Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Виробництво залізобетонних огорож

   

Виробництво залізобетонних огорож є одним з найбільш прибуткових напрямків у будівельному бізнесі. Причому, на відміну, наприклад, від житлового будівництва, воно менше схильне кризових впливів. Адже залізобетонні огорожі широко використовуються при оформленні як будинків, так і вулиць, парків, скверів, стадіонів.

Під залізобетонними огорожами розуміють плити, які мають рельєфну поверхню. Вони, в свою чергу, монтуються між бетонними стовпами. При цьому поверхня залізобетонних огорож може імітувати, наприклад, штахетник або цегляну кладку. Також можливі різні варіанти фарбування огорож.

Для того, щоб організувати бізнес з виробництва залізобетонних огорож, необхідно придбати спеціальне обладнання. До нього належать: по-перше, бункер для цементу, по-друге, бетономішалка, по-третє, склопластикові форми і дерев'яні піддони, по-четверте, обладнання для проведення зварювальних робіт. Також знадобиться і допоміжне обладнання і інструмент. В цілому підготовка до початку виробництва обійдеться в 4-8 тис. дол.

 

  Виробництво залізобетонних огорож  


Асортимент пропонованого обладнання досить великий. Ціновий діапазон, наприклад, для вібростолу, також дуже великий. Тому, щоб придбати обладнання, потрібного якості за прийнятною ціною, необхідно самому хоч трохи розбиратися в цьому питанні.
 
Далі необхідно знайти відповідне приміщення для виробництва. Мінімальна площа, якої можна обійтися для ефективної роботи становить не менше 120-130 кв. м. Місце розташування - не принципово. Також поруч доведеться розмістити і склад.

Сама технологія виробництва досить проста. Для виготовлення залізобетонних огорож потрібно найняти 3-5 робочих. Також знадобиться бухгалтер і менеджер з продажу.

Окрім, безпосередньо, виготовлення залізобетонних огорож, можна, з часом, пропонувати послуги з доставки готової продукції і монтажу конструкцій. Це дозволить залучити нових клієнтів і стане додатковим джерелом прибутку. Однак додаткові послуги зажадають найму ще двох-трьох осіб. Також можна виготовляти огорожі за індивідуальними замовленнями, запросивши дизайнера.

Бізнес-ідея виробництва залізобетонних огорож, окупається за 1,5-2 роки за умови капіталізації прибутку в перші 6 місяців. Середня рентабельність витрат - 50-60%.

1
Бізнес-План - Організація цеху залізобетонних виробів - Завантажити

Бізнес-План - Організація цеху залізобетонних виробів - Завантажити

Технологія виробництва залізобетонних огорож Завантажити

Технологія виробництва залізобетонних огорож - Завантажити

 

Відео - Виробництво залізобетонних огорож (парканів):

  Вперед - Бізнес - швейне виробництво

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Свій бізнес бюро перекладів

Свій бізнес бюро перекладів

Знання іноземних мов обов'язкова умова для старту даного бізнесу. Підбір персоналу, спілкування з клієнтами - це все лягає на ваші плечі щонайменше на ранній стадії розвитку фірми.


Бізнес торгівля нерухомістю

Перед початком даного бізнесу ви повинні розуміти, що зарплата ріелтора дуже не постійна, все залежить від вашого вміння спілкуватися і переконувати людей. Перед стартом свого бізнесу вам потрібно попрацювати якийсь час у риэлтерском агентстві і придбати навички продажів.


Пригон автомобіля з Владивостока як свій авто-бізнес

Пригон автомобіля з Владивостока як свій авто-бізнес

В даний час займатися таким бізнесом стало складніше, тому що автомобілі пригоняемые з Владивостока майже всі праворульниє, а держава, де офіційно «лівий кермо» не дуже добре ставиться до цієї затії.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей