Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План манікюрного кабінету

   

Послугами салону краси користуються майже всі дівчата і жінки, адже прекрасна половина людства завжди хоче виглядати красиво і доглянуто. Кожній жінці відомо, що руки - її візитна картка. Тому акуратний або навпаки, дизайнерський манікюр їй просто необхідний. Попит на манікюрні послуги буде завжди, тому відкриття свого манікюрного кабінету - вигідний бізнес, який завжди буде затребуваний.

З чого ж почати організацію бізнесу і як скласти бізнес-план манікюрного кабінету?

Для початку необхідно вирішити фінансову проблему і знайти початковий капітал. Наступним етапом буде пошук приміщення для манікюрного кабінету. Ідеальним варіантом буде центральна частина міста, де проходить велика кількість народу, знаходиться великий магазин або торговий центр. Оренда такого приміщення може обійтися від 100 до 1000 руб за м.кв., бажано, щоб приміщення було переведені в нежитловий фонд, щоб вам не витрачати час та кошти на оформлення документів. Особливу увагу приділіть площі орендованого приміщення. Воно не повинно бути занадто маленьким і тісним. На ремонт і обробку 1 кВ.м вам доведеться витратити від 1тис до 2 тис. рублів.

  Бізнес План манікюрного кабінету - Скачать  

Після ремонту приміщення можна приступати до його обладнання та закупівлю приладдя для манікюру. Намагайтеся вибирати тільки саме зручне й високотехнологічне обладнання, яке б вдало вписувалася в ваш дизайн інтер'єру, від нього буде залежати ваш успіх в цьому бізнесі.

Але, а найважливішою складовою вашого успішного бізнесу є професійні майстри манікюру. Наймайте не тільки спеціалістів, але і талановитих та перспективних новачків, для яких можна влаштувати курси підвищення кваліфікації або проводити майстер-класи.

Підводячи підсумок, перейдемо до фінансової частини бізнес плану манікюрного кабінету:

1. Оренда приміщення - середня вартість - 600 руб м.кв в місяць. Приміщення 50 кв.м - 3000 руб. в місяць.

2. Ремонт приміщення, оздоблення, дизайн - до 130 тис. руб.

3. Обладнання (3 столика, 2 крісла для педикюру, 2 лампи, які використовуються для нарощування нігтів ) - 39-55 тис.руб.

4. Засоби для манікюру лак, крем і т.д -28 тис.руб.

5. Зарплата майстрам - 50 % від їх заробітку в день.

Окупиться ваш манікюрний кабінет не раніше ніж через 1-1,5 року. А потім ви зможете задуматися про розширення бізнесу.

 

Бізнес План манікюрного кабінету - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес План манікюрного салону

Бізнес План манікюрного салону

Щоб не відбувалося у світі, прекрасна половина людства завжди буде стежити за собою. І, звичайно, краще довірити свою зовнішність професіоналу. Саме це обумовлює прибутковість манікюрного салону.

Послуги манікюру

Послуги манікюру

В даний час нічого не може бути краще, ніж індустрія краси і все, що з нею пов'язано. Сфера послуг - це "живі гроші" , її можна порівняти з магазином, тому, що, якщо скласти вдалий бізнес - план манікюрного салону, то буде завжди щомісячний дохід.

Відкриваємо кабінет манікюру і педикюру

Відкриваємо кабінет манікюру і педикюру

Відкриття кабінету по наданню послуг манікюру і педикюру є дуже вигідною ідеєю. В будь-якому віці, при різному достатку жінки прагнуть стежити за собою, і доглянуті нігті є одним з важливих складових жіночої краси.

 

Тому Вперед -Бізнес План школи танців

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План кавові автомати - Завантажити

Бізнес План кавові автомати

Створити свій бізнес на кавових автоматах нескладно, достатньо лише скласти бізнес-план і мати невеликий стартовий капітал. Ви можете скачати цей бізнес план і скористатися ним для відкриття власної справи.


Бізнес План хостелу - Завантажити

Бізнес-План хостелу

Хостелами називаються готелі, в яких надаються спальні місця без особливих зручностей. За рахунок високої ціни, хостели користуються великою популярністю у молоді.


Бізнес План магазину текстилю - Завантажити

Бізнес План магазину текстилю

Інтерес бізнесу полягає в тому, що він є альтернативою торгівлі готової одягом масового виробництва. Продаючи тканини, ви даєте жінкам можливість проявити індивідуальність, підкреслити свій гарний смак.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей