Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Earthships - будинки з шин

   

У 1970 роках Майк Рейнольдс (Mike Reynolds) - засновник компанії Earthship Biotecture, вирішив створити дім. Його будинок мав по - перше бути стійким і по можливості включати в себе природні матеріали. По - друге Рейнольдс розраховував застосувати при будівництві вторинну сировину. Ну і в третіх цей будинок мав залежати тільки від природних джерел енергії і бути повністю незалежним від електричних і водяних ліній, які Рейнольдс вважав марнотратством. Нарешті, і найголовніше, він хотів створити такий будинок, щоб кожна людина, не має спеціальних навичок, зміг побудувати собі таке житло.


При створенні будинків Earthships використовують камінь, саман, бетон і будь-щільний матеріал. Але звичайно найупізнаваніші будови - з використанням шин. Саме будинки з застосуванням шин стали візитною карткою Earthship Biotecture.

 

  Earthships - будинки з шин  

 

На відміну від інших матеріалів, старі використані шини легко знайти в будь-якій країні, цей матеріал більш доступним для середнього людини. Поряд з можливістю без проблем знайти цей матеріал, сам спосіб виготовлення цегли з використаних шин не становить праці. На підготовку до будівництва будинку зазвичай зайняті дві людини.

 

  Earthships - будинки з шин  

 

Шини готують на місці, тому як в готовому вигляді вони можуть важити під 300 кг і їх буде дуже важко перенести. Суть полягає в тому, що шини потрібно заповнити землею. Додаткові переваги шин утрамбованих землею - велика несуча здатність і стійкість до вогню. Після пожежі, що сталася в 1996 році в Нью-Мексико і охопила багато звичайні будинки, Earthship були виявлені відносно цілі і неушкоджені.

 

  Earthships - будинки з шин  

 

В даний час будинки Earthships використовуються як в Америці, так і в Європі. Використання ізоляції зовнішньої боковини шин, що не було прийнято у перших конструкціях, покращує життєздатність будинків у кожному кліматі, без шкоди для їх міцності.


Earthships постійно будуються Earthship Biotecture по всьому світу. Їх популярність, а також використання недорогих матеріалів надихнуло багатьох людей на будівництво власних будинків.

 

  Earthships - будинки з шин  


Ці будівлі були задумані як структура, яка була б вільна від обмежень централізованих комунальних послуг. Для того щоб бути повністю самодостатнім, Earthship повинен бути в змозі впоратися з трьома системами: вода, електрика, захист від клімату. Наприклад, воду у цих будинках збирають від дощу, снігу і конденсату. Для цього компанія - будівельник розробила цілу систему, допомагає налагодити збір води.

 

  Earthships - будинки з шин  

 

Будинки Earthships призначені для збору і зберігання власної енергії. Велика частина електроенергії видобувається за допомогою сонця і вітру.

Несучі стіни Earthship, які виготовляються з опоясанной сталлю шини, врізаються в землю, цим переслідуються дві мети. По - перше, вони тримають дах, а по - друге, вони забезпечують хорошу щільність термічних мас, що дозволяє вбирати тепло в самий розпал дня і випромінювати вночі, зберігаючи внутрішній клімат щодо комфортним весь день.

 

  Earthships - будинки з шин  


Earthship розроблений таким чином, що сонце дає і опалення, і вентиляцію і освітлення.
У 2000 році Майк Рейнольдс і його команда створили перший житловий Earthship в Boingt (Бельгія).

Після цього відбулися будівництва цих будинків у Великобританії, Франції та Нідерландах. Після 2005 року earthships були побудовані або будуються в Португалії, Іспанії, Франції, Бельгії, Нідерландах, Великій Британії, Швеції, Естонії і Чехії.

 

  Earthships - будинки з шин  


Перший офіційний район житлових будинків earthships (23 хати) в Європі в даний час розробляли в Нідерландах. Будівлі почали будувати навесні 2012 року.
Існує фільм про Earthships і про боротьбу Рейнольдса з законом.

 

Відео - Earthships - будинки з шин :

  > Вперед - Бізнес ідея Заміське будівництво будинків

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес ідеї для жіночої статі

Бізнес ідеї для жіночої статі

Багато сучасні жінки роблять кроки в підприємницькій сфері, тому вони налаштовані рішуче довести, що не тільки чоловіки можуть заробляти хороші гроші.


Виробництво теплиць і парників

Виробництво теплиць і парників

Не дивлячись на постійне вдосконалення процесу вирощування овочів, він все ще вважається однією з проблемних завдань у сільському господарстві. Велика кількість бур'янових рослин, різні шкідники (комахи)


Вирощування лісу

Вирощування лісу

Сьогодні металопластикові вікна та металеві двері здається, що витіснили дерев'яні, але все ж досягнення прогресу не можуть замінити ту красу і затишок, яким наділені дерев'яні вироби. Деревина потрібна всюди: стать, стілець, стіл, міжкімнатні двері, короба, диван, шафа та інші.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей