Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Виготовлення більярдних київ. Бізнес для любителів більярду

   

Виготовлення більярдних київ досить специфічний і потребує певних знань бізнес. На виробництво хорошого кия йде досить багато часу.

Займатися виготовленням київ під силу будь-якому хорошому більярдисту, враховуючи, що відсутність у матеріалах і обладнанні для їх виробництва немає, а випробувати новинку і залучити потенційних клієнтів завжди можна в улюбленій більярдної.

Ціни, за якими реалізуються киї на замовлення, можуть бути самими різними і залежать від матеріалу обробки, імені майстра і його популярності. На сьогоднішній день, зроблений вручну кий, може коштувати навіть 15 тис. доларів.


 

Виготовлення більярдних київ. Бізнес для любителів більярду

 

Варто зазначити, що в кожному великому місті, як правило, киї виготовляють два-три справжніх спеціаліста, професіонала своєї справи і приблизно з десяток дрібніших. Причому серйозні фахівці, так само як і скрипкові майстри мають свої технології та секрети, які воліють не оприлюднювати, а передавати тільки своїм учням, у разі якщо такі взагалі є.

На обладнання доведеться витратити $2-4 тис. Недешеві і матеріали. Деревина потрібна високої щільності. Така, як палісандр, чорне і біле дерево, зміїне дерево, бакаут, колоболо - вони щільніше бетону. Однак кий це грамотно розраховане поєднання твердості і гнучкості. Тому використовуються і відносно м'які породи червоне дерево, сосна.

Для інкрустації майстри використовують карельську березу, "пташине око", слонову кістку, перламутр, а іноді дорогоцінні метали і камені. Інкрустація не повинна порушувати цілісність кия, його ваговий баланс.

Вартість кия залежить від матеріалу, з якого він був виготовлений, складності самої роботи, а також від популярності майстра, що виготовило кий. Найдорожчим матеріалом для кия вважається ебенове дерево. Кий майстерні Большакова або Поповський кий - гарантована якість, яке коштує дорого.


  Виготовлення більярдних київ. Бізнес для любителів більярду  

 

Купити більярдний кий ручної роботи - заплатити велику суму грошей. Однак, багато майстри виготовляють на замовлення як елітні і дуже дорогі більярдні киї, так і доступні за вартістю киї так званого "економ-класу". Зазвичай, на виготовлення кия йде від одного до шести місяців. Зрозуміло, чим складніша робота і вправнішим зовнішній вигляд кия, тим вища його ціна. Купити найдешевший більярдний кий можна приблизно за 120 дол. Ціна самих елітних більярдних київ за 2 тисячі доларів.

1

Читайте також:

Бізнес-план більярдного клубу

Бізнес-план більярдного клубу

В цілому ж ринок більярду вже доволі висококонкурентний. Тільки ніша більярдних в розважальних зонах торгових центрів залишається ще не до кінця насиченою, але і це всього лише питання часу.
Бізнес План більярдній

Бізнес План більярдній

Зазвичай зацікавленість у відкритті такого специфічного закладу як більярдний клуб мають люди, які в якійсь мірі вже задіяні в цій сфері, наприклад професійні гравці. А отже, головним завданням перед побудовою самої концепції розвитку більярдної буде те, що клуб подобався вам самим

Виготовлення іграшок з дерева своїми руками

Виготовлення іграшок з дерева своїми руками

Виготовлення іграшок - це бізнес, в якому існує величезна кількість різних ідей. Бізнес - ідею можна почати втілювати як з створення іграшок для дітей в не великій кількості, так і з створення великих корпорацій і виведенням іграшок на світовий рівень.

Бізнес План виробництво столів і стільців

Бізнес План виробництво столів і стільців

На сьогодні для виробництва столів і стільців, існує велика кількість верстатів, програм з моделювання і виготовлення меблів. Для запуску виробництва необхідно знайти мінімум інструментів і верстатів.


Тому Вперед -Як заробити в декретній відпустці. Бізнес не виходячи з дому

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
М'які іграшки - як бізнес. Виробництво м'яких іграшок

М'які іграшки - як бізнес. Виробництво м'яких іграшок

Виробництво м'яких іграшок може існувати як окремий вид бізнесу, так і доповнення до вже діючого швейному виробництву. У другому випадку вкладення в бізнес будуть мінімальними.


Обмін валют. Бізнес - відкриваємо пункт обміну валют

Обмін валют. Бізнес - відкриваємо пункт обміну валют

Для запуску такого бізнесу від вас будуть потрібні знання в фінансовій сфері. Ви повинні чітко розуміти за рахунок чого утворюються доходи пунктів обміну валют.


Організація бізнесу виробництва сухих сніданків

Організація бізнесу виробництва сухих сніданків

Виробництво сухих сніданків бізнес досить перспективний, але ви повинні розуміти, що вам доведеться конкурувати з уже розкрученими західними брендами. Як варіант - це знайти свою нішу, наприклад, укласти договір на постачання зі шкільними закладами.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей