Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Вирощування Індиків. Розведення Індиків

   

Бізнес ідея з вирощування індиків досить перспективна для жителів сільської місцевості.

Для організації вам знадобиться підсобне господарство з облаштованими клітинами розміром близько 1 квадратного метра. Для підстилки використовують сіно і тирсу.

Індик це найбільша м'ясна птиця. Дорослі індики виростають до 20 кг. Ваги, індички в два рази менше.

На відміну від розведення бройлерних курей, вирощування індиків справа витратна, але зате воно володіє більшою рентабельністю, тому що м'ясо індиків дорожче, і в однієї особини ваги більше. М'ясо індика володіє дієтичними властивостями, воно рекомендовано для вживання в їжу людям похилого віку і дітям.


 

Вирощування Індиків

 

Індики набирають повну масу за 4-5 місяців. Для вирощування оптимальним варіантом буде закупити близько 30-ти індичат, за ціною від 150 - 300 руб. за птицю, виходить близько 9 000 тис.руб.

Годувати індиків найкраще комбікормом з додаванням вітамінів. Годівля поголів'я обійдеться близько 7 000 тис.руб. в місяць, з урахуванням того, що комбікорм буде купуватися в магазині. На багато краще у вас будуть йти справи, якщо ви зможете знайти вихід і купувати комбікорм на стороні (задешево).

Найскладніше у вирощуванні індиченят - це зуміти довести їх до 2-х тижневого віку, тому що у продажу ви зможете знайти тільки новонароджених. Після 2-х тижневого віку шанси вижити збільшуються в кілька разів. Але для зовсім маленьких вам обов'язково потрібно створити інкубаторні умови. А саме взяти коробку розміром один квадратний метр, туди постелити тирсу і солому зверху накривати плівкою і тримати індичат під лампою. Спочатку краще взагалі не виносити молодняк з дому. Вперше 4 дні слідкуйте за температурою в коробці, вона повинна триматися в районі 35 градусів. Так як індики птиці досить вибагливі і до режиму годівлі і до температури, то радиться знижувати її тільки на один градус щодня, щоб через 30-ть днів температури була близько 20-ти градусів.

Якщо ви мали досвід вирощування птиці в домашніх умовах, то вам не складе труднощів визначити як себе почуває молодняк. Проста спостережливість за тим як птахи рухаються, їдять, може підказати і як створені вами умови впливають на індичат.

Крім восьми разової годівлі маленьких індичок варто подбати і про те, щоб у них завжди була чиста вода, до них в коробку слід встановити поїлку. З часом частота годування скорочується до 4-х разів на добу.

Стежити за вологість і чистотою в пташнику слід регулярно, індики не люблять підвищену вологість і бруд.

Після того як ви виростите перше покоління, є сенс залишити 1-го індика і 4-х індичок для продовження роду. Вирощувати друге покоління індичат буде набагато легше, тому що індички дуже дбайливо відносяться до свого потомства і від вас потрібно лише підготувати місце для сідала і стежити за чистотою т годівлею. Місце для висадки яєць потрібно змайструвати у темному куточку на висоті близько 25 див. Ящик розміром 70на70 див. цього вистачить для 4-х індичок. Так само подбайте про чищення пір'я індиків, роблять вони це самостійно, але для них потрібно спорудити ящики, в які засипати пісок впереміш із золою.
Вирощені індики люблять піші прогулянки на досить великі дистанції, тому вам потрібно заздалегідь подбати про місце вигулу.

Після того як ви виростите індиків прийде час збуту. Продавати м'ясо ви зможете в ресторани, заздалегідь об'їхавши або зателефонувавши. Так само заздалегідь подайте оголошення в місцеву газету про продаж м'яса індички. Якщо є можливість виходу в інтернет, залишайте свою пропозицію на міських порталах.

1

Відео - Вирощування індиків та індичок:

  з план птахівництво" width="150" height="104">

Бізнес план птахівництво

У більшості випадків розведенням бройлерних курей займаються жителі сіл, які мають можливість територіально облаштувати цей вид бізнесу. Тому практично кожен житель тут може похвалитися власною птицефермой.

Розведення курей несучок

Останнім часом, все більша кількість підприємців починає освоювати ідеї бізнесу у сфері сільського господарства. До речі кажучи, це непогана можливість заробити на свій шматок хліба з маслом. Наприклад, розведення курей-несучок - це досить прибутковий вид бізнесу.

Розведення гусей - ідея для бізнесу

Розведення гусей - ідея для бізнесу

Перспективність бізнес-ідеї відкриття гусячої ферми зумовлена трьома причинами. По-перше, цей бізнес можна відкрити і в звичайному селі, та на присадибній ділянці на околиці мегаполісу. По-друге, це дуже різноплановий бізнес, адже гусей розводять заради отримання пір'я, пуху, печінки і, звичайно ж, смачного м'яса.

Бізнес розведення перепелів. Вирощування перепілок

Бізнес розведення перепелів. Вирощування перепілок

Одним з головних плюсів у даному бізнесі є невеликі приміщення в яких можуть розміститися досить багато перепелів, які дають нам дуже корисну продукцію.

Бізнес з вирощування мускусних качок

Бізнес з вирощування мускусних качок

Перевага мускусної породи полягає у швидкому зростанні, хорошому вазі якого качка досягає за 50 днів. Так само мускусна порода качок є "тихою", тобто дорослі качки не крякають, вони вміють тільки шипіти.


Тому Вперед - Виготовляємо дерев'яні сувеніри ручної роботи

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на транспортування і перевезення автомобілів

Бізнес на транспортування і перевезення автомобілів

Послуги з транспортування автомобіля водієм, для приватних осіб, ідея досить нова і тому вимагає хорошої рекламної розкрутки і просування. Якщо в даний час створити такий бізнес, то при правильному менеджменті через якийсь час можна стати монополістом на даному ринку.


Бізнес на розведенні декоративних кроликів

Бізнес на розведенні декоративних кроликів

Декоративні кролики на відміну від звичайних є домашніми улюбленцями і радують своїх господарів, відповідно і ціна на декоративних кроликів в рази вище. Даний бізнес є додатковим заробітком в домашніх умовах.


Бізнес на розведенні акваріумних рибок. Декоративні рибки

Бізнес на розведенні акваріумних рибок. Декоративні рибки

Цей бізнес можливість заробітку в домашніх умовах. Тільки підхід до розведення рибок повинен бути цілком серйозним, знання і досвід доведеться оплачувати з власної кишені, так як багато рибок гине на самому початку.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей