Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес торгівля нерухомістю

   

Перед початком даного бізнесу ви повинні розуміти, що зарплата ріелтора дуже не постійна, все залежить від вашого вміння спілкуватися і переконувати людей. Перед стартом свого бізнесу вам потрібно попрацювати якийсь час у риэлтерском агентстві і придбати навички продажів.

Почнемо з того, що настільки низькі бар'єри входження на ринок призвели до того, що нові агентства по торгівлі нерухомістю ростуть як гриби після дощу, створюючи божевільну конкуренцію в галузі. До слова сказати, так само швидко вони і закриваються, зіткнувшись з реаліями ростовського ринку. І хоча, як і у всій країні, нерухомість в регіонах переживає бум, відхопити свій шматок пирога починаючої компанії не так-то просто.

Часто невеликі компанії, які не розрахували свої фінансові можливості, на початковому етапі намагаються обмежитися невеликими модулями з котируваннями в безкоштовних газетах, що розповсюджуються по поштовим скринькам. І хоча вибір видання, як правило, вірний, але мікроскопічний модуль тільки підкреслить ваш поки ще низький статус на фоні смуг котирувань великих агентств.
З іншого боку, коштів для придбання більшого модуля може не виявитися (ціни в таких газетах найчастіше непомірно високі). Компенсувати цю відносно безвихідну ситуацію можна розміщення іміджевої реклами в інших газетах.


  Бізнес торгівля нерухомістю  

Учасники ринку вважають, що без досвіду роботи в торгівлі нерухомістю відкрити успішну ріелтерську фірму практично неможливо. Торгівля нерухомістю передбачає не тільки володіння інформацією про об'єкти, але і комплекс послуг: збір і правильне оформлення документації, знання юридичних тонкощів, контроль взаєморозрахунків продавця і покупця та інше. "Знову відкриваються агентств до 50% припиняють свою діяльність", - вважає прес-секретар Центрального агентства нерухомості Вадим Зотов.


1 Персонал
Створювати агентство по торгівлі нерухомістю треба з підбору персоналу.
Основу штату становлять менеджери і агенти. Агенти - співробітники, що працюють з конкретною угодою. Менеджери керують агентами, займаються їх угоди.
Їх зарплата може складатися тільки з відсотків від угоди або з окладу плюс відсотки. Середній відсоток становить 60% від зароблених для фірми грошей. Відсоток може бути вищим (до 90%), якщо ріелтер незалежний і працює поза офісом.
Бухгалтер може бути приходять або працювати повний робочий день. Залежно від графіка роботи йому нараховується заробітна плата ($500-1000).
Власники невеликих агентств нерідко ведуть бухгалтерію самостійно. Залежно від загальної кількості працівників і їх зайнятості може знадобитися адміністратор ($400-800).


2 Юридичне оформлення
З 2002 р. були скасовані обов'язкові ліцензії для ведення операцій з нерухомістю.
Тепер для створення агентства нерухомості достатньо зареєструвати юридичну особу. Форма власності може бути будь-яка: ТОВ, ЗАТ, ЧП та інші. Сертифікація ріелтерських фірм, також не є обов'язковою.


3 Матеріальна база
Для торгівлі нерухомістю вам буде потрібно тільки офіс, укомплектований меблями та оргтехнікою. Він може бути орендований або розміститися у власному приміщенні фірми.
Бажано, щоб приміщення знаходилося недалеко від метро, в прохідному місці. Щомісячна орендна плата становить $80-200 за 1 м2. Плюс оренди в тому, що плата, як правило, включає вартість комунікацій. Власні площі дозволяють "розкручувати" адресу, не побоюючись підвищення орендної плати.
"Власне приміщення знижує ризики втрати бізнесу, - вважає власниця ТОВ "Агентство нерухомості "Регіон" Наталія Левашова. - Нерухомість завжди в ціні, і вартість її тільки підвищується. Різницею в ціні ви компенсуєте всі витрати, якщо бізнес не заладиться". На придбання необхідних меблів та оргтехніки буде потрібно від $2 тис. і вище.
Сума залежить від ваших потреб і амбіцій.


4 Реклама
Реклама необхідна будь-якому агентству нерухомості.
Багато ріелтери відкривають агентства в розрахунку на давніх клієнтів. "Сарафанне радіо" приводить від 80 до 100% клієнтів. Проте з часом до половини замовників буде приходити через рекламу. Найбільш дієвим вважається рядкова реклама об'єктів, виставлених на продаж.
"Інформацію про пропозиції на ринку нерухомості зазвичай дають у спеціалізованих виданнях, - розповідає Вадим Зотов. - Витрати на таку рекламу зазвичай становлять не менше $700 щомісяця".
Гарну віддачу дають власні сайти. Через Інтернет приходять клієнти з інших регіонів країни.
По мірі розвитку бізнесу можна почати розкрутку власного бренду.


5 Основні послуги
Основний дохід ріелтерської фірми - комісійні від операцій з нерухомістю.
Відсоток від угоди зазвичай становить 4-8% від вартості угоди. Процентна схема працює не завжди. Наприклад, якщо вартість об'єкта невисока (менше $50 тис.), це може бути фіксована плата $1000.
Зазвичай агентства прагнуть працювати в якій-то визначеній ніші ринку нерухомості: міський житловий фонд, комерційна нерухомість, житловий фонд в області та інші.
"Щоб уникнути помилок при проведенні операції, необхідно досконально знати особливості даного сегмента, - вважає власниця агентства нерухомості "Регіон" Наталія Левашова. - Ми, наприклад, спеціалізуємося на міських квартирах і не ризикуємо працювати з передмістями. І навпаки, існують такі агентства, які знають особливості архітектури обласної і не працюють з петербурзькими об'єктами".


6 Додаткові послуги
Деяку прибуток (від 5 до 20%) можуть принести додаткові послуги агентства.
Крім того, вони мають іміджеве значення. Це можуть бути юридичні консультації, організація безпеки взаєморозрахунків покупця і продавця, узгодження перепланування об'єктів, переведення житлового фонду в нежитловий, транспортні перевезення та інше. "Юридичні консультації не вимагають капіталовкладень і збільшують кількість клієнтів, люди, що зайшли за консультацією, можуть в подальшому звернутися за допомогою ріелтора".

 

  Бізнес торгівля нерухомістю  


Цифри $20-50 тис. - ціна входу в ріелтерський бізнес

Можливі доходи від бізнесу, пов'язаного з нерухомістю

Провести їх підрахунок, враховуючи загальноприйняті комісійні - від 5 до 6% від вартості придбаного житла, які покладаються за послуги агентству з нерухомості, дуже просто. Самими ходовими позиціями в усі часи є однокімнатні квартири і дешеві гостинки. Ціни на них досить передбачувані, а отже, дохід від угоди легко визначаємо.

 

Читайте також:

Бізнес для ріелтора - Агентство нерухомості

Бізнес для ріелтора - Агентство нерухомості

Один із стабільно розвиваються видів бізнесу - робота з нерухомістю. Людям завжди потрібен дах над головою - одні виростають, створюють свої сім'ї і, відповідно свої гніздечка, інші розмінюють житло, переїжджають і т.д. Так що, незважаючи на насиченість ринку агентствами нерухомості - роботи вистачає всім. Детальніше...

Здача квартир

Здача квартир

Здача квартир в суборенду. Бізнес цей не новий, але популярний. У своєму місті підбирається місце, зручне для знімають квартири на короткі терміни (відрядження, туристів, закоханих, тощо) - біля залізничних вокзалів, аеропортів, в центральній частині і біля неї, по лінії метро.

Відкриваємо агенство нерухомості в середовищі великої конкуренції

Відкриваємо агенство нерухомості в середовищі великої конкуренції

Гість програми Олег розповідає про те, як йому вдалося відкрити і розвивати свій бізнес, здавалося б через чур конкурентному середовищі. Сам Олег говорить про те, що бізнесом у сфері нерухомості займатися не так вже й складно і називає забобонами багатьох бізнесменів, які кажуть що ринок нерухомості вже переповнений.

 

Тому  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Міні-пекарня - бізнес відкриття своєї пекарні

Міні-пекарня - бізнес відкриття своєї пекарні

В наш час для того, щоб відкрити міні-пекарню напевно потрібно мати спочатку якісь передумови, це може бути устаткування, приміщення, або ринок збуту.


Майстерня по ремонту побутової техніки. Ремонтні послуги

Майстерня по ремонту побутової техніки. Ремонтні послуги

Майстрами по ремонту побутової техніки, як правило, стають люди, хобі яких переросло в бізнес, адже не у кожного є можливість купити нову побутову техніку після поломки старої, так і буває ремонт для старої техніки, потрібен зовсім незначний.


Магазин чоловічого одягу. Бізнес - магазин одягу для чоловіків

Магазин чоловічого одягу. Бізнес - магазин одягу для чоловіків

У наш з вами час вважається, що торгівля чоловічим одягом менш вигідна, ніж жіночої, але тим не менше такий вид бізнесу як магазин одягу для чоловіків не можна залишати без уваги, так як серед чоловічого населення теж не мало модників.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей