Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Скалодром - як бізнес. Заробіток на скалолазах

   

Як варіант для направлення даного бізнесу, це організація корпоративних заходів на своєму - скеледромі, організувати спортивне змагання між учасниками.

Насамперед, необхідно з'ясувати, що таке скеледром. Скалодром являє собою тренувальне штучна споруда, що імітує рельєф скель, висотою в кілька метрів, яка складається з доріжок з закріпленими з боків щитами, необхідними для того, щоб підніматися на вершину.

Скеледроми можуть бути різними. Вони відрізняються, по-перше, за рівнем складності траси, по-друге, за місцем розташування. Так скеледроми можуть розташовуватися в розважальних, торговельних комплексах, спортивних залах, готелях, ВУЗах, фітнес-центрах і спеціалізованих скелелазних центрах. Більше того, існують і швидкобудуюємі мобільні майданчики, призначені для «точкових» заходів. Самими дорогими, що вимагають максимальних вкладень грошових коштів є спортивні скеледроми.


 

Скалодром - як бізнес. Заробіток на скалолазах

 

Скеледроми розрізняються за місцем розташування (в торгових центрах, спортивних залах, вузах, фітнес-центрах або спеціалізованих центрах скелелазіння) і за ступенем складності траси. Крім того, існують і швидкобудуюємі мобільні майданчики.

Найбільших капіталовкладень вимагає, природно, спортивні скалодроми - в спеціалізованих центрах потрібно передбачити різні за складністю траси. Тому для початку краще зайнятися будівництвом скеледрому саме розважальної спрямованості.

Скеледроми належать до атракціонів, тому спеціальних дозволів для їх зведення не потрібно.

Чим складніше конфігурація стін і вище основна скеля, тим дорожче обійдеться проект. Стіни можуть бути плоскими, ламаними, з'єднаними, можна спорудити боулдеринговый зал (імітація нависають каменів). Траса повинна бути цікавою. Потрібно відразу продумати її проект, щоб потім не довелося доробляти і підлаштовувати.

Мобільні скеледроми дають можливість зібрати скеледром середнього рівня складності всього за кілька годин практично в будь-якому місці. Конструкція ідеально підходить для корпоративних заходів, виїзних тренувань, установки в літньому парку розваг. Для монтажу скеледрому Вам необхідний рівний майданчик і вантаж, противага.

Скелелазіння забава і одночасно відмінне розвиваюче вправа для дітей.
Розроблені конструкції дитячих скеледромів, які можуть бути встановлені у дворі, на дачі або навіть у квартирі.

Так що якщо у вас є таке бажання, то можна спробувати відкрити свій спортивний заклад.
До речі, в будь-якому місті, навіть самому великому, рідко коли зустрінеш такий вид спорту і відпочинку, як скеледром. Між тим, з кожним роком цей активний і небезпечний вид відпочинку (можна навіть сказати, екстремальний) набуває все більшу популярність.

Варто відзначити, що ринкові експерти впевнені: зараз можна створювати скалодром «під ключ» світового рівня за 28 - 32 тис. рублів за метр, куди включається дизайн-проект, супровідна документація і установка металевого каркаса, ну а самий нижній поріг становить 8 тис. рублів за метр.

Інвестиції. Цілком можна вкластися в 1550000 - 1860000 рублів. Ціна конструкцій становить 8 - 32 тис. рублів за квадратний метр «стіни» (якщо монтаж «під ключ»).

Формати. Найпоширенішими варіантами є «масовий» скалодром в розважальних і торгових центрах та «професійний» самостійний комплекс.

Терміни окупності. 1 - 3 років.

Сертифікати та ліцензії. Не потрібні!


  Скалодром - як бізнес. Заробіток на скалолазах  

 

Аудиторія та ціни. Забезпечена публіка, здатна викласти близько 100 доларів за вісім-десять занять в місяць. Необхідно наявність програм по утриманню постійних клієнтів. Професіонали складають, як правило, меншість відвідувачів, це вимагає наявності пункту прокату обладнання і курсів для новачків (здатні приносити до 30-40% доходу). Вартість занять у пікові години зростає, в ранкові години і в будні дні доцільно проводити заходи для дітей і корпоративних клієнтів.

Засоби просування. Інтернет, міські видання, присвячені дозвілля і розваг, «сарафанне радіо».

Вимоги до приміщення. Високі стелі (від 7 метрів), кондиціювання, вентиляція.

Персонал. Обов'язково присутність професійних інструкторів, які отримують відсотки за залучення нових клієнтів.

1

Читайте також:

Бізнес аэротруба. Аэротруба замість стрибків з парашута

Бізнес аэротруба. Аэротруба замість стрибків з парашута

Не кожна людина зважиться на стрибок з парашутом, але майже кожен хоче відчути задоволення від вільного польоту і падіння, тому цей бізнес повинен бути орієнтований на таких людей і відповідно повинен правильно підноситися.

Бізнес на атракціонах. Водні та надувні атракціони

Бізнес на атракціонах. Водні та надувні атракціони

Бізнес на водних атракціонах. Це оригінальний, прибутковий і залежить тільки від вас бізнес. Наскільки ви вміло зможете привернути увагу клієнтів, стільки і бажаючих захочуть розважитися саме на ваших атракціонах. Адже конкуренція в цьому бізнесі величезна.

Бізнес План атракціонів

Бізнес План атракціонів

За середніми даними, для відкриття невеликого парку розваг у великих містах на 10 атракціонів, які працюють щодня з 10 до 20 годин потрібно близько 800000 доларів.


Тому Вперед -Власний бізнес керуюча компанія (ТСЖ). Управління багатоквартирним будинком

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на плетінні з верби та лози. Плетіння меблів

Бізнес на плетінні з верби та лози. Плетіння меблів

Будь-яке старовинне ремесло цінується в наш час і чим далі ми відходимо від своїх традицій та історичних знань, тим привабливіше виглядають відгуки з минулого. Плетені меблі з натуральних матеріалів, та ще й ручної роботи не може коштувати дешево! Тому, це прибутковий бізнес!


Бізнес на караоке. Відкриваємо караоке клуб (бар)

Бізнес на караоке. Відкриваємо караоке клуб (бар)

У нашій країні дуже багато людей бажають реалізувати свій естрадний потенціал, але не у всіх є можливість виступати на сцені, а куди податися цим людям? Спеціально для них і придумали караоке клуб.


Бізнес на виготовленні офісних табличок. Офісні металеві таблички

Бізнес на виготовленні офісних табличок. Офісні металеві таблички

Виготовлення офісних табличок навряд чи можна виділити в окремий напрямок бізнесу, це скоріше всього доповнення до вже діючого рекламному бізнесу.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей