Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Свій музичний магазин. Бізнес на музикантах

   

Щоб відкрити свій музичний магазин, вам потрібно самому розбиратися в музиці у всіх її проявах в сенсі забезпечення обладнанням. На початковому етапі основні засоби будуть потрібні на закупівлю товару, це приблизно 150 тис. дол.

На сьогоднішній день магазини музичних інструментів сильно відрізняються від своїх радянських попередників, які існували колись. Насамперед за рахунок появи нових, сучасних інструментів і обладнання, заснованих на новітніх технологіях: з'явилися різні підсилювачі, «цифра», ді-джейское обладнання, обладнання для звукового і світлового супроводу для дискотек.

Клієнтами музичних магазинів є не тільки професіонали, але учні музичних шкіл, ліцеїв, Вузів і звичайні самоучки.


 

Свій музичний магазин. Бізнес на музикантах

 

Однією з основних особливостей магазину музичних інструментів є відсутність вітрин. Всі інструменти знаходяться у відкритому доступі. А для того, щоб потенційний покупець зміг випробувати обрану апаратуру в магазинах зазвичай обладнують спеціальні звуконепроникні кімнати.

Оптимальна площа для музичного магазину не менше 100 кв. м. На цій площі можна розмістити від 3 тис. товарних позицій. Оренда і закупівля товарів зажадають вкладення на старті не менше $150-200 тис. Ще в $2-3 тис. обійдуться витрати на персонал, обслуговувати музшоп цілком можуть три-п'ять осіб. За підрахунками експертів, початкові вкладення окупляться протягом двох років.

Головна особливість музичних магазинів в тому, що в них відсутні вітрини та інструменти знаходяться на відритому просторі. Це зроблено для того, щоб потенційний покупець мав можливість випробувати потрібну апаратуру або інструмент, зазвичай в магазинах для цього обладнані спеціальні звуконепроникні приміщення.

Необхідно знати, що асортимент продукції безпосередньо залежить від моди на якість, але серед них є і такі, що користуються попитом на протязі не одного десятиліття. Вибір в магазині повинен бути великим і включати в себе кращі інструменти світових виробників.


  Свій музичний магазин. Бізнес на музикантах  

 

Підібрати кадри - завдання не з легких. Головна вимога - навіть не музична освіта, а вміння продавати і при цьому добре розбиратися в обладнанні. Система оплати праці комбінована: ставка від $350 плюс преміальні які залежать від обсягів продажу, причому премії найчастіше перевищують фіксовану частину зарплати.

Краще місцерозташування музичного магазину - людні місця. Чому віддати перевагу - окремо що стоїть будинку або ж відділу в торговому центрі - залежить виключно від фінансових можливостей. Чим більше торгова площа, тим ширший асортимент. З іншого боку, саме в музичних відділах великих торгових центрів люди, не пов'язані з музикою, як правило, роблять свою першу музичну покупку.

1

Читайте також:

Організуємо дискотеку. Прибуток з дискотеки

Організуємо дискотеку. Прибуток з дискотеки

Дискотека для багатьох людей є місцем де можна дозволити себе розкріпачити в якійсь мірі. Темні приміщення, гучна музика - це невід'ємна частина відпочинку молоді. Організацією дискотек займаються активні люди, що ведуть нічний спосіб життя.


Як стати справжнім продавцем? Чотири типи продавців

Перш ніж вирішувати, що міняти в вашій системі продажів, має сенс придивитися до вашим продавцям. Всі вони - індивідуальності, у кожного свій погляд на процес продажів, свої методи і способи. Тим не менш, всіх їх можна класифікувати за чотирма категоріями.


Як правильно стартувати в малому бізнесі? 10 перших кроків.

В наш час нові підприємства малого бізнесу створюються постійно. Але далеко не всі вони стають успішними проектами. Зробити процвітаючим ваш бізнес допоможуть кілька нескладних правил.


Тому Вперед -Скалодром - як бізнес. Заробіток на скалолазах

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Домашня міні-сауна. Встановлення і Виготовлення міні-саун

Домашня міні-сауна. Встановлення і Виготовлення міні-саун

Не у всіх людей є можливість відвідувати сауни і лазні, цим і обумовлено бажання мати сауну, що називається, під рукою. Так само міні-сауна це непоганий варіант здивувати своїх гостей.


Фреш-бар. Бізнес на продажу свіжих соків

Фреш-бар. Бізнес на продажу свіжих соків

Організовувати фреш-бар найкраще в місцях скупчення людей, таких як великі їдальні або кафе в торгових центрах. В місцях літнього відпочинку людей так само є сенс займатися продажем свіжовичавлених соків.


Навчальний центр - як бізнес. Як відкрити свій навчальний центр ?

Навчальний центр - як бізнес. Як відкрити свій навчальний центр ?

Безліч людей по ходу свого життя переучивается на інші спеціальності, так як у них з'являється можливість заробітку в якійсь сфері. Перед відкриттям свого навчального центру вам потрібно визначитися з тими спеціальностями і курсами, які у вас будуть викладатися.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей