Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Яке кафе відкрити? - Відповідь проста!

   

Яке кафе відкрити? - Відповідь проста!

Відкриваємо літнє кафе на 40 посадкових місць, для людей із середнім доходом. Чому до нас будуть приходити відвідувачі? Тому що ми завжди свіжі продукти, ввічливий обслуговуючий персонал, демократичні ціни.

Щорічно будується велика кількість офісних площ, працівники яких потребують повноцінних бізнес-ланчах, так і ділові переговори зручно проводити за чашкою ароматної кави. Вечорами заклад може обслуговувати окремих відвідувачів і проводити банкети.
Для створення нового бізнесу можна купити приміщення, а можна відкрити кафе і на орендованих площах.
Перший варіант має такі плюси: вкладення коштів у нерухомість - хороша форма інвестицій, і дане приміщення може стати заставою, якщо вам потрібно отримати кредит на розвиток свого бізнесу. Зараз, коли ціни за квадратний метр значно знизилися, варто розглянути саме цей варіант.

  Яке кафе відкрити? - Відповідь проста!  Для нас підійде другий варіант, так як в завданні зазначено, що ми маємо стартовим капіталом.
Нашим проектом передбачається відкриття закладу громадського харчування (кафе), розрахованого на широке коло відвідувачів (середній клас). Передбачається відкриття кафе демократичного типу, розташованого в досить жвавому місці в безпосередній близькості від офісних або виробничих будівель.
Організаційно-правова форма ведення бізнесу - індивідуальний підприємець.
Ступінь успішності проекту по відкриттю кафе оцінюється як середньо-висока, однак остаточна оцінка сильно залежить від місця розташування і наявності потенційних конкурентів.

Сучасні підприємці все частіше звертають свої погляди на ринок надання послуг у сфері громадського харчування. Воно й не дивно - рівень життя в нашій країні поступово зростає, що дозволяє все більшій кількості громадян не економити на харчуванні, а віддати цю послугу на відкуп професіоналам. Дуже багато бізнесменів, офісні працівники, менеджери і т.д. воліють економити свій час, щодня харчуючись в кафе. Тому ідея відкрити кафе - це хороший спосіб почати свій бізнес. Однак необхідно пам'ятати, що відкриття кафе завжди супроводжується рядом труднощів, як паперового, так і ділового характеру.
В даному проекті запропоновано опис майбутнього кафе.
Плануючи відкрити кафе в популярному серед туристів місті, необхідно враховувати, що вдалим варіантом буде розташування кафе на набережній або в історичному центрі міста. В цьому випадку можна розраховувати на хорошу виручку, але вона буде мати сезонні коливання, і в таких кафе відвідувачі воліють відпочивати у вечірній час. Для більшості російських міст найбільш актуальним буде відкриття звичайного середньоцінового кафе в діловому центрі міста.

Завантажити весь матеріал на тему: Яке відкривати кафе?

Тому  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Вирощування шампіньйонів

Вирощування печериць

В даний час лісові гриби на прилавках продуктових ринків і магазинів практично замінені грибами, вирощених у штучних умовах. Лісові гриби зараз збирають тільки дуже досвідчені грибники, та й то ставляться до них з побоюванням


Біжутерія своїми руками

Біжутерія своїми руками

Кожна жінка хоче добре виглядати і привертати увагу оточуючих. В образі модниці важлива кожна річ і кожна дрібниця. Сьогодні дуже модно підкреслювати стиль аксесуарами: кільцями, браслетами, підвісками, обручами і іншими аксесуарами


Бізнес ідеї для жіночої статі

Бізнес ідеї для жіночої статі

Багато сучасні жінки роблять кроки в підприємницькій сфері, тому вони налаштовані рішуче довести, що не тільки чоловіки можуть заробляти хороші гроші.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей