Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Як заробити в декретній відпустці. Бізнес не виходячи з дому

   

Є безліч варіантів бізнесу, перебуваючи у декретній відпустці, головне знайти заняття по душі, то яким ви готові присвятити свій час і можливо після закінчення декрету вам не доведеться виходити на звичну роботу.

У власного бізнесу є ряд незаперечних переваг. Це і відсутність начальника, тобто того, хто буде вас контролювати і вимагати виконання якоїсь роботи, і можливість використовувати час на свій розсуд, і великі гроші. Все це також є і зворотній бік медалі, тобто мінусами цього кроку. Потрібно чітко розуміти, що відсутність начальника над вами автоматично перекладає на вас всю відповідальність за життєздатність вашого проекту. Вільний же графік розслабляє, тому повинна бути жорстка самоорганізація, адже крім вашої справи, ви несете відповідальність ще й за дитину, йому теж потрібна ваша увага і ваш час. Великі гроші теж з'являться не відразу, спочатку доведеться багато вкладати, а тільки потім отримувати і то за умови програми серйозних зусиль. Тому дуже важливо на початковому етапі оцінити свої сили і можливості.


 

Як заробити в декретній відпустці. Бізнес не виходячи з дому

 

Найдемократичніший спосіб заробітку в інтернеті - фріланс. У цьому випадку ви самі вирішуєте, які замовлення брати, в якій кількості і коли їх виконувати. Головне - дотримуватися терміни, обговорені із замовником. У цій сфері можна виконувати різну роботу. Як правило, те, в чому ви маєте знання і навички (бухгалтерія, програмування, рерайт-копірайт мн.др. ) - на сайтах фріланса безліч запитів вибирайте ту сферу, в якій ви компетентні і переглядайте замовлення, які вас влаштовують, які вам цікаві.

Психолог може давати консультації через інтернет; якщо ви володієте іноземними мовами - займіться переказами; людина гуманітарного складу з гарною обізнаністю може писати статті, тобто, кажучи віртуальним мовою, робити рерайт, копірайт, займатися контент-менеджментом, заробляючи $200-500 щомісяця; великий попит на послуги програмістів, в тому числі початківців: за невисоку плату ви отримаєте безцінний досвід і напрацюєте портфоліо.

Ви вмієте гарно малювати і не знаєте, де застосувати свій талант? Відкрийте в Інтернеті сайти з пропозиціями віддаленої роботи. Подивіться, які завдання пропонуються вміє малювати. Можливо, вам доведеться ознайомитися з якимись спеціальними програмами, а може бути, і досконало оволодіти цим матеріалом. Повірте, якщо вас цікавить, як заробляти, сидячи в декретній відпустці, вам доведеться вчитися. Неможливо заробляти хороші гроші, не вдосконалення своїх знань і навичок. І той, хто скаже, що можна просто прийти нізвідки, не докладаючи особливих зусиль, заробляти, в корені не правий.


  Як заробити в декретній відпустці. Бізнес не виходячи з дому  

 

Перебуваючи в декретній відпустці, ви можете:

- перекладати;

- писати-редагувати-корегувати статті;

- займатися програмуванням і дизайном;

- вести бухгалтерію;

- розробляти архітектурні проекти;

- шити, в'язати;

- працювати на телефоні;

- виконувати якусь творчу роботу і мн.др.

1

Читайте також:

Послуги молодим мамам

Послуги молодим мамам

В сучасній англійській мові існує термін "альфа-мама". Так іноді називають молодих мам, освічених і досить успішних. Альфа-мами мають потребу в більшому обсязі інформації, володіють більшим ступенем товариськості.

Бізнес План магазину одягу для вагітних

Бізнес План магазину одягу для вагітних

Ви вирішили відкрити магазин для вагітних. Ідея, безумовно перспективна і багатообіцяюча, для тих, хто хоче мати стабільний та високий дохід. З чого ж почати?
Необхідно мати чіткий бізнес - план: знайти постачальників, скласти маркетинговий план


Тому Вперед -Кафе-морозива - ідея для бізнесу. «Кафе-морозиво»

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на виробництві молока «Веселий Молочник»

Бізнес на виробництві молока «Веселий Молочник»

Майже кожна людина щодня споживає молочну продукцію. Але організація даного бізнесу вимагає не малих капіталовкладень і досить довгі строки окупності. Але з появою нових технологій інтерес до цього бізнесу не згасає.


Свій бізнес - магазин з продажу сувенірної продукції «Сувенірна лавка»

Свій бізнес - магазин з продажу сувенірної продукції «Сувенірна крамниця»

Для відкриття магазину з продажу сувенірної продукції головною проблемою є вибір місця. Від обраного місця буде залежати ваша прибуток і успіх в бізнесі. Також варто визначитися з ціновим сегментом, на який шар населення буде орієнтована ваша продукція.


Бізнес - інтернет хостинг для сайтів. Як організувати свій хостінг

Бізнес - інтернет хостинг для сайтів. Як організувати свій хостинг

Для будь-якого новоствореного сайту потрібно хостинг. У наш час інформаційні технології розвиваються зі страшною силою і відповідно попит на хостинги зростає день від дня. Але перед створенням даного бізнесу ви повинні відчувати себе в інтернеті, як риба у воді.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей