Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План атракціонів

   

Перед початком будь-якої справи необхідно скласти бізнес-план, відкриття парку атракціонів не є винятком.

1. Мета - створення відкритого парку атракціонів, призначеного для відпочинку різних категорій громадян, в тому числі дітей.

2. Аналіз ринку. Необхідно проаналізувати стан ринку в тому місті, де планується створення нового парку розваг. А саме, визначити кількість парків, їх територіальне розташування. Цінову політику, якість, кількість і різноманітність атракціонів. Крім того варто звернути увагу на надані додаткові послуги.

3. Вибір місця розташування.
Існує два варіанти відкриття парку атракціонів:
- створення парку там, де неподалік є подібні місця відпочинку;
- відкриття парку в тому районі міста, де ще немає подібних розваг.

Найбільш швидко окупиться другий варіант. У цьому випадку серед мешканців прилеглих кварталів буде підвищений попит. У разі, коли в районі вже є зарекомендував себе парк атракціонів, буде досить складно пробитися на ринок індустрії розваг. Навіть створивши такі умови, які будуть вигідно відрізняти від уже працюючих парків. До таких умов можна віднести різноманітні і сучасні атракціони, вигідні ціни, рекламні акції.
Встановлювати атракціони слід у парках чи інших зелених зонах, де в день «проходить» найбільша кількість людей. Добре, якщо неподалік розташоване метро.

  Бізнес План атракціонів  

4. Опис. Яку площу займатиме парк, скільки в ньому буде атракціонів, яких категорій (дитячі, екстремальні, сімейні).

Для початку варто використовувати невелику площу і встановити кілька атракціонів. При їх виборі слід керуватися пропозиціями конкурентів. Оснащення повинно бути різноманітно. Однак не варто відразу купувати дуже дорогі машини, які вимагають настільки ж дорогого обслуговування.

5. Перспективи розвитку. Надалі територію парку можна розширити і облагородити. Добре прикрасять парк різні газони. Доріжки, фонтани, клумби і т. д. При стабільному доході слід подумати про закупівлю нових атракціонів, відкриття кафе, магазину та інших додаткових послуг.

6. Реклама. Для даного виду бізнесу краще використовувати друк кольорових купонів на знижку і поширення їх у метро і в торгових центрів.

7. Бізнес-план також повинен відображати витрати, пов'язані з відкриттям бізнесу, тут все залежить від розташування, площі, що закуповуються атракціонів та їх кількості, кількості співробітників, тривалості роботи та інших факторів.

Однак, за середніми даними, для відкриття невеликого парку розваг у великих містах на 10 атракціонів, які працюють щодня з 10 до 20 годин потрібно близько 800000 доларів.
Взагалі бізнес не дешевий, тому, перш ніж починати його потрібно все ретельно зважити.

 

Бізнес План атракціонів - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес аэротруба. Аэротруба замість стрибків з парашута

Бізнес аэротруба. Аэротруба замість стрибків з парашута

Не кожна людина зважиться на стрибок з парашутом, але майже кожен хоче відчути задоволення від вільного польоту і падіння, тому цей бізнес повинен бути орієнтований на таких людей і відповідно повинен правильно підноситися.

Аэробизнес. Як організувати приватний аероклуб?

Аэробизнес. Як організувати приватний аероклуб?

Останнім часом люди все частіше вибирають активні та екстремальні види відпочинку. Багато хто з нас люблять полоскотати нерви, тому бізнес з організації аероклубу, який надає можливість політати на вертольоті або легкому літаку, набирає популярність. Один час такого польоту коштує до 500 доларів.

Бізнес на атракціонах. Водні та надувні атракціони

Бізнес на атракціонах. Водні та надувні атракціони

Бізнес на водних атракціонах. Це оригінальний, прибутковий і залежить тільки від вас бізнес. Наскільки ви вміло зможете привернути увагу клієнтів, стільки і бажаючих захочуть розважитися саме на ваших атракціонах. Адже конкуренція в цьому бізнесі величезна.

Скалодром - як бізнес. Заробіток на скалолазах

Скалодром - як бізнес. Заробіток на скалолазах

Як варіант для направлення даного бізнесу, це організація корпоративних заходів на своєму - скеледромі, організувати спортивне змагання між учасниками.

Тому Вперед - Бізнес План автомагазину

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План спортивного магазину

Бізнес План спортивного магазину

Сьогодні здоровий спосіб життя - це здорово! І тому популярними стали спортивні магазини. Якщо грамотно скласти бізнес план спортивного магазину, то він буде приносити хороший прибуток.


Бізнес План парфумерного магазину

Бізнес План парфумерного магазину

Мета інвестиційного проекту - відкрити магазин, який здійснює роздрібну торгівлю косметикою та парфумерією. Продукція в магазині орієнтована на клієнтську базу з достатком середнім і вище середнього. Вам просто необхідний бізнес-план.


Бізнес План магазину одягу

Бізнес План магазину одягу

Відкриття свого магазину одягу вважається експертами чи не найбільш рентабельним бізнесом. Тут прибуток, в першу чергу, залежить від вибраного виду товару: одяг економ-класу класу люкс і т.д.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей