Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Організація приватної бджолиної пасіки - Ідея для бізнесу

   

Приватна пасіка

З давніх часів мед вважають прекрасним лікувальним засобом. Він обов'язково повинен знаходитися в кожній домашній аптечці. Відкриття приватної пасіки може забезпечити постійний дохід, але, у цього бізнесу, як і у будь-якого іншого, є свої «підводні камені». Тому хороший бджоляр повинен бути хорошим практиком і вміти працювати на пасіці.
 
Пасіку найефективніше створювати в місцях з достатньою кількістю медоносних рослин, які можуть давати бджолам нектар і пилок у період з весни по осінь. Хорошим місцем для пасіки може стати фруктовий сад.

Вулики слід розмістити так, щоб з ранку їх освітлювало сонце, а в спекотний період, навпаки, прикривала тінь. Це обумовлюється тим, що коли вулики нагріваються, і в них, відповідно, стає душно, бджоли працюють набагато гірше.

 

  Організація приватної бджолиної пасіки - Ідея для бізнесу  

 

Організація пасіки

Для того, щоб організувати пасіку на 100 вуликів необхідно вкласти не менше 10-15 тис. дол. Ці гроші підуть на закупівлю бджолиних сімей, вуликів, допоміжного обладнання та екіпіровки. Вулики можна придбати в пчеловодном магазині або зробити їх самим. Крім того, на придбання вуликів можна заощадити, якщо забрати їх з розорених державних пасік.

Також, в цілях економії, деякі підприємці, самостійно ловлять бджіл на приманку. Тобто розставляють вулики, в квітучих місцях в надії, що туди заселиться бджолина сім'я. Також існують спеціальні розплідники, де розводять бджіл на продаж. Такі племінні господарства знаходяться у місцях, де кліматичні умови особливо сприяють розмноженню бджіл. Розплідники висилають бджіл на стільниках і без стільників, можна придбати і самих бджіл з маткою, на вагу. Невеликі сім'ї бджіл масою до 1200 м цілком можуть самостійно рости і розвиватися практично в будь-якій кліматичній зоні.

На пасіці зі 100 бджолосім'ями працює у середньому 3-5 чоловік. Безпосередня робота бджолярів триває з квітня по жовтень, а в період з травня по липень проходить медозбір.

Про цілющі властивості меду ми вже згадували. Однак, побічні продукти бджолиного виробництва чи не більш корисні, ніж сам мед. Тому можна організувати збут бджолиного воску, отрути, прополісу та інших продуктів на основі меду в місцеві аптеки. І отримувати, таким чином, стабільний додатковий дохід. На стаціонарній пасіці, в середньому зібрати збирають по 10 кг товарного меду з бджолосім'ї на рік, якщо міняти місце розташування, можна зібрати до 50 кг. Таким чином, продаючи в середньому мед по 100 рублів за кг, бджоляр отримує виручку 250 тис. рублів в рік. Додамо до цього доходи від побічних продуктів і отримаємо термін окупності пасіки в 1 - 1,5 року.

1

По темі організація приватної бджолиної пасіки:

Розведення бджіл
Спостереження за бджолиною сім'єю протягом 4 років. Цікаві замітки для створення успішного бджолиного бізнесу. Дізнатися детальніше і скачати

Бізнес-план - Пасіка
Проведені фінансово-організаційні розрахунки, а так само маркетинговий план, що для організації приватної пасіки. Завантажити

Бджільництво і переробка меду
Вплив зовнішнього середовища на виробництво меду. Технологічні процеси переробки меду.
Як утворюється мед? Як створити умови для більшої віддачі готового продукту - меду. Дізнатися детальніше

 

Дивіться, пасіка відео :

   

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес магазин електротоварів

Бізнес магазин електротоварів

Електротовари - це такі товари, які увійшли в життя абсолютно всіх людей і користуються попитом кожен день. Вдало вибране місце для вашого магазину гарантує його розвиток і швидку окупність.


Свій бізнес бюро перекладів

Свій бізнес бюро перекладів

Знання іноземних мов обов'язкова умова для старту даного бізнесу. Підбір персоналу, спілкування з клієнтами - це все лягає на ваші плечі щонайменше на ранній стадії розвитку фірми.


Бізнес торгівля нерухомістю

Перед початком даного бізнесу ви повинні розуміти, що зарплата ріелтора дуже не постійна, все залежить від вашого вміння спілкуватися і переконувати людей. Перед стартом свого бізнесу вам потрібно попрацювати якийсь час у риэлтерском агентстві і придбати навички продажів.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей