Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Рекламний бізнес - проекційна реклама

   

Проекційна реклама більше розвинена у великих містах. Така реклама працює краще в нічний час. Тому у спальних районах установка проекторів і прокрутка реклами принесе менший результат.

Для того щоб почати працювати вам потрібно всього лише укласти договір з власником будівлі і встановити проектор, при цьому на сам фасад будівлі не потрібно нічого вішати. У проекторі встановлена потужна ксенонова лампа, у багато разів потужніший тих, що встановлюються в автомобілі, тому зображення буде яскравим і соковитим, навіть у денний час.

Проекційна реклама зручна тим, що на одну поверхню ви можете проектувати декілька зображень за один період часу, тому що в проектор вбудована можливість чергування рекламних слайдів. Програму чергування слайдів ви задаєте. Таким чином, на одній рекламної поверхні ви можете показувати рекламу декількох рекламодавців, на відміну від стаціонарних щитів, на яких можна розмістити тільки одну рекламу в місяць.


  Рекламний бізнес - проекційна реклама  

Світловий потік проектора настільки яскравий, що рекламу видно навіть вдень при яскравому світлі. На одну і ту ж поверхню можливо проектувати декілька зображень, у вигляді слайдів, що звичайно ж зручно, так як проектор показує рекламу відразу декількох рекламодавців, на відміну від звичних стаціонарних банерів які містять одне фіксоване рекламне зображення. Це істотно збільшує прибуток з одного рекламного місця, при цьому орендна плата залишається тією ж.


Для обслуговування проектора потрібно один оператор і витратні матеріали для підтримки проектора в робочому стані. За заявою виробників проектор працює як в сорокаградусний мороз так і в сорокаградусну спеку. Термін роботи ксенонової лампи, використовуваної в проекторі - до 3 років.


Вартість такого проектора досить висока, близько 900 000 рублів, але він окупається вже через 2-3 місяці роботи і в подальшому буде приносити значний прибуток, особливо якщо врахувати те, що собівартість показу реклами надзвичайно низька.
Підрахуємо витрати і прибуток.


Разові витрати:
Проектор -890 тисяч рублів;
Узгодження підключення до електромережі
(і саме підключення) близько 2 тисяч рублів;
Виготовлення захисної конструкції - 10-20 тисяч рублів;
Установка охоронної сигналізації і вебкамери - 15-30 тисяч рублів;
Щомісячні витрати:
Обслуговування одного проектора 6 тисяч рублів на місяць (з/п людині, який стежить за коректною роботою проектора і змінює плівку);
Оренда стіни будівлі (300кв.м.) - 50-200 тисяч рублів на місяць ( залежить від міста та місця розташування самої будівлі в ньому);
Оренда місця де буде стояти Проекційна конструкція - 3-15 тисяч рублів на місяць;
Охоронна сигналізація близько 5 тисяч на місяць;


Прибуток:
Вартість однієї реклами близько 30 тисяч рублів в місяць
Проектор «крутить» припустимо 15 рекламних слайдів, значить один проектор приносить в місяць 450 тисяч рублів мінус витрати, усього близько 300 тисяч рублів на місяць, відповідно час окупності 3-4 місяці!


  Рекламний бізнес - проекційна реклама  


Крім базового обладнання Вам також будуть потрібні кілька додаткових запчастин і деяку кількість витратних матеріалів. Ось вони:

Кулери за ціною 120 доларів; прослужать від півроку до двох років (чому такий розкид у строках експлуатації - невідомо.

Блок розпалу за ціною 280 доларів; прослужать від одного року до трьох років.

Відбивач за ціною 480 доларів, гарантійний термін - півроку. І, нарешті, ксенонова лампа за ціною 450 доларів. Гарантія 1000 годин роботи або три місяці.

Вашими клієнтами можуть стати туроператори, фітнес центри, радіостанції і телеканали, організатори виставок і концертів, банки, оператори мобільного зв'язку та багато інших компаній.

1

Читайте також:

 

Реклама - бізнес ідеї

Реклама - розглядається як інтернет, так і будь-яке інше напрям в рекламному бізнесі. Як прорекламувати свою фірму, свій продукт? Вигідні напрямки в рекламному бізнесі.

 

Тому Вперед - Бізнес послуги з ремонту взуття

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес - магазин для вагітних жінок. З чого почати?

Бізнес - магазин для вагітних жінок. З чого почати?

Найкраще відкривати магазин для вагітних жінок, в спальних районах міста, де найбільше новобудов а відповідно і молодих сімей, жінки в положенні навряд чи зберуться у віддалений магазин.


Адвокатська контора як бізнес. Заробіток на адвокатських послугах

Адвокатська контора як бізнес. Заробіток на адвокатських послугах

Найцікавіше в адвокатському бізнесі - це можливість практично нескінченного зростання і, відповідно, збільшення доходів. Спілкування і вміння переконувати інших людей є головною складовою успіху.


Виробництво і продаж дзеркал - як вид Бізнесу

Виробництво і продаж дзеркал - як вид Бізнесу

Виробництво дзеркал буде приносити хороший прибуток, якщо крім всіх схем реалізації, ви зумієте домовитися з меблевими фабриками на поставку своєї продукції.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей