Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Заробіток на розведення папуг. Бізнес на хвилястих попугайчиках

   

Найголовніше в розведенні папуг організувати для птахів оптимальні умови розмноження і заздалегідь уявляти собі ринок збуту.

Важливо розуміти, що папуги, як і будь-які інші представники фауни, розмножуються лише тоді, коли містяться в максимально оптимальних умовах. Тому, перше, про що варто задуматися, це придбання великих просторих клітин, з безліччю гілочок і тунелів для того, щоб птахи могли відчувати себе як вдома. Тільки в таких умовах і при хорошому годуванні (різноманітним кормом) папуги можуть вивести пташенят.

Для початку вам потрібно поцікавитися у зоомагазині, з чим вони продають і будуть у вас купувати папужок. У всіх випадках навіть розведення самих недорогих хвилястих папуг - досить прибутковий бізнес, який ви здатні розпочати з трьох, п'яти пар. Кожна пара здатна виводити два, три рази в рік потомство (по 5-7 папужок). Чим більша кількість птахів ви будете утримувати, тим дешевше вам буде обходитися харчування для ваших вихованців.


 

Заробіток на розведення папуг. Бізнес на хвилястих попугайчиках

 

При розведенні папуг досить важким завданням є (особливо у деяких видів) підбір пар, для чого необхідно визначити стать папужок. А це зробити не так легко. Тільки у деяких видів папуг є чіткі розрізняльні статеві ознаки. У деяких видів самці від самок відрізняються за забарвленням оперення. У інших видів различительным ознакою є забарвлення райдужної оболонки очей, а ще розміри: в одних самці крупніше самок, у інших - навпаки, у деяких - форма і величина голови, дзьоба і інші ознаки, у хвилястих папужок підлога встановлюється за забарвленням восковицы (у статевозрілих самців вона синього або яскраво - блакитного кольору, у самок вона коричнева).

До їжі папужки невибагливі, в основу раціону входить зернова суміш з вівса і проса з невеликим додаванням насіння. До цієї їжі рекомендується додати розмочений у молоці хліб, різні фрукти і овочі, сир, варені яйця, борошняних черв'яків. Влітку можна давати листя кульбаби, конюшина, які перед згодовуванням необхідно добре промити. Зернова суміш в годівниці повинна перебувати постійно, іншу їжу давати один раз в день.

Папужки любителі скупатися і тому бажано підвісити до стінки клітини спеціальний резервуар з водою для купання. Резервуар бажано купувати місткий, щоб уникнути пошкодження крил і оперення хвоста. Приручених пташок можна підносити до невеликої струмені теплої води, що тече з крана, де вони з насолодою хлюпочуться.


  Заробіток на розведення папуг. Бізнес на хвилястих попугайчиках  

 

Хвилясті папужки добре розмножуються, можуть жити в неволі до 15 років і при покупці треба знати, що чим вони молодші, тим більше ймовірності, що навчаться говорити. При розгляді треба вибирати молодих особин, що мають безшумне дихання, енергійні рухи, блискучі живі очі, чисте щільно прилягає оперення.

Одна пара папуг приносить близько 5-7 пташенят. Періодичність появи - раз в 3 місяці (в середньому). Тобто, за рік пара приносить - близько 15-20 пташенят. Уявіть, що у вас 50 пар папуг. За рік виходить 750-1000 пташенят. Кожен пташеня коштує від 300 рублів.

1

Читайте також:

Бізнес на розведенні кроликів

Бізнес на розведенні кроликів

Кролівництво - вважається одним із найпрестижніших, а головне надприбуткових бізнесів в Європі, зокрема в Німеччині. Чому б не спробувати застосувати ідею такого бізнесу до російської дійсності.

Розведення шиншил

Розведення шиншил

Приблизно в 199 році в нашу країну було завезено перші 100 племінних пар пухнастих гризунів - шиншил. Цей маленький звір дуже сподобався багатьом російським жителям. Шиншил стали тримати в будинках і квартирах як домашніх тварин.

Бізнес на розведенні декоративних кроликів

Бізнес на розведенні декоративних кроликів

Декоративні кролики на відміну від звичайних є домашніми улюбленцями і радують своїх господарів, відповідно і ціна на декоративних кроликів в рази вище. Даний бізнес є додатковим заробітком в домашніх умовах.

Гарний бізнес. Павичі

Гарний бізнес. Павичі

Для розведення цієї чудової птиці необхідно знати, що на одного самця має припадати дві або три самки. Від погодних умов безпосередньо залежить те, скільки будуть нестися самки. Несуться вони з квітня по липень.


Тому Вперед -Виготовляємо мангали - бізнес у своєму гаражі

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Заробіток на розведення папуг. Бізнес на хвилястих попугайчиках

Заробіток на розведення папуг. Бізнес на хвилястих попугайчиках

Найголовніше в розведенні папуг організувати для птахів оптимальні умови розмноження і заздалегідь уявляти собі ринок збуту.


Виготовляємо мангали - бізнес у своєму гаражі

Виготовляємо мангали - бізнес у своєму гаражі

Для такого бізнесу вам слід мати навички зварника, розбиратися в матеріалах, знати, де дешево купувати залізо. Для збуту, так само можна домовитися з великими магазинами, взяти на реалізацію виготовлений мангал.


Виготовлення більярдних київ. Бізнес для любителів більярду

Виготовлення більярдних київ. Бізнес для любителів більярду

Виготовлення більярдних київ досить специфічний і потребує певних знань бізнес. На виробництво хорошого кия йде досить багато часу.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей