Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Послуги по ремонту балконів як ідея для малого бізнесу

   

Послуги по ремонту балконів у нашій країні можна виділити в окремий напрямок для бізнесу, так як балкон виконує безліч функцій і від балкона залежить і збереження тепла у всій квартирі.

У більшості квартир роль складу виконує балкон. Стандартний балкон - це вузький пенал, в якому можна тільки встати, спершись на поручні, і покурити в віконце, якщо він засклений. На балконах рідко коли зустрінеш стіл, стілець або хоча б табуретку - тільки попільничку, та ще шафа, або домашні квіти а горщиках.
 
Однак щасливі володарі хороших красивих балконів, напевно, і хотіли б створити зі свого балкона що-небудь не тільки корисний, але і приємний, особливо якщо дозволяють і його розміри, та застекленность. Самим робити такий ремонт нев розійшлася по силами та й мало хто уявляє собі, що це таке - ремонт балконів.
 
На відкритому балконі влаштовувати щось немає сенсу, оскільки будь-які гарні речі тут же заллє дощем, засипле снігом, потім висушить сонцем. Якщо ж балкон закритий, то над ним можна попрацювати, перетворивши його на справжню терасу для відпочинку.


  Послуги по ремонту балконів як ідея для малого бізнесу  

Заодно, до речі, можна, нарешті, позбутися від зайвих речей.

Ремонтні роботи можна розділити на такі етапи:

1. Установка дерев'яних рам або склопакетів, тобто скління балкона.

2. Утеплення балкона за допомогою мінеральної вати або пінопласту.

3. Оздоблення балконів - стіни, які можна пофарбувати або викласти каменем або плиткою. Варто врахувати той момент, що протягом року температура на балконі постійно змінюється, і для його обробки не потрібно вибирати матеріали на паперовій основі. Для обробки балконів ідеально підходить дерев'яна вагонка. Для обрешітки потрібно взяти дерев'яні рейки, що кріпляться на відстані приблизно 50 - 60 сантиметрів. По периметру вікна і двері також можна встановити обрешітку. Вагонні панелі встановлюють вертикально, і приєднують їх до обрешітки за допомогою маленьких цвяшків.

4. В обробці стелі краще всього використовувати панелі з пластика, фарбування або обклеювання спеціальною плиткою ля стель.

5. Найкраще підлогу на балконі викласти плиткою для підлоги. Крім того, що вона вологостійка вона ще і виглядає дуже акуратно і красиво. Спочатку треба вирівняти підлоги стяжкою з цементу, а потім викласти плитку за допомогою плиткового клею і гумового молотка. Рівність покриття потрібно перевіряти за допомогою будівельного рівня, і закріпити дерев'яний плінтус по всьому периметру підлоги. Також для обробки можна використовувати ламінат, ковролін або лінолеум.


  Послуги по ремонту балконів як ідея для малого бізнесу  

 

У сфері діяльності, пов'язаної з установкою і ремонтом балконів практично відсутня конкуренція, що є безперечною перевагою цього виду бізнесу. Ще одним плюсом є те, що цей бізнес зовсім не обов'язково організовувати з великим розмахом. Для отримання стабільного, гарного доходу достатнім стане відкриття невеликої фірми.

1

Читайте також:

Ремонт та утеплення вікон - бізнес

Ремонт та утеплення вікон - як бізнес

Ремонт та утеплення вікон можна з легкістю віднести до бізнесу без вкладень, все що потрібно, це ваше знання та вміння виконувати якісно свою роботу, а в разі допущених помилок, виправляти їх в короткі терміни.

Бізнес План ремонт квартир

Бізнес План ремонт квартир

Необхідно врахувати, що робота такої фірми носить сезонний характер, левова частка замовлень припадає на період з ранньої весни до кінця осені. Цей фактор необхідно врахувати при рекламної кампанії. В місяці найменшого попиту, залучати клієнтів з допомогою різних знижок і акцій


Тому Вперед - Послуги з перетяжки меблів - як напрямок бізнесу

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Свій Бізнес - послуги агентства по заповненню документів і договорів

Свій Бізнес - послуги агентства по заповненню документів і договорів

Найголовніше в послугах по заповненню документів і договорів, це орендувати приміщення в хорошому місці, де збираються люди, які потребують у ваших послугах. Приклади таких закладів ви прочитаєте нижче.


Свій Бізнес по виготовленню ключів. Послуги для населення

Свій Бізнес по виготовленню ключів. Послуги для населення

Найкращим місцем для обладнання своєї точки з виготовлення ключів завжди були прохідні місця, наприклад ринки, в наш час ринки себе зживають і на їх зміну приходять торгові центри.


Свій музичний магазин. Бізнес на музикантах

Свій музичний магазин. Бізнес на музикантах

Щоб відкрити свій музичний магазин, вам потрібно самому розбиратися в музиці у всіх її проявах в сенсі забезпечення обладнанням. На початковому етапі основні засоби будуть потрібні на закупівлю товару, це приблизно 150 тис. дол.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей