Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Виробництво зрубів - Ідея для бізнесу

   

Виробництво зрубів

Століттями доведено, що дерев'яні лазні були, є і будуть користуватися попитом. Прагнення до екологічної чистоти зробило популярними споруди з зрубів і за межами нашої батьківщини. Рубані будинки і лазні сьогодні дуже модні навіть в Європі. У зв'язку, з чим попит на зруби щорічно збільшується. Відомо, що попит народжує пропозицію. Все ж на сьогодні пропозицію по виробництву якісного зрубу дуже невелика.

Враховуючи вищевикладене можна з упевненістю констатувати, що виробництво зрубів - це перспективний бізнес.

Виробництво зрубів - ідея для діяльності, яка не вимагає колосальних витрат. Ми зараз не говоримо про виробництві зрубів з оциліндрованої колоди, що потребує значних капітальних вкладень не тільки в технологію виробництва, а й обладнання, а мається на увазі напрямок з виробництва відносно дешевих зрубів ручної роботи.

 

  Виробництво зрубів - Ідея для бізнесу  


Для виготовлення зрубів переважно використовують сосну, ялину - набагато рідше, враховуючи її відносно низькі споживчі властивості, а дерево листяних порід взагалі не використовують. Ціни на дерево листяних порід істотно більше, ніж на дерево хвойних і, крім того, деякі породи дуже незручні для рубки.

Для виробництва зрубу використовують тонкий (діаметр 15-22 див.) і товстий (діаметр 40 см. і вище) ліс. На вибір діаметра колоди впливають такі фактори:
- кліматичні умови та пори року експлуатації споруди;
- особисті побажання замовника;
- фінансові можливості замовника (товстий ліс істотно дорожче тонкого);
- зовнішній дизайн рубаного будинку.

Також, крім товщини колоди, важливим фактором для використання є його сучковатость. Найбільш якісною в цьому плані є сосна. У неї в нижній частині стовбура (6-8 метрів) практично немає сучків, але ця частина дерева коштує набагато дорожче, що має враховується при плануванні витрат виробництва.

Як на мене, головним питанням виробництва зрубів є: з чого отримати дешевий зруб? Саме ці ідеї бізнесу допоможуть не тільки технологічному процесу виробництва, а і можуть істотно зменшити валові витрати, що в свою чергу збільшить чистий дохід.

Однією з основних ідей по виробництву більш дешевого зрубу є використання для виготовлення зрубів відходів деревообробного виробництва, а саме: крон дерев і бракованих колод, які не підходять для головного виробництва, але чудово підійдуть для виготовлення зрубів. Якщо ж перед підприємцем стоїть завдання по виробництву зрубу високої якості, то тоді можна збільшити рентабельність за рахунок самостійної рубки і постачання лісу.

Щодо термінів виробництва зрубів, практика показала, що один зруб за тиждень можуть зробити 2 людини. Використовуючи просту математику і знаючи кількість зрубів, які потрібно виготовити за тиждень, можна найняти відповідну кількість людей для виробництва. Природно, що оптові продажі зрубів можна організувати тільки при наявності великої кількості бригад.

Оплата праці працівників бригади проводитися за кожен квадратний метр зрубу.
Таким чином, після впорядкованості технологічного процесу з виробництва зрубів, можна розвивати бізнес і перейти безпосередньо до будівництва зрубів, бань і будинків.

1
Бізнес-план виробництва зрубів дерев'яних будинків - Завантажити

Бізнес-план виробництва зрубів дерев'яних будинків - Завантажити

Організація і будівництво приватних лазень Детальніше...

Організація і будівництво приватних лазень - Детальніше...

Бізнес план виробництва дерев'яних будинків - Завантажити

Бізнес план виробництва дерев'яних будинків - Завантажити

 

Відео - Ексклюзивна російська лазня :

  lass='podr'>Назад Вперед - Виробництво одноразового пластикового посуду

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на продажі автозапчастин. Магазин Авто-ремонту

Бізнес на продажі автозапчастин. Магазин Авто-ремонту

Спочатку даний вид бізнесу був суто чоловічим заняттям, але часи міняються і це прибуткова справа стала втягуватися не мало жінок, які розбираються в пристрої автомобіля не гірше сильної статі.


Бізнес на м'ясі. Відкриття торгової м'ясної точки

Бізнес на м'ясі. Відкриття торгової м'ясної точки

Займаючись бізнесом на м'ясі, ви повинні чітко засвоїти головне правило м'ясного бізнесу, ваша продукція повинна бути завжди свіжою, а інакше всі ваші клієнти розбіжаться. Спочатку краще вибрати невеликий масштаб, для того щоб зрозуміти всі підводні камені.


Як почати бізнес копі-центр. Копіювальний центр

Як почати бізнес копі-центр. Копіювальний центр

У послугах копі-центрів потребують багато людей від студентів до інженерних працівників архітектурно-будівельних фірм. Копі-центр однозначно повинен розташовуватися поблизу місць скупчення людей, що потребують копі-послуги.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей