Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Вирощування і виробництво арахісу

   

Як заробити на вирощуванні арахісу.

В останні кілька років, незважаючи на гадану абсурдність, все більшу популярність завойовує такий екстравагантний бізнес, як вирощування арахісу. Незважаючи на те, що арахіс не переносить зиму і вирощується виключно в жарких країнах, інноваційні технології дозволяють отримати урожай до настання холодів і в наших широтах. Крім погодних умов, інших складнощів у вирощуванні арахісу просто немає нічого складного. Займатися даним напрямком бізнесу можна і не маючи спеціальної освіти і досвіду роботи.

Процес вирощування арахісу припадає на весну і літо, так як період часу від моменту посадки насіння до збору горіхів складає не більше 4 місяців.


  Вирощування і виробництво арахісу  

 

Щоб почати бізнес треба в першу чергу, купити насіння. Це можна зробити або в спеціалізованих магазинах, або на ринкових точках, або безпосередньо у садівників.
 
Наступний момент - вибір відповідного земельної ділянки з добре розпушування грунтом. Перед посадкою землю потрібно збагатити кальцієм. Для цього використовують гіпс, який спочатку подрібнюють, а потім розпилюють по всій ділянці. Для того щоб посадити арахіс, потрібно зробити високі насипи Коли ж арахіс почне цвісти, його потрібно поливати, спочатку щодня, потім через день. Перед цвітінням арахісу грунт також удобрюють перегноєм, торфом або гноєм.
 

Вирощування і виробництво арахісу
Взагалі арахіс вважається досить вимогливим рослиною і потребує постійного внесення органічних добрив. Коли листя арахісу починають жовтіти, рослина вже дозріло. Відповідно, необхідно почати збір врожаю, тобто підкопати і потім зібрати бульби. Далі горіхи чистять і підсушують.


Після цього слід зайнятися фасуванням арахісу. Для цього можна придбати спеціальне фасувальне обладнання і збувати товар самостійно в магазини, супермаркети, і ринковим торговцям. Тоді має сенс зареєструвати і власну торговельну марку. Альтернативний варіант - збувати арахіс оптовикам на вагу.

Таким чином видно, що ідея вирощування арахісу не вимагає великих стартових витрат (до 5-8 тис. дол.) і не займає багато часу (сезон-4 місяці сезон). Поточні витрати також обмежуються купівлею насіння, добрив, витрат на розфасовку і оплату праці. Рентабельність витрат коливається від 30-40% при продажу продукту оптом на вагу до 70-80% при продажу фасованого продукту.

1
 

Бізнес-План - Виробництво сухих сніданків - Завантажити

 

Огляд ринку виробництва арахісової пасти - Докладніше...

 

Бізнес план - Виробництво смажених насіннячок - Завантажити

 

Відео - Вирощування та виробництво арахісу:

   

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Рекламний бізнес - проекційна реклама

Рекламний бізнес - проекційна реклама

Проекційна реклама більше розвинена у великих містах. Така реклама працює краще в нічний час. Тому у спальних районах установка проекторів і прокрутка реклами принесе менший результат.


Бізнес послуги з ремонту взуття

Бізнес послуги з ремонту взуття

Послуги з ремонту взуття це малий бізнес, який вимагає більше не грошових вкладень, а вкладень в свою майстерність і вміння, тому для початку варто повчитися і попрацювати за наймом в діючих майстерень.


Організуємо дискотеку. Прибуток з дискотеки

Організуємо дискотеку. Прибуток з дискотеки

Дискотека для багатьох людей є місцем де можна дозволити себе розкріпачити в якійсь мірі. Темні приміщення, гучна музика - це невід'ємна частина відпочинку молоді. Організацією дискотек займаються активні люди, що ведуть нічний спосіб життя.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей