Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес магазин електротоварів

   

Електротовари - це такі товари, які увійшли в життя абсолютно всіх людей і користуються попитом кожен день. Вдало вибране місце для вашого магазину гарантує його розвиток і швидку окупність.

Основна ідея існування магазину полягає в тому, що Ви купуєте товар за оптовими цінами, а продати його за більш високою. На ринку роздрібної торгівлі дуже жорстка конкуренція. Для того щоб досягти успіху потрібно запропонувати покупцеві якісний товар за хорошими цінами з хорошим обслуговуванням.
Перший, магазин електротоварів немає необхідності розташовувати в центрі міста, електротовари потрібні в будь-якому районі міста. А орендувати приміщення в центрі міста або великому торговому центрі буде коштувати досить дорого.

Найкращий і недорогий варіант, це оренда приміщення на ринку. Перевагою такого розміщення є великий потік покупців практично кожен день.
Товар: Судячи з назви магазину, зрозуміло, що продавати тут будуть електротовари. Постарайтеся, що б асортимент магазин був різноманітним, але це, звичайно, потребує значних грошових вкладень.


  Бізнес магазин електротоварів  

В даний час найпопулярнішим товаром серед електротоварів є всілякі лампочки, особливою популярністю користуються енергозберігаючі лампочки. Як самі розумієте, цей товар повинен обов'язково бути у вашому магазині.
Кваліфікований персонал.
Співробітники допоможуть у відкритті магазину електротоварів. Вибір персоналу з досвідом роботи має свої плюси в роботі вашого майбутнього магазину. Менеджери з продажу в даній області повинні вміти легко продавати продукцію. Спочатку роботи складуванням і зберіганням електротоварів вигідно займатися господареві, щоб уникнути крадіжок серед персоналу.

Чимало важливу роль в успішному бізнесі відіграє назва магазину. Воно повинно бути просте, коротке і найголовніше, що запам'ятовується.

 

  Бізнес магазин електротоварів  


Ще до відкриття магазину необхідно подбати про рекламної компанії, яка здатна залучити клієнтів до вашого магазину. Якщо дотримуватися основних правил організації цього бізнесу, то ваш магазин обов'язково принесе вам гарний прибуток.
Для того щоб відкрити такий магазин, потрібно приблизно знати, які потрібні початкові інвестиції. Наприклад:
- оренда в місяць - 100 доларів;
- витрати на обладнання (тут мається на увазі придбання комп'ютера та програми 1С для обліку товару на складі, для обліку розрахунків з клієнтами та постачальниками і так далі). Для початку можна придбати і не новий комп'ютер, він обійдеться набагато дешевше - 150 доларів;
- закупівля товару - 2500 доларів;
- витрати на рекламу (друк листівок і вивіска) - 50 доларів.
Отже, початкові витрати будуть становити 2800 доларів.
Дотримуючи всі вищевказані пункти, які включає бізнес план магазину електротоварів, приблизна окупність складе приблизно рік.

1

Читайте також:

Бізнес План магазину електротоварів

Бізнес План магазину електротоварів

На сьогоднішній день ні для кого не секрет, що одним з найбільш ефективних інструментів підвищення прибутковості підприємства є наявність хорошого бізнес - плана.Практикой відзначено, що люди, які на своєму підприємстві мають бізнес - плани, отримують вищий рівень прибутковості, ніж ті, у кого бізнес-плану немає.

Бізнес План магазин електроінструменту

Бізнес План магазин електроінструменту

При складанні бізнес-плану необхідно враховувати специфіку пропонованої продукції. На сьогоднішній день ринок електроінструменту досить великий. Він представлений продукцією як вітчизняного виробника, так і провідних світових лідерів.

 

Тому Вперед - Свій бізнес бюро перекладів

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Послуги з укладання та шліфування паркету - як власний бізнес

Послуги з укладання та шліфування паркету - як власний бізнес

В ідеї бізнесу «послуги з укладання паркету» розглянуто основні технологічні особливості даного виду діяльності. У тонкощах дотримання технології полягає успіх в цьому бізнесі. Так само наведено перелік послуг з середніми цінами по даному напрямку.


Послуги по ремонту балконів як ідея для малого бізнесу

Послуги по ремонту балконів як ідея для малого бізнесу

Послуги по ремонту балконів у нашій країні можна виділити в окремий напрямок для бізнесу, так як балкон виконує безліч функцій і від балкона залежить і збереження тепла у всій квартирі.


Послуги з перетяжки меблів - як напрямок бізнесу

Послуги з перетяжки меблів - як напрямок бізнесу

Перетяжка меблів як бізнес може працювати в декількох напрямках, це і перетяжка меблів на замовлення клієнта, а так само скупка б/у м'яких меблів і подальша її реставрація та модернізація з метою продажу.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей