Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План школи танців

   

Школа танців організується приватним підприємцем, не будь раз-рішень та ліцензій для цього не потрібно.

Насамперед слід перевірити подібні послуги на поточному ринку, а так само виявити перевагу населення. В школі пропонується вивчення різних напрямів і стилів танців. Останнім часом, більшою популярністю користуються: бальні танці, танець живота, стриптиз, вуличні танці. Головне пам'ятати, школа танців, це не вищий навчальний заклад, це в першу чергу дозвілля. Не потрібно давати занадто багато теорії, і змушувати до блиску відточувати свої па. Бізнес план пропонує враховувати, що найкращий час для проведення занять ранній вечір.

Бізнес-план, при виборі місця для оренди, пропонує враховувати наступні - танцювальний зал, це не магазин, площа його повинна бути не менше 100 кв.м, хороше освітлення, вентиляція та дзеркала на стінах, так само є важливими атрибутами. До основної кімнаті має прилягати невелике приміщення, яке буде служити гардеробом.

  Бізнес План школи танців - Скачать  

Головний плюс школи танців, тому що не потрібно купувати спеціальне обладнання - звичайні стільці, лавки, шафки для особистих речей.

Для відкриття школи танців, добре мати хореографічну освіту. На початковому етапі, це дуже допоможе заощадити, на найм інструктора. Всі аудіо матеріали для проведення занять можна скачати в Інтернеті. Крім інструктора необхідно найняти прибиральницю і бухгалтера, вони можуть бути приходять і працювати на півставки.

Велика частина грошей при відкриття піде на оренду приміщення, решту потрібно пустити на меблі і рекламу. Всього ж при відкритті витрати складуть близько 220-270 тисяч рублів.
У середньому школи танців окупаються за рік, це при тому, що середньомісячна прибуток буде близько 20 тисяч.

Останнім часом заняття танцями стали дуже популярні. Танцями займаються всі - діти з 4 років, підлітки, дорослі, люди похилого віку. Тобто, вирішивши організувати школу танців якого б то не було напрямку, без клієнтів Ви не залишитеся. Капіталовкладення в бізнес школи танців можуть бути різними - все залежить від вибору конкретного орендованого приміщення та виду танців, які Ви збираєтеся викладати.

Розглянемо ідею створення школи спортивно-бальних танців на базі звичайної середньої школи.
Для занять у вечірній час потрібно орендувати актовий зал цієї школи на 3-4 години в день. Актовий зал обладнаний дзеркалами, паркетною підлогою - цього достатньо для проведення занять. Оренда залу коштує 15 000 рублів на місяць. У вартість оренди входить прибирання приміщень штатної прибиральницею школи, плата за електроенергію.
 
Викладати танці буде сам власник бізнесу, так як він професійно займається спортивно-бальними танцями. Тому витрачати кошти на залучення педагога не доведеться.
Займатися буде по 3 групи в день. Перша група - діти 4-6 років два рази на тиждень - дві групи по 15 чоловік, друга група - індивідуальні заняття з тренером, третя група - дорослі, два рази в тиждень - дві групи по 10 чоловік. Разом в тиждень 4 масові групи і 7 індивідуальних занять.

Вартість навчання в групах - по 100 рублів заняття в дитячій групі, 200 рублів у дорослому, індивідуальні 1000 рублів у годину.
 
Загальна: дохід у місяць становить 2*15*100*8=24000
2*10*200*8=32000
7*1000=7000
63000 рублів в місяць.

Віднімаємо оренду - виходить 48000 рублів в місяць чистий дохід.
Дохід не стабільний - групи займаються не завжди в повному складі, в літній період школа танців не працює.

 

Бізнес План школи танців - Завантажити

1

Читайте також:

Створюємо бізнес - школа танців

У сучасному світі, танці - це не тільки можливість стати кращим, і домогтися збільшення витривалості, але і шлях духовного розвитку, а також залучення до культури різних народів. Тому школи танців користуються анітрохи не меншою популярністю, ніж фітнес-центри та тренажерні зали.

Модельне Агентство. Організація свого модельного агентства

Модельне Агентство. Організація свого модельного агентства

Організація модельного агентства вимагає постійного розвитку в даному напрямку, вам потрібно відстежувати всі новітні тенденції та віяння моди, адже у модельного бізнесу є свої закони.

 

Тому Вперед -Бізнес План аквапарку

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План магазин квіти

Бізнес План магазин квіти

Важливим чинником для створення реклами буде і приміщення, виділене під магазин. Ідеальним варіантом буде магазин із заскленими стінами-вітринами, щоб на нього частіше звертали увагу. Також покупця приверне акуратний, ідеальний вид товарів.


Бізнес План магазину меблів

Бізнес План магазину меблів

Відкрити магазин меблів - дуже вигідна справа. Однак цей бізнес вимагає великих інвестицій, тому необхідно все ретельно обдумати і зважити. В першу чергу, необхідно розробити бізнес-план, ви можете завантажити і використовувати даний бізнес-план, застосовуючи на практиці всі поради і фінансові розрахунки, представлені в ньому.


Бізнес План магазину подарунків

Бізнес План магазину подарунків

Бізнес план є обґрунтуванням економічної ефективності відкриття магазину подарунків. Мета відкриття магазину - пропонувати різноманітної цільової аудиторії широкий асортимент подарунків.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей