Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес з вирощування мускусних качок на м'ясо

   

Бізнес ідея з вирощування мускусних качок підходить для жителів сільської місцевості, а так само для міських жителів, які в літній період живуть на дачі.
Перевага мускусної породи полягає у швидкому зростанні, хорошому вазі якого качка досягає за 50 днів. Так само мускусна порода качок є "тихою", тобто дорослі качки не крякають, вони вміють тільки шипіти.

Для початку бізнесу рекомендується на початку травня придбати близько 50-ти добових каченят. Вартість одного каченяти мускусної качки приблизно 40 руб. Саме головна небезпека це доростити первістків до 2-х тижнів. За каченятами потрібно доглядати і створити первинні сприятливі умови.


 

Бізнес з вирощування мускусних качок

 

Які умови потрібні каченята?

Маленьких каченят потрібно помістити в коробки розміром 50 на 50 см. з підстилкою з сіна та м'якої тканини. Зверху встановити лампу, яка буде давати світло і тепло, і накрити коробку прозорою плівкою. Температура повинна триматися близько 28 градусів, з часом знижуйте температуру на кілька градусів, щоб через тиждень температура була близько 22 градусів.

Годівля мускусних каченят.
Мускусні каченята, так само як і качки інших порід всеїдні, єдине спочатку вони не можуть самостійно харчуватися і ваше завдання навчить каченят, просто встромивши їх дзьобиками в їжу. Якщо ви заведете каченят у травні, то до моменту їх вигулу вже почне з'являтися перша молода трава, яку каченята дуже люблять. Так само маленьких каченят краще годує сиром і дрібно порубаним яйцем. Коли каченята підростуть, ви можете робити бовтанку з висівок і зелені. Таким, що подорослішало качкам можна згодовувати практично будь-які харчові відходи. Відмінність мускусної породи від інших, це те, що мускусні качки їдять менше ніж інші породи, при цьому вага набирають швидше.

Вигул каченят.
Через пару тижнів каченят можна випускати на вулицю, попередньо спорудивши загін, щоб вони не розбридалися. Так само дивіться, щоб у вольєрі не було битого скла і всякого блискучого сміття, а інакше качки його з'їдять.

Через 50 днів мускусна качка набирає потрібну вагу приблизно 2,5кг і вже готова до продажу. Мускусні селезні важать в два рази більше. Качки дають нам м'ясо і пух, а мускусні качки є одними з найбільш швидкозростаючих. Вирощування качок є ще один хороший плюс, це те, що качки рідко хворіють і можуть пристосовуватися практично до будь-яких умов.

Ціни на качатина:

Качка патрана близько 750 руб. - вага приблизно 2,5 кг
Качина печінка близько 2000 руб. - 1кг
Качина грудка близько 1000 руб. - 1кг
Качине філе холодного копчення близько 2000 руб. - 1кг
Качині окосту близько 400 руб. - 1кг

 

Разом виходить, що якщо закупити і виростити 50-т каченят, то за 50-т днів, можна заробити 37 500 тільки з продажу потрошєних качок. З цієї суми потрібно вирахувати витрати на придбання, 50-т каченят по 40 руб. це 2 000руб. і витрати на корм. Даний бізнес по розведенню мускусних качок можна назвати прибутковим, якщо корм для качок ви будете діставати за низьку плату, наприклад з птахоферми.

Для отримання більшого прибутку вам краще додатково займатися приготуванням м'яса, наприклад, копченням.

1

Відео - вирощування мускусних качок на м'ясо:

  idth="130" height="98">

Розведення курей несучок

Останнім часом, все більша кількість підприємців починає освоювати ідеї бізнесу у сфері сільського господарства. До речі кажучи, це непогана можливість заробити на свій шматок хліба з маслом. Наприклад, розведення курей-несучок - це досить прибутковий вид бізнесу.

Розведення гусей - ідея для бізнесу

Розведення гусей - ідея для бізнесу

Перспективність бізнес-ідеї відкриття гусячої ферми зумовлена трьома причинами. По-перше, цей бізнес можна відкрити і в звичайному селі, та на присадибній ділянці на околиці мегаполісу. По-друге, це дуже різноплановий бізнес, адже гусей розводять заради отримання пір'я, пуху, печінки і, звичайно ж, смачного м'яса.

Вирощування Індиків

Вирощування Індиків

Бізнес ідея з вирощування індиків досить перспективна для жителів сільської місцевості. Для організації вам знадобиться підсобне господарство з облаштованими клітинами розміром близько 1 квадратного метра. Для підстилки використовують сіно і тирсу.


Тому Вперед - Бізнес на заправці картриджів для принтерів

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Офіс для зустрічей на короткий час - бізнес оренда

Офіс для зустрічей на короткий час - бізнес оренда

Прибутковість цього бізнесу на пряму залежить від зручного розташування орендованого офісу, тому вам варто приділити цьому питанню особливу увагу. Плюс ви повинні чітко уявляти, чому у вас будуть орендувати офіс, а не проводити зустрічі наприклад в кафе.


Продаж чистого повітря. Заробити від 3000$ з повітря

Продаж чистого повітря. Заробити від 3000$ з повітря

У наш час все більше людей починають вести здоровий спосіб життя і рішення проблеми забрудненого повітря стоїть досить гостро, особливо у великих мегаполісах. Глобально, людині який веде здоровий спосіб життя цю проблему не вирішити, а ось на рівні свого житла цілком реально. Допоможіть цим людям...


Магазин подарунків - бізнес для творчих людей

Магазин подарунків - бізнес для творчих людей

Для організації магазину подарунків постарайтеся вибрати невелике приміщення, але при цьому розмістіть товар так, щоб приходить покупець легко міг знайти для себе потрібний подарунок, використовуйте творчий підхід в оформленні.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей