Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Пригон автомобіля з Владивостока як свій авто-бізнес

   

В даний час займатися таким бізнесом стало складніше, тому що автомобілі пригоняемые з Владивостока майже всі праворульниє, а держава, де офіційно «лівий кермо» не дуже добре ставиться до цієї затії.

Почнемо з того, що будь-який автомобіліст може розглянути тільки два шляхи - два легальних шляху - отримання автомобіля. Перший з них досить стандартний і побитий - покупка автомобіля. Другий - досить ризиковий і незвичний на перший погляд. Це пригон автомобіля. Знову ж таки, з того ж Владивостока. Треба справедливо зазначити, що, незважаючи на всі клопоти та витрати, пов'язані з таким шляхом, пригон авто обійдеться вам на третину дешевше. І це в середньому.

Іноді сума економії може досягати майже половини вартості вашого майбутнього авто. Треба сказати, що на написання цієї статті мене надихнула історія одного мого знайомого, який так успішно відкрив свій новий бізнес. Відкриття бізнесу, який ґрунтується на такому методі - це не вигадка, це цілком реальна річ.

Тепер що стосується грошей. Звичайно ж необхідну суму ви можете привезти з собою готівкою, але якщо вважаєте за краще не ризикувати, покладіть гроші на рахунок в банку, що має філію у Владивостоці (тут і далі ми будемо говорити про Владивостоці. Ситуація в Уссурійську і Знахідку аналогічна).


  Пригон автомобіля з Владивостока як свій авто-бізнес  

Головне не забудьте поцікавитися умовами зняття грошей з рахунку - в деяких банках існують обмеження, наприклад в день можна зняти не більше 1 тисячі доларів) - навряд чи ви захочете затриматися на місяць-другий заради зняття грошей з рахунку. За переказ банком стягується комісія 1-3%.

Зустрівшись з власниками машин, перевірте стан салону, транспортні характеристики. Спеціальним приладом прозондуйте поверхню автомобіля, щоб дізнатися, чи не був він перефарбований.

Заблукати у Владивостоці, за великим рахунком, ніде. Завжди на основних розвилках є покажчики. Гальмувати на постах будуть постійно, на виявлення викрадений чи ні автомобіль.
Дорога, якщо оцінювати за 10-ти бальною шкалою від 6 до 2 балів. Так що не набирайте великій швидкості, щоб не пошкодити свого залізного коня.
 
Перед Хабаровському Вам ДПС-ники можуть запропонувати супровід приблизно за 1000 руб. Це вже вибір за вами: своїм ходом йти чи все-таки заплатити і не хвилюватися. Будьте гранично обережні - так тих, хто переганяє машини з Владивостока, дуже багато і несуться вони зазвичай приблизно 130-150 км/год.

Не забувайте, що ваш нинішній автомобіль - цей "японець", а тому кермо вже не лівий, а правий.
З цієї причини тримайте дистанцію, особливо перед вантажівками, не наближатися до них впритул. З-за автомобіля, що йде попереду, якщо близько до нього їхати, не видно дороги і зустрічної смуги. Нічні стоянки вибирайте, де теж стоять люди, які переганяють авто - безпечніше.

Після Хабаровська приблизно через 60 км зупиніться і можете обклеїти машину, а точніше бампер, капот пластиром. Звичайний, білий лейкопластир. Приблизно піде 700 рублів на пластир. Пластир наклеюємо, щоб не подряпати машину і щоб вона не сильно дребезжала.


  Пригон автомобіля з Владивостока як свій авто-бізнес  


Після Біробіджана, хвилин через 20, починається федералка (це траса), яка будується вже давно і ще буде побудована не скоро. За федералці дивіться самі, як Вам зручніше їхати. Можна объездами, можна по краю дороги. Дивіться за обставинами.


Дорога просто жахлива, наберіться терпіння. Після федералки обов'язково треба заїхати на естакаду і оглянути свою машину. А далі буде Чита, і, нарешті, Іркутськ зі своїм знаменитим Байкалом. Не забудьте помилуватися цим озером.

 

Переліт до Хабаровська (14000 - 17000 руб.), потяг до Владивостока (850 руб.), послуги з прийому і розміщення (5000 руб.), проживання в готелі, комісія банку за грошовий переказ, послуги співробітників ГИБДД, мито бандитам (300 дол.), паливо, харчування в дорозі. Для орієнтиру витрати на зворотний шлях на вантажному автомобілі (з легковим авто в кузові) в10000 км. обходиться приблизно 45000 рублів (без обліку поборів на дорозі). Тривалість шляху - 12-15 днів.

1

Читайте також:

Перекупники підтриманих автомобілів

Перекупники підтриманих автомобілів. Це відео знято англійцями про те, як можна купити підробити і з вигодою продати б\у автомобіль. З цього відео ви дізнаєтеся, на що в першу чергу варто звертати увагу при покупці автомобіля

Як купити і перегнати авто з німеччини

Це відео про те, як російські хлопці поїхали купувати автомобіль BMW - Х5. На конкретному прикладі вони розповідають, як правильно купувати автомобіль в німеччині. Що потрібно взяти з собою в дорогу, які інструменти потрібні для перевірки технічного стану автомобіля.

Нові тенденції в автострахуванні

Нові тенденції в автострахуванні

Результати досліджень красномовно свідчать: 90% людей бажають, щоб сума страховки від поломок залежала від пробігу машини.

 

Тому Вперед - Інтернет Брокер. Провідник на фінансові ринки

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Адвокатська контора як бізнес. Заробіток на адвокатських послугах

Адвокатська контора як бізнес. Заробіток на адвокатських послугах

Найцікавіше в адвокатському бізнесі - це можливість практично нескінченного зростання і, відповідно, збільшення доходів. Спілкування і вміння переконувати інших людей є головною складовою успіху.


Виробництво і продаж дзеркал - як вид Бізнесу

Виробництво і продаж дзеркал - як вид Бізнесу

Виробництво дзеркал буде приносити хороший прибуток, якщо крім всіх схем реалізації, ви зумієте домовитися з меблевими фабриками на поставку своєї продукції.


Виробництво молдингів - дерев'яні та пластикові. Бізнес ідея

Виробництво молдингів - дерев'яні та пластикові. Бізнес ідея

Збут продукції займає важливу роль у бізнесі виробництва молдингів, для початку можна домовиться з невеликими магазинами для збуту маленьких партій, потім переходити до більш великим партіям.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей