Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Відкриваємо кабінет манікюру і педикюру

   

Відкриття кабінету по наданню послуг манікюру і педикюру є дуже вигідною ідеєю. В будь-якому віці, при різному достатку жінки прагнуть стежити за собою, і доглянуті нігті є одним з важливих складових жіночої краси. Поки прекрасна стать буде прагнути виглядати добре, підприємці будуть непогано заробляти в сфері індустрії краси.

Запорукою успіху в бізнесі по наданню послуг манікюру і педикюру є якість. А якісні послуги можна отримати лише у висококласного майстра. Він повинен мати певний досвід роботи, професіоналізм, а показником її успіху в даній сфері буде власна клієнтська база. Адже якщо жінку влаштовує її майстер, вона не буде шукати іншого.

Ще одним важливим фактором розвитку бізнесу є широкий спектр надаваних послуг. Майстер повинен володіти різними техніками манікюру і педикюру, адже сучасним примхливим і вимогливим жінкам догодити не так легко.


 

Відкриваємо кабінет манікюру і педикюру

 

У перелік надаваних послуг повинні бути такі:
класичний обрізний і не обрізний манікюр та педикюр;
апаратний манікюр і педикюр;
експрес-манікюр;
покриття нігтів лаком;
нарощування нігтів і їх корекція;
художній дизайн нігтів;
парафінотерапія;
масаж рук і ступень.

Такий перелік послуг повинен задовольнити будь-яку жінку. Ще одним пунктом витрат будуть якісні витратні матеріали. Майстру знадобиться косметика та засоби догляду за шкірою рук, ніг та нігтів, комплект лаків різних кольорів, матеріал для нарощування нігтів, прикраси та матеріали для ліплення на нігтях. Для проведення процедури манікюру і педикюру потрібно інструмент: ножиці, щипчики та пилочки, кусачки та скребки. Це, мабуть, основне обладнання, крім того, потрібен спеціальний столик для проведення манікюру, крісло для педикюру, лампа для сушіння нігтів при нарощуванні, апарату для процедури парафінотерапії, апарат для манікюру і педикюру, спеціальний стерилізатор для обладнання.

Одним з основних факторів ведення прибуткового бізнесу - це правильний вибір місця під манікюрний кабінет. Зазвичай такі кабінети знаходяться в салонах краси або перукарні.

Крім цього, можна помістити кабінет в торгових центрах, поряд з офісами, щоб клієнти могли зайти туди в обідню перерву або відразу після роботи. Можна відкрити манікюрний кабінет і в спальному районі, і в центрі міста. Прийнятний варіант - взяти в оренду приміщення 10-12 квадратних метрів, такий площі буде достатньо для роботи одного майстра.

Для відкриття такого підприємства необхідно близько 120-150 тисяч рублів початкового капіталу, а воно окупиться менше, ніж за рік.

1

Читайте:

Бізнес План манікюрного кабінету - Скачать

Бізнес План манікюрного кабінету

Послугами салону краси користуються майже всі дівчата і жінки, адже прекрасна половина людства завжди хоче виглядати красиво і доглянуто. Кожній жінці відомо, що руки - її візитна картка.

Бізнес План манікюрного салону

Бізнес План манікюрного салону

Щоб не відбувалося у світі, прекрасна половина людства завжди буде стежити за собою. І, звичайно, краще довірити свою зовнішність професіоналу. Саме це обумовлює прибутковість манікюрного салону.

Послуги манікюру

Послуги манікюру

В даний час нічого не може бути краще, ніж індустрія краси і все, що з нею пов'язано. Сфера послуг - це "живі гроші" , її можна порівняти з магазином, тому, що, якщо скласти вдалий бізнес - план манікюрного салону, то буде завжди щомісячний дохід.

Бізнес - нарощування нігтів. Нігтьова студія

Бізнес - нарощування нігтів. Нігтьова студія

При створенні нігтьової студії потрібно приділити увагу створенню дружньої атмосфери, яка буде допомагати для напрацювання постійних клієнток, майстер який нарощує нігті повинен входити в довіру до клієнтів.


Тому Вперед - Виробництво заморожених напівфабрикатів

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Камінний бізнес. Виробництво, установка і обслуговування камінів

Камінний бізнес. Виробництво, установка і обслуговування камінів

Розвиваючи даний бізнес в першу чергу потрібно мати в своєму штаті хороші руки, які повинні справлятися з поставленими завданнями дуже якісно, адже від якості буде залежати подальша прибуток в камінному бізнесі.


Кадрове агентство. Бізнес - агентство з підбору персоналу

Кадрове агентство. Бізнес - агентство з підбору персоналу

Кадрове агентство для своєї рентабельності має чимало попрацювати, накопичуючи при цьому досвід і розвиваючи своє ім'я. Для успіху вам потрібні хороші фахівці з консалтингу.


Інтернет-телефонія - як бізнес. Інтернет - телефонія переваги і недоліки

Інтернет-телефонія - як бізнес. Інтернет - телефонія переваги і недоліки

Інтернет технології розвиваються сьогодні шаленими темпами, люди вміють і знають що таке інтернет - телефонія вже працюють у даному бізнесі та їх успіхам можна тільки позаздрити.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей