Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План магазину сумок

   

Сьогодні сумочка вже давно перестала грати роль додатка до дамському туалеті, вона перетворилася в модний аксесуар, який користується величезною популярністю, серед милих дам.

На цьому загальному жіночому обожнювання сумок можна створити досить прибутковий бізнес, пов'язаний з відкриттям магазину дамських сумок, але спочатку потрібно розробити бізнес план магазину жіночих сумок.

Спочатку необхідно правильно вибрати місце знаходження майбутнього магазину. Він повинен знаходитися в людному місці, де буває багато жінок, наприклад у великому торговому комплексі. Орендна плата, буде залежати від статусу торгового комплексу і зазвичай становить 10 тисяч рублів на місяць.

Після оренди приміщення, необхідно визначитися з поставками товару. Найкраще поставляти з Туреччини, або якщо є складності з виїздом за кордон з Москви чи Ростова. Ви повинні ретельно стежити за асортиментом товару. Він повинен бути завжди популярним, модним і ніколи не залежуватися на полицях. Тому поставки товару повинні відбуватися частіше одного разу на два тижні, однак не треба брати відразу велику партію. Всі ці питання повинен відображати ваш бізнес план магазину сумок.

  Бізнес План магазину сумок  

Асортимент товару повинен бути дуже широким та не дорогим, скажімо, до трьох тисяч за сумку. Якщо товар матиме невисоку ціну, він продасться набагато швидше, а товарообіг буде збільшуватися.

Тільки після того, як у вас з'явиться невеликий капітал, і ви обзаведетеся популярністю і постійною клієнтурою, можна буде почати купувати більш дорогий товар, відомих марок, високої вартості. Це дасть можливість заробити солідний капітал.

Завжди пам'ятайте, що сучасні жінки дуже ретельно стежать за модою. Тому ваш товар повинен відповідати їх потребам, щоб не втратити напрацьовану клієнтуру.

Намагайтеся заохочувати постійних клієнтів, піклуйтеся про залучення нових покупців за рахунок проведення різноманітних акцій, впровадження знижок, і проведення розпродажів.

 

Бізнес План магазину сумок - Завантажити

1

Читайте також:

Агентство з шопінг супроводу

Сьогодні безліч магазинів, які пропонують гарну якісну одяг і тому багато людей губляться в цьому виборі. Куди звернутися людині, яка хоче одягатися по моді? Попит народжує пропозицію, і тому з'являються дизайнери, які розбираються в брендах, тканинах, стилях і т.д і т.п.

Удосконалення шпильок

Удосконалення шпильок

Дуже часто не тільки наша спостережливість заважає нам отримати в свої руки мільйонні статки. Варто тільки озирнутися - і вдала ідея відразу з'явиться. Існує значна кількість проблем, успішне розв'язання яких принесе чималі гроші. Так і вчинила компанія SoleMates.

Краватки ручної роботи - бізнес на краватках

Краватки ручної роботи - бізнес на краватках

У ручної роботи завжди багато шанувальників. Навряд чи хто-небудь відмовиться від дизайнерської штучки, яка одна в своєму роді і зшита індивідуально.
Так з чого ж почати?

 

Тому Вперед -Бізнес План магазину медтехніки

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План магазину жіночої білизни

Бізнес План магазину жіночої білизни

В останні роки зріс попит на жіночу білизну, про що свідчить збільшення обсягу продажів даного товару. Не дивно, що все більше підприємців вкладають кошти в цю сферу бізнесу.


Бізнес План квіткового магазину

Бізнес План квіткового магазину

Як відкрити квітковий магазин? У даного підприємства, як і у будь-якого іншого є свої нюанси. У цьому бізнес плані ми розглянемо особливості квіткового бізнесу, а також порахуємо наскільки рентабельно дане підприємство.


Бізнес План магазину пива

Пивний бізнес має свою специфіку, але вважається одним з найприбутковіших, 11 % всього виробленого пива російськими компаніями реалізується через магазини розливного пива, або "пивні бутіки", як їх називають самі власники.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей