Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес розведення медичних п'явок

   

Розведенням п'явок як правило займаються люди мають медичну освіту, які розбираються в виробленої продукції і зможуть самостійно провести контроль перед реалізацією.

Розведення п'явок - специфічний бізнес, який на сьогоднішній день існує в нашій країні в основному підпільно. Це викликано кількома причинами. По-перше, на розведення п'явок необхідно отримати ліцензію (п'явка, згідно з законом, є лікарським препаратом), а зробити це, як відомо, досить складно.

П'явки - це представники підкласу кільчастих червів, які в наш час активно використовуються в медицині і косметології. Існує навіть наука - гірудотерапія, заснована на лікуванні цими, як багато хто вважають, мерзенними істотами. У нашій країні п'явка офіційно визнана лікарським засобом, а ферма по розведенню п'явок визнана законодавством як фармацевтичне виробництво.


  Бізнес розведення медичних п'явок  

Щоб займатися вирощуванням п'явки з метою реалізації в медичні установи, потрібно отримати ліцензію Росздравнадзора. Це зупиняє багатьох охочих увійти в цей малоконкурентный і перспективний бізнес. Цим же зумовлена офіційне наявність на російському ринку всього чотирьох п'явочних господарств, які розпочали свою діяльність до 2000 року (тоді отримати ліцензію було на порядок легше). Всі інші господарства (і їх набагато більше) працюють незаконно.

Але навіть при цьому все-таки доведеться вкласти чимало грошей, щоб приміщення відповідало всім санітарним нормам і вимогам. Саме тому розведенням п'явок вигідніше займатися незаконно. Але давайте все-таки розглянемо легальний варіант створення даного бізнесу.

П'явку використовують не тільки в якості «лікуючого кровососа», але і в інших областях. Наприклад, компоненти п'явки використовуються для виробництва лікарських препаратів та косметичних засобів. В першу чергу, пов'язано це з тим, що реалізувати таку продукцію набагато простіше, ніж живих особин. Ось тільки вивести на ринок чергове ліки не така вже проста задача. Потрібно отримати цілу купу ліцензій і дозволів, перш ніж новий продукт побачить світ.

Як не крути, а розведення п'явок - це складний ризикований бізнес, що вимагає знання технології виробництва і серйозних фінансових вкладень.

Щоб утримувати близько мільйона цих істот, вам знадобитися площа близько тисячі квадратних метрів. Ідеально володіти таким приміщенням на правах власника, тому що знадобиться його деяка коректування і переробка. Насамперед, необхідно вирити басейн для п'явок, зробити гарну систему кондиціонування.


Для басейну риється котлован глибиною близько вісімдесяти сантиметрів, який згодом бетонується. Краї потрібно бетонувати уступами для імітації природного берега. Коли бетон застигає, котлован покривають торф'яними пластинами. Слід в деяких місцях навалити купи каменів. Люди, які займаються цим бізнесом серйозно, кажуть, що п'явки люблять облаштовувати свої будинки під цими каменями. Встановлюється система для фільтрації води. Вона схожа на акваріумну, але тільки великих масштабів, промислова. П'явки володіють дуже великою чутливістю до чистоти води. Якщо вода застоюється і забруднюється, п'явки гинуть.


  Бізнес розведення медичних п'явок  


Важливим моментом є підготовка п'явок до продажу і подальша їх транспортування. Організувати цей процес можна наступним чином. Готуються стерилізовані трилітрові банки, які на 2/3 заповнюються водою. В ці банки поміщаються п'явки, призначені для продажу (їх називають розхожими п'явками), а зверху банки закриваються чистою марлею. Необхідно ховати банки від прямого попадання сонячних променів, однак непроглядній темряви також варто уникати.

І наприкінці варто трохи торкнутися фінансової складової бізнес-проекту. Скільки можна заробити на розведення медичних п'явок? Середня ціна на п'явку становить близько двох доларів. Реалізуючи в рік півмільйона п'явок, ми в кінцевому підсумку заробимо близько мільйона доларів. Однак для реалізації такої кількості п'явок необхідно грамотно попрацювати з споживачами. Додатково до клінікам можна шукати приватних споживачів (люди люблять займатися самолікуванням), однак дуже часто такі люди самі займаються розведенням п'явок в домашніх умовах, щоб заощадити. Тим не менш, невеликий відсоток споживачів можна знайти.

Якщо у Вас вже відпрацьована технологія розведення п'явок, Вам необхідно знайти грамотного менеджера з продажу (або начальника відділу продажів), який буде повністю відповідальний за збут готової продукції. Тільки при такому підході можна розраховувати на високу рентабельність виробництва.

Давайте, все-таки, порахуємо, які витрати необхідно понести при організації бізнесу по розведенню п'явок:
- приміщення - 1.000.000 рублів
- система кондиціонування - 300.000 рублів
- очисні споруди, фільтри - 2.000.000 рублів
- побори, хабарі - 300.000 рублів
- зарплата персоналу - 2 людини (фахівець з догляду, менеджер по продажам) - 960.000 рублів в рік.

1

Читайте також:

 

Медицина, Краса

Бізнес в індустрії краси та здоров'я. Створення свого салону краси, а так само приватного медичного салону.

 

Тому Вперед - Рекламний бізнес - проекційна реклама

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Букмекерська контора як бізнес. Відкриття букмекерської контори

Букмекерська контора як бізнес. Відкриття букмекерської контори

При правильному математичному розрахунку, букмекерська контора, є досить прибутковим бізнесом з невеликими початковими інвестиціями. Але перед відкриттям букмекерської контори, потрібно чітко розуміти, на яку аудиторію клієнтів, а саме матеріальний стан, ви будете розраховувати.


Бізнес по розведенню бджіл. Доходи від продажу меду

Бізнес по розведенню бджіл. Доходи від продажу меду

Перш ніж починати бізнес з розведення бджіл і продаж меду, потрібно хоча б теоретично навчитися цьому специфічному справі, благо джерел інформації вдосталь, адже бджіл розводять з глибокої давнини.


Бізнес організація платної риболовлі. Створення платного ставка

Бізнес організація платної риболовлі. Створення платного ставка

При правильному підході бізнес на платній риболовлі здатний приносити хоч і не велику, але зате стабільний прибуток дуже довгі роки. Але організовуючи платний ставок ви самі повинні бути людиною захоплюється риболовлею.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей