Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План манікюрного салону

   

Щоб не відбувалося у світі, прекрасна половина людства завжди буде стежити за собою. І, звичайно, краще довірити свою зовнішність професіоналу. Саме це обумовлює прибутковість манікюрного салону.

Хоча конкуренція в цій сфері досить велика, адже послуги з манікюру надають універсальні салони, все ж цілком можливо підвищити рентабельність справи.


Розташовувати салони краще поблизу споріднених закладів - магазинів, перукарень, дитячих магазинів. Бажано наявність поблизу великого навчального закладу або організації з великим штатом з жінок.

Перед відкриттям салону, потрібно обов'язково встати на облік в податкові органи (можна як ІП), отримати дозвіл від СЕС і пожежної охорони.

Важливим аспектом, крім професіоналізму співробітників, є оформлення інтер'єру. Внутрішня обробка приміщень не повинна бути галасливою, вона повинна підвищувати настрій - адже клієнтки приходять сюди для набуття краси і душевного комфорту.

  Бізнес План манікюрного салону  

Належну частку уваги потрібно приділяти рекламі. Наявність власного сайту може позитивно позначитися на клієнтському потоці - адже сайт дає можливість побачити результати праці, і при цьому записатися до майстра манікюру.

Площа приміщення повинна бути досить просторою - в межах десяти квадратних метрів на одне робоче місце. Потрібно подбати про підсобному приміщенні, і про кімнаті для очікування.
При придбанні специфічного обладнання і витратних матеріалів, не варто скупитися - репутація салону дорогого коштує. Крім спецобладнання, необхідно закупити офісні меблі, оргтехніку, касу.

У середньому, такий манікюрний салон може окупити себе через вісім місяців.

 

Бізнес План манікюрного салону - Завантажити

1

Читайте також:

Послуги манікюру

Послуги манікюру

В даний час нічого не може бути краще, ніж індустрія краси і все, що з нею пов'язано. Сфера послуг - це "живі гроші" , її можна порівняти з магазином, тому, що, якщо скласти вдалий бізнес - план манікюрного салону, то буде завжди щомісячний дохід.

Відкриваємо кабінет манікюру і педикюру

Відкриваємо кабінет манікюру і педикюру

Відкриття кабінету по наданню послуг манікюру і педикюру є дуже вигідною ідеєю. В будь-якому віці, при різному достатку жінки прагнуть стежити за собою, і доглянуті нігті є одним з важливих складових жіночої краси.

Бізнес План манікюрного кабінету - Скачать

Бізнес План манікюрного кабінету

Послугами салону краси користуються майже всі дівчата і жінки, адже прекрасна половина людства завжди хоче виглядати красиво і доглянуто. Кожній жінці відомо, що руки - її візитна картка.

 

Тому Вперед -Бізнес План автошколи

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План навчального центру - Завантажити

Бізнес План навчального центру

Освітні курси - це досить рентабельний бізнес, так як у людей часто виникає необхідність у придбанні додаткових знань і навичок, щоб відповідати сучасним вимогам.


Бізнес План весільного агентства

Бізнес План весільного агентства

Сьогодні весілля все більше нагадують театралізовані вистави, і весільне агентство повинно допомогти молодятам організувати подання та здійснити їх мрії.
Отже, ви вирішили стати власником весільного агентства - з чого ж почати?


Бізнес План магазину постільної білизни - Завантажити

Бізнес План магазину постільної білизни

Середньомісячна виручка складає близько 400 тис. руб., з них 75 - 80 тис. руб. є чистим прибутком. Виходячи з цих показників, окупність проекту-відкриття магазину постільної білизни складе 11 - 12 міс.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей