Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес по розведенню бджіл. Доходи від продажу меду

   

Перш ніж починати бізнес з розведення бджіл і продаж меду, потрібно хоча б теоретично навчитися цьому специфічному справі, благо джерел інформації вдосталь, адже бджіл розводять з глибокої давнини.

Розглядаючи популярні і разом з тим реальні, як з моєї точки зору, ідеї малого бізнесу з нуля в сільському господарстві просто не можна не згадати про розведення бджіл. Дійсно ідея бізнесу на бджолах відноситися до однієї з традиційних для всієї південної частини колишнього СРСР. За офіційною статистикою минулих років можна сказати, що СРСР входив до п'ятірки лідерів з виробництва меду в світі. Зараз ситуація змінилася і в першу п'ятірку входить Україна, а Росія увійшла в десятку найбільших виробників солодкої продукції, але в сукупності власне нічого не змінилося.

Для організації бізнесу, заснованого на розведенні бджіл необхідно придбати вулики. Оптимальною кількістю вуликів для підприємця, не проживає постійно на пасіці, є 30 штук. Така покупка обійдеться в 600 доларів (з розрахунку ціни за 1 штуку в розмірі 20 доларів). Слід зазначити, що цих витрат можна уникнути, якщо побудувати вулики самостійно.


  Бізнес по розведенню бджіл. Доходи від продажу меду  

Витрати на здійснення цього бізнесу носять разовий характер, оскільки після першого збору меду не потрібно буде заново набувати бджіл і вулики. До речі кажучи, вулики купувати взагалі необов'язково: при наявності певних навичок, їх нескладно виготовити самостійно. Сьогодні в Мережі можна знайти десятки схем і креслень, згідно з якими можна зробити якісні вулики власними руками. Якщо ж у вас немає такого бажання або можливості, потрібно буде витратити приблизно по 400-500 рублів на покупку кожного вулика, число яких повинно дорівнювати кількості бджолиних сімей.

Так, наприклад, якщо ви вирішили встановити на своїй ділянці 30 вуликів, потрібно буде придбати 30 сімей, вартість кожної з яких становить приблизно 1100-1300 рублів. Крім перерахованого вище, починаючому пасічнику треба придбати необхідні інструменти, інвентар та спеціальний захисний костюм, витративши на все це 3-4 тисячі рублів. Таким чином, стартовий капітал для розведення 30 бджолиних сімей буде складати близько 60 тисяч рублів. Ніяких поточних витрат на утримання бджіл не потрібно.

Основною умовою отримання від бджіл стійких медозборів служить своєчасне і вміле виконання всіх пасечных робіт, пов'язаних з доглядом за бджолами і їх розведенням. Не менш важливим завданням у догляді за бджолами є і вміння бджоляра утримувати бджіл від згубного природнього розмноження (роїння), своєчасно забезпечувати їх якісними кормовими запасами, створювати оптимальні умови для зимівлі, запобігати захворювання бджіл своєчасними профілактичними заходами, а при появі хвороб уміти їх розпізнати і лікувати.

Пасіку бажано розташувати у захищеній від вітру зоні, між деревами або будівлями, щоб запобігти можливість смерті або хвороби Ваших бджіл. Також можна помістити вулики на місцевості, що має ухил на південну сторону, яка на протязі дня буде добре висвітлюватися сонцем.

При відсутності вищезгаданих умов на Вашій присадибній ділянці, місце під пасіку потрібно захистити по периметру невеликим парканом чи живоплотом, висота якої буде не менш 1.5-2 метрів. Вулики бажано розташовувати далеко від доріг і стежок, по яких інтенсивно ходять люди. Категорично забороняється розташовувати пасіку в сирих і низьких місцях, поблизу промислових підприємств, оскільки таке розміщення вуликів обов'язково спричинить за собою неминуче захворювання бджіл.

Примітно те, що розведення бджіл не тільки дає прибуток від продажу меду, але також і від продажу бджолиного воску, прополісу, бджолиної отрути та квіткового пилку. Таким чином при разових витратах на організацію вашого бізнесу, ви будете отримувати стабільний дохід.

Робота з бджолами вимагає спеціального одягу і особливої обережності. При бажанні ви можете займатися розведенням бджіл самостійно, але також можливо найняти для цього окремого співробітника, який буде відвідувати ваші вулика час від часу за зарплату за домовленністю.


  Бізнес по розведенню бджіл. Доходи від продажу меду  


Мед, отриманий від розведення бджіл можна продавати як оптовим перекупникам, так і дрібним магазинчикам. При бажанні, з ростом та розвитком вашого бізнесу можна організувати власний канал постачання меду в усі магазини вашого міста.

Кожна бджолина сім'я за сезон виробляє близько 30 кг меду, таким чином, від 30 вуликів ми отримаємо приблизно 900 кг цього продукту. Вартість одного кілограма меду різна, залежно від його сорту, регіону тощо, але в будь-якому випадку, вона не буде нижче 150 рублів. У підсумку, 30 вуликів принесуть власнику дохід, мінімальний розмір якого становить 130-140 тисяч рублів. Але не варто забувати про те, що, крім меду, у вас буде прополіс, бджолина отрута, прополіс і квітковий пилок, на продажу яких можна буде заробити ще близько 30 тисяч рублів. Таким чином, вже за перший сезон ваші вкладення не тільки окупляться, але ще й принесуть близько 200% чистого прибутку.

1

Читайте також:

Бджільництво як свій бізнес

Бджільництво - досить цікава ідея для відкриття свого бізнесу. Бортництво - найдавніший промисел, люди, які займалися ним, як правило, не мали проблем зі збутом товару. Пов'язано це, насамперед із тим, що продукти бджільництва досить широко використовувалися не тільки в кулінарії, але і в лікуванні, косметології.

Організація приватної бджолиної пасіки

Організація приватної бджолиної пасіки

З давніх часів мед вважають прекрасним лікувальним засобом. Він обов'язково повинен знаходитися в кожній домашній аптечці. Відкриття приватної пасіки може забезпечити постійний дохід, але, у цього бізнесу, як і у будь-якого іншого, є свої «підводні камені».

Бізнес на виробництві меду. Організація пасіки

Бізнес на виробництві меду. Організація пасіки

Не дивлячись на активний розвиток сучасних технологій, людство продовжує потребувати бджіл, їх діяльності і вироблених ними продуктах, які за своїм цілющим і смаковим якостям, а також унікальному складу мікроелементів не мають аналогів серед вироблених людиною.

 

Тому Вперед - Бізнес організація платної риболовлі. Створення платного ставка

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Відкриваємо свою їдальню. Бізнес - громадське харчування для середнього класу

Відкриваємо свою їдальню. Бізнес - громадське харчування для середнього класу

Їдальня - це місце, яке наповнене денним світлом, куди люди середнього і нижче достатку приходять, як правило, в обід, беруть піднос і рухаються в черзі в бік каси, вибираючи при цьому собі вподобані страви.


Відкриваємо свій ресторан. Ресторанний бізнес

Відкриваємо свій ресторан. Ресторанний бізнес

Головне в цьому бізнесі чітко розуміти майбутній розвиток ресторану. Ще до відкриття ресторану, на початковому етапі, потрібно визначитися з концепцією розвитку, а тек ж підібрати перспективне місце для майбутнього ресторану.


Відкриваємо свій ломбард. З чого почати ломбардний бізнес?

Відкриваємо свій ломбард. З чого почати ломбардний бізнес?

Для організації свого ломбарду вам зовсім не знадобиться великого приміщення достатньо і 50 кв. м, а людина, яка хоч раз скористався послугою ломбарду, як правило, стає його постійним клієнтом.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей