Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Як заробляють шахраї?

   

Як заробляють шахраї?

Ви дізнаєтеся, як і навіщо реєструють фірми «одноденки», яку мету переслідують шахраї, кого використовують в якості підставних осіб Реальна історія одного студента купившегося на виверти шахраїв.
Так само ви побачите, як шахраї заробляють на державну програму утилізації авто. Чому шахраї наживаються на програмі переробки старих автомобілів? Відповідь проста, будь-яку навіть саму стару машину можна продати!
Інший випадок як наживаються на благодійності. Реальна історія про те, як один шахрай з допомогою інтернету організував свій чорний бізнес, скориставшись хворобою однієї дівчинки.
Або ще один дуже популярний сьогодні вид шахрайського бізнесу, заснований на бажанні людей прославитися, потрапити на екрани телебачення, стати зіркою. Багато молоді люди ходять в Останкіно кожен день як на роботу. Вони всіляко намагаються прославитися, стати відомими і тому шахраї цим користуються!
Ще один вид шахрайства, який використовують хакери. Інтернет шахрайство сьогодні теж дуже розповсюджений вид бізнесу. Варіанти і реальні випадки відбирання грошей у населення ви зможете побачити тут.
Родоначальник всіх шахраїв Остап Бендер знав близько 400 порівняно чесних способів відбирання грошей у населення. Шахраї сьогодні набагато винахідливішими великого комбінатора, їх схеми обману стали принципово новими, прийоми аферистів будуть викриті таємниці видані і все це на ваших очах...

 

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на продажі автозапчастин. Магазин Авто-ремонту

Бізнес на продажі автозапчастин. Магазин Авто-ремонту

Спочатку даний вид бізнесу був суто чоловічим заняттям, але часи міняються і це прибуткова справа стала втягуватися не мало жінок, які розбираються в пристрої автомобіля не гірше сильної статі.


Бізнес на м'ясі. Відкриття торгової м'ясної точки

Бізнес на м'ясі. Відкриття торгової м'ясної точки

Займаючись бізнесом на м'ясі, ви повинні чітко засвоїти головне правило м'ясного бізнесу, ваша продукція повинна бути завжди свіжою, а інакше всі ваші клієнти розбіжаться. Спочатку краще вибрати невеликий масштаб, для того щоб зрозуміти всі підводні камені.


Як почати бізнес копі-центр. Копіювальний центр

Як почати бізнес копі-центр. Копіювальний центр

У послугах копі-центрів потребують багато людей від студентів до інженерних працівників архітектурно-будівельних фірм. Копі-центр однозначно повинен розташовуватися поблизу місць скупчення людей, що потребують копі-послуги.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей