Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План парфумерного магазину

   

Мета інвестиційного проекту - відкрити магазин, який здійснює роздрібну торгівлю косметикою та парфумерією. Продукція в магазині орієнтована на клієнтську базу з достатком середнім і вище середнього. Вам просто необхідний бізнес-план.
Визначення торговельної площі.

Найбільш оптимальним і вигідним для Вас, для відкриття магазину парфумерії, буде використання орендованого приміщення. Для торгівлі парфумерією, безумовно, підійдуть торгові площі в торгових комплексах і центрах, приміщень на перших поверхах будівель. Цілком достатньо буде площі близько 15-20 кв.м. Обов'язково візьміть з орендодавцем договір оренди приміщення або торгової площі, який необхідний і для сплати єдиного податку на поставлений дохід (ЕНВД), який нараховується з торгової площі.

Аналіз ринку

Обов'язково перед відкриттям магазину необхідно проаналізувати стану ринку парфумерії в районі, де Ви бажаєте відкрити свою торгову точку або магазин. А також вивчіть всі недоліки і достоїнства прилеглих магазинів конкурентів. Підприємець, який організовує бізнес на торгівлі парфумерією, завжди повинен своєчасно поповнювати асортимент свого магазину, стежити за модою на запахи і відстежувати всі новинки.
 
Форма власності та постачальники продукції

Бізнес-план відкриття магазину парфумерії припускає, що ця діяльність буде здійснюватися від імені ІП (індивідуального підприємця), і до цього виду діяльності як системи оподаткування применимЕНВД.

До відбору постачальників необхідно підійти з особливою серйозністю, тому що ринок парфумерії насичений різного роду підробками. І наявність підробок у Вашому магазині завдасть непоправної шкоди репутації Вашого магазину. Краще всього укладати договори на постачання з офіційними дистриб'юторами.

Далі необхідно розробити маркетинговий план, де прописані всі кроки і необхідні заходи щодо залучення клієнтів і просування товару. По-перше - це привертає увагу клієнтів реклама, по-друге - продумана система знижок і бонусів, акцій.

  Бізнес План парфумерного магазину  

Фінансовий план

Щоб оформити магазин необхідно придбати торгове обладнання: вітрини скляні стелажі, а ось касовий апарат сьогодні купувати не обов'язково.

В персоналі магазину, бажано повинно бути два продавця-консультанта, які працюють з посменным графіком - два дні через два, які в будь-який момент змогли б підмінити один одного, а ось ведення бухгалтерської та податкової звітності, можна доручити спеціальній фірмі.
Витрати на відкриття парфумерного магазину - це оренда приміщення (в місяць) - 15 000 руб., придбання обладнання - 95 000 руб., комунальні платежі (в місяць) - 15 000 руб., реклама - 35 000 рублів, придбання товару - 500 000 руб., фонд оплати праці (в місяць) - 50 000 руб., додаткові витрати - 30 000 руб.
ЗАГАЛЬНА: 748 000 руб.

У доходи від відкриття парфумерного магазину входить передбачувана виручка в середньому 300 000 руб., а середньомісячна прибуток складе близько 95 000 руб. Період окупності магазина складе до року.

Вас зацікавив готовий бізнес план магазину парфумерії? Завантажити його, Ви можете, пройшовши по представленої посиланням.

 

Бізнес План парфумерного магазину - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес - парфуми на розлив. Торгівля парфумами

Бізнес - парфуми на розлив. Торгівля парфумами

Торгівля парфумами на розлив останнім часом набирає обертів. Завдяки новим технологіям вартість духів можна знизити на кілька сотень відсотків при цьому якість продукції істотно не зміниться.

Бізнес План парфумерного магазину

Бізнес План парфумерного магазину

Мета інвестиційного проекту - відкрити магазин, який здійснює роздрібну торгівлю косметикою та парфумерією. Продукція в магазині орієнтована на клієнтську базу з достатком середнім і вище середнього. Вам просто необхідний бізнес-план.

 

 

Тому Вперед -Бізнес План магазину одягу

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План магазину сумок

Бізнес План магазину сумок

На цьому загальному жіночому обожнювання сумок можна створити досить прибутковий бізнес, пов'язаний з відкриттям магазину дамських сумок, але спочатку потрібно розробити бізнес план магазину жіночих сумок.


Бізнес План магазину медтехніки

Бізнес План магазину медтехніки

Насамперед, необхідно ознайомитися з положеннями профільного законодавства. Це також стосується Закону щодо захисту прав споживача, а також правил торгівлі відповідними товарами. Крім цього варто звернути увагу на правила, що стосуються питань побутового обслуговування.


Бізнес План манікюрного салону

Бізнес План манікюрного салону

Щоб не відбувалося у світі, прекрасна половина людства завжди буде стежити за собою. І, звичайно, краще довірити свою зовнішність професіоналу. Саме це обумовлює прибутковість манікюрного салону.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей