Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Відкриваємо свою їдальню. Бізнес - громадське харчування для середнього класу

   

Їдальня - це місце, яке наповнене денним світлом, куди люди середнього і нижче достатку приходять, як правило, в обід, беруть піднос і рухаються в черзі в бік каси, вибираючи при цьому собі вподобані страви.

Столову має сенс відкривати, орієнтуючись на клієнтів, що належать до середнього класу.

Одним з основних факторів, що визначають успіх закладу, є місце розташування їдальні. Ідеальним варіантом у даному випадку стане місце в безпосередній близькості від якого-небудь великого підприємства, яке може стати джерелом постійних відвідувачів. Ще одним варіантом є оренда приміщення колишнього кафе або їдальні, яке раніше було добре відомо багатьом людям, але з якихось причин був змушений закритися. Крім цього існують і інші можливі варіанти. Все, що потрібно - це вибрати найбільш підходящий і починати роботу.

Як і в будь-якому іншому закладі громадського харчування, головне в їдальні - це кухня. З цієї причини цього приміщення слід приділити особливу увагу. Якщо їдальня розміщена в колишньому кафе якихось проблем чи питань, які потребують вирішення, швидше за все, не виникне. У разі, якщо столову планується відкрити на території підприємства, слід розробити чіткий план розміщення. Звичайно, крім кухні уваги вимагає і зал їдальні. Перш за все, необхідно розрахувати, для якої кількості людей він призначений. Після цього можна приступати до проведення необхідних ремонтних робіт і дизайну інтер'єру. Дизайн їдальні не вимагає особливої оригінальності, головна вимога - це чистота.


  Відкриваємо свою їдальню. Бізнес - громадське харчування для середнього класу  

Найкращим варіантом у цьому випадку буде місце, розташоване як можна ближче до великому підприємству. Цей хід буде виграшним, так як це стане джерелом приходу постійних відвідувачів. Також дуже важливо розгляд оренди приміщення на місці, де колись розміщувалося популярний заклад, але з якихось причин змушений був закритися. Природно для цього можуть бути й інші вдалі варіанти, які підійдуть для цього. Головне - вибрати найбільш оптимальне місце і почати роботу. Головне, що в першу чергу оцінюють закладі громадського харчування (їдальні), так це не що інше, як кухня. І саме тому цього слід приділяти особливу увагу. За умови якщо їдальня розміщується на місці колишнього кафе, то проблем, які потребують термінового вирішення, не повинно бути.

Для їдальні буде потрібно придбати наступні види устаткування:

 
- плити для приготування їжі;
- варильні шафи;
- жарові шафи;
- обробні столи;
- столи виробничі;
- столи для клієнтів;
- миття;
- посуд;
- стільці.

Дуже важливо заздалегідь розробити майбутнього закладу, причому це має бути зроблено задовго до набору робочого персоналу. Виграшним ходом для меню буде включення страв російської кухні: борщ, солянка та інші види супів, які приготовані за різними рецептами, м'ясні та рибні страви, страви з картоплі, різноманітні види салатів. Безсумнівно, що для їдальні необхідно набрати штат співробітників. Серед яких дуже важливо щоб були наступні: керуючий, двоє кухонних працівників, двоє кухарів, посудомийка, касир, прибиральниця і підсобний робітник. Ведення бухгалтерських справ краще залишити на аутсорсинг. При правильній і грамотної організації столового бізнесу, це може стати дуже прибутковим і затребуваним справою. Ще одним важливим моментом, який відіграє дуже важливу роль в досягненні успіху - це технологічність всього процесу.


  Відкриваємо свою їдальню. Бізнес - громадське харчування для середнього класу  


Розрахунок кількості посадочних місць

Розрахунок кількості посадочних місць провадиться виходячи з оборотності одного посадкового місця протягом 30 хвилин. Наприклад, у вас протягом 3 годин обідають 300 осіб. У такому випадку кількість посадкових місць складе 50.

однак ця формула працює тільки при плавному розподіл потоку протягом обіднього часу. При наявності «пікові навантаження», до цих розрахунків сміливо додавайте ще 20 %.

У власників їдалень з корпоративного харчування співробітників офісів часто виникає проблема: виділені потужності під обладнання практично завжди обмежуються орендодавцем, який не може дозволити собі таку витрату електроенергії. Тому розглянемо:
кілька способів економії потужностей
-
Їх усього два:

а) використання напівфабрикатів
б) встановлення індукційних плит, що економлять від 30 до 40% електроенергії.

Останнім часом корпоративне харчування стає частиною підвищення корпоративної культури. Тому скоро цей ринок почнуть займати Ваші конкуренти. Якщо Ви маєте відповідний навик роботи в даній сфері, сміливо займайте своє місце в цій поки ще відносно порожньої ніші!

 

Для відкриття їдальні необхідно мати наступний стартовий капітал: 124 тисячі доларів. З них приблизно 35 тисяч піде на оплату орендованого приміщення за рік; 15000 доларів - на придбання спеціального обладнання; 70 тисяч доларів на виплату працівникам заробітної плати за рік; на оплату транспорту, реклами і деякі інші витрати - 4 тисячі доларів. Їдальня отримує дохід від проданих страв, організації урочистих подій, корпоративів, банкетів...Бізнес повинен вже через 1 - 1,5 року повністю окупитися, і це є гарним показником рентабельності для цієї економіки.

1

Читайте також:

Відкриваємо свій бізнес - кафе, ресторан швидкого харчування

Відкриваємо свій бізнес - кафе, ресторан швидкого харчування

Такий напрям в бізнесі як кафе і ресторан швидкого громадського харчування вважається не такою вже капіталомісткої, а саме не вимагає великих вкладень, сферою бізнесу. Тому ця ідея припаде до смаку багатьом підприємцям.


Яке кафе відкрити? - Відповідь проста!

Відкриваємо літнє кафе на 40 посадкових місць, для людей із середнім доходом. Чому до нас будуть приходити відвідувачі? Тому що ми завжди свіжі продукти, ввічливий обслуговуючий персонал, демократичні ціни.

Мій маленький улюблений бізнес - Наташкино кафе!

Ще одним моїм напрямком стало обслуговування весіль. На роботу я запросила подругу своєї мами, вона займалася оформленням тортів на весілля. Так як ця робота сезонна, вона з радістю погодилася і поєднувала її зі своєю основною роботою.

 

Тому Вперед - Відкриваємо свій ресторан. Ресторанний бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Вкладення грошей у будівництво тенісного корту. Бізнес на спорті

Вкладення грошей у будівництво тенісного корту. Бізнес на спорті

Тенісний корт - це бізнес з досить довгою окупністю. Але вкладення грошей майже напевно окупиться, тому що великий теніс улюблена гра багатьох наших співгромадян.


Заробляємо на копченні м'яса, риби, сала. Бізнес ідея

Заробляємо на копченні м'яса, риби, сала. Бізнес ідея

Головне в цьому бізнесі вибрати зручне місце для торгівлі. З правильним підходом і знанням своєї справи, незабаром, у вас з'являться постійні клієнти, а можливо вам вдасться домовитися з ресторанами і поставляти свою продукцію оптом.


Заробіток на розведення папуг. Бізнес на хвилястих попугайчиках

Заробіток на розведення папуг. Бізнес на хвилястих попугайчиках

Найголовніше в розведенні папуг організувати для птахів оптимальні умови розмноження і заздалегідь уявляти собі ринок збуту.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей