларів, буде потрібно кілька сортувальних столів (2 тис. доларів), ванн для промивання грибів (1 тис.), а також автоклав (приблизно 5 тисяч доларів). Невеликий цех обійдеться приблизно в 20 тис. доларів. Значну за обсягами виробництво потребує не менше 1 мільйона доларів початкових вкладень. Втім, можна передавати заготівлю грибів на бік - багато консервні підприємства беруть сьогодні подібні замовлення.

Не варто забувати про те, що гриби можна не лише консервувати, але і сушити, заморожувати. Втрати у вазі при сушінні грибів значні - гриби зменшуються в масі в 10 разів, але продажна ціна їх при цьому висока - до 700-900 рублів за кг


  Бізнес на грибах. Збір і заготівля грибів  

 

Сушка грибів проводиться, як правило, в місцях їх скуповування, сушарка може працювати і на дровах, і на електриці. Електросушарка обходиться приблизно в 50-60 тис. рублів. Важливо також правильно нарізати гриби. Багато представників місцевого населення сьогодні освоїли і сушку, і нарізку, так що сушені гриби можна скуповувати в готовому вигляді і потім тільки розфасовувати. А оригінальна упаковка стане гарантією того, що гриби будуть користуватися популярністю - звичайно, при їх високій якості.
 
Сучасні грібоварка працюють на солярці, гриби не потрібно помішувати, завдяки чому вони зберігають товарний вид. Грибоварок повинно бути багато, щоб свіжі гриби не пропали. Купити грібоварка сьогодні можна приблизно за 10 тисяч рублів.

1

Читайте також:

Бізнес - вирощування печериць

Бізнес - вирощування печериць

Даний вид бізнесу досить рентабельний і розвинений вже в промислових масштабах. Вирощування печериць можна віднести до сільськогосподарського бізнесу, але також печериці відмінно можна вирощувати прямо у себе в гаражі, для цього не потрібно великих приміщень. Печериці використовуються в основному в кулінарії, тому попит на них є постійним!

Вирощування грибів глива

Вирощування грибів глива

Серед чималої кількості різновидів грибів, більшість неможливо вирощувати штучним шляхом через відсутність створення необхідних умов для їх культивування та ряду інших факторів.


Тому Вперед - Бізнес на бройлерах. Вирощуємо бройлерних курчат

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Виготовлення більярдних київ. Бізнес для любителів більярду

Виготовлення більярдних київ. Бізнес для любителів більярду

Виготовлення більярдних київ досить специфічний і потребує певних знань бізнес. На виробництво хорошого кия йде досить багато часу.


Як заробити в декретній відпустці. Бізнес не виходячи з дому

Як заробити в декретній відпустці. Бізнес не виходячи з дому

Є безліч варіантів бізнесу, перебуваючи у декретній відпустці, головне знайти заняття по душі, то яким ви готові присвятити свій час і можливо після закінчення декрету вам не доведеться виходити на звичну роботу.


Кафе-морозива - ідея для бізнесу. «Кафе-морозиво»

Кафе-морозива - ідея для бізнесу. «Кафе-морозиво»

Формат для кафе - морозива потрібно вибирати в залежності від місця розташування, один з демократичних варіантів, це відкриття свого кафе на території торгового центру, де багато відвідувачів.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей